Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mifga

WŁAŚNIE ROBIĘ LISTĘ RZECZY DO MOJEGO NOWEGO DOMU I...

Polecane posty

Gość mifga

tak się zastanawiam czy pomyślę o wszystkim. Idę na swoje po raz pierwszy w życiu, mieszkanie po remoncie, ale nie ma tam nic, prócz paru mebli. Muszę kupić wszystko od podstaw. Możecie mi doradzić co koniecznie kupić, o czym nie zapomnieć? Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifga
Najbardziej przydałaby mi się pomoc co kupić do sypialni z tych niezbędnych rzeczy, bo jakoś nie przychodzi mi wiele rzeczy do głowy, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejatotal
zasłony okien[żaluzje/rolety czy co chcesz] alarm, system antywłamaniowy siatki od owadów na okna!! koniecznie dalej mi sie nie chce pisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpak7494+9416
Sztućce, talerze, miseczki, czajnik, garnki, patelnia, szklanki, kubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj to ja się dołącze
w czwartek wyprowadzam sie do nowego mieszkania i tez bede musiala zakupic kilka rzeczy. Przede wszystkim szafkę na ksiazki i biurko jakies zebym miala przy czym poprasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpak7494+9416
do sypialni - łóżko, komoda, lampka, roleta, tv :P szafa może być jeśli chcesz ciuchy mieć tu a nie np. na przedpokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpak7494+9416
kup sobie jakieś pudełka (np.w IKEA) bardzo przydatne na różne pierdółki większe i mniejsze, albo kosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj to ja się dołącze
o te pudełka to świetna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifga
Te pudełka to rzeczywiście dobry pomysł. To mieszkanko to właściwie takie małe coś- sypialnia, salon z kuchnią, przedpokój i łazienka- muszę więc się dobrze zastanowić jak to zrobić żeby wszystko przechować, bo za dużo miejsca nie ma. A jest nas dwójeczka- mój facet i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpak7494+9416
Jakiś zegar by się przydał, półka na książki, szafka pod tv chyba, że powiesisz na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpak7494+9416
Do łazienki na kosmetyki coś żeby nie leżały na wierzchu, albo lustro z szafeczką, albo coś osobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpak7494+9416
Pralka, lodówka , piec - bo nie wiemy czy to już masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifga
do kuchni mam tylko meble- aneks kuchenny, lodówkę no i pralka, która jest w sypialni. Ogólnie z mebli wiem co potrzebuję, tylko martwią mnie szczegóły jak pościel, szczota do kibelka, itp- o których łatwo zapomnieć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifga
pralka- miało być w łazience :D Już mi się wszystko myli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob tak - wyobraz sobie dzięn
od rana do nocy - co ci jest normalnie potrzebne +jakas niedziela dla odpoczynku, ew goscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mowi sie
na przedpokoju tylko W PRZEDPOKOJU nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się urządzam już 3 rok
Ja po 3 latach ciągle odkrywam, że wielu rzeczy mi brakuje :) Na początek to chyba: pościel (ze 2-3 zmiany na początek), ręczniki (najlepiej kilka kompletów, żeby ciągle nie używać tych samych), ścierki kuchenne (j.w.), pieluchy tetrowe do sprzątania, komplet zmywaków kuchennych, ściereczki z mikrofibry jeśli używasz, wieszaki drewniane (w ikei są dość tanie, po 8 sztuk za jakąś rozsądną cenę), deski do krojenia (najlepiej od razu ze trzy, osobna do surowego mięsa koniecznie), pojemniki kuchenne na różne produkty (ułatwiają przechowywanie, nic ci się nie wysypuje z otwartych opakowań), kilka kubków, filiżanek, podstawowych kieliszków (jakby goście wpadli na parapetówę na przykład), otwieracz do puszek, wyciskacz od czosnku tłuczek do mięsa, komplet noży, łyżka do zup (chochla), kilka garnków, jakieś sitko, durszlak. Wspomniana już szczotka do kibla, pojemniki na różne drobiazgi np. w łazience, deska do prasowania, rozstawiana suszarka do ubrań (jeśli nie masz takiej podwieszanej w łazience), wiadro+mop (chyba że preferujesz mycie podłóg metodą tradycyjną na kolanach), szczotka do zamiatania (nawet jeśli masz odkurzacz, to czasami się przydaje), kosz na śmieci. To chyba z takich podstawowych tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się urządzam już 3 rok
Do sypialni: kapa na łóżko i jakieś poduchy, żeby można się było glebnąć w dzień nie ładując się w pościel, przydatny jest też jakiś kocyk, lampka i mała szafeczka czy stolik przy łóżku. ja w sypialni mam tylko łóżko, dużą zabudowaną szafę, dużą komodę na bieliznę i inne takie, komodę-toaletkę, małą szafkę przy łóżku i lampę. W szafie wiadomo: dobre wieszaki to podstawa, mam też duże przezroczyste plastikowe pudełka z ikei do których chowam sezonowe ciuchy, np. letnie na zimę i ładuję wszystko na górę szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VaraderoVaradero
do kuchni mogę Ci polecić urządzenie wielofunkcyjne Varadero :) zaoszczedzisz miejsca i zawsze pod reka bez wzgl na danie jakie chcesz ugotowac varadero ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w tej samej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię markę LG i na tej firmie bym się skupiała. Ze swojej strony dodam, że telefony opłaca się kupować na electro.pl. Nawet dostawę będziesz mieć darmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy się nie osiągnie stanu, że ma się już wszystko, co niezbędne. Ja z każdym miesiącem coś dokupuję do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy Pasek
Ha! Też spotkałam się z tym problem! Co prawda to nie było moje mieszkanko, ale wynajmowane, niemniej tuż po ślubie czekała mnie wielka wyprowadzka do miejsca, w którym nie było niczego prócz mebli. Ani jednego talerzyka czy kwiatuszka! Na szczęście swoją "wyprawkę" kompletowałam dość długo i wiem, że okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam wpis z kompletną listą, co kupić do nowego mieszkania: https://rozowypasek.pl/2017/11/przeprowadzka-co-kupic-do-nowego-mieszkania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×