Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mararetka33

wyciskarka soku

Polecane posty

Gość mararetka33

Jaką wyciskarkę do soku możecie polecić? Mam w domu stare urządzenie typu katarzynka, ale potrzebuję teraz czegoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastja111
Na rynku masz wiele opcji zakupu dobrej wyciskarki. Zależy czy szukasz samej wyciskarki czy też urządzenia z wieloma funkcjami. kolejna sprawa to czy chcesz tzw. jednorazowe czy tez porządne urządzenie na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parasa
Wyciskarka dobra to taka ,która odrzuca tylko pestki. Ostatnio widziałam taka u kuzynki. Istne cacko, dodatkowo mięso można zmielić również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mararetka33
Parasa a o jakiej mowa wyciskarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9isabel
Brzmi kosmicznie, chętnie też się dowiem, bo mam mało miejsca w kuchni na miliony sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parasa
O spamerskim góoownie, które mi kazali reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu zwykłą, reczną wyciskarkę do cytrusów za kilka złotych, która świetnie się sprawdza. I innych owoców i warzyw przygotowuję koktajle w blenderze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie i wyciskarkę ręczą oraz sokowirówkę z panasonica. Do dziś nie ruszyłam wyciskarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sojka
A ja co dzień używam wyciskarki soku. Do każdego obiadu mamy sok warzywno owocowy. Zup dzieciaki nie chcą jeść a soki piją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaparasolka1988
ja uzywam sokowytlaczarki Ronic, do najtanszych nie nalezy, ale korzystam z niej praktycznie codziennie (moje dzieci tez przekonaly sie do moich sokow i koktajli), ze nie kupuje juz z plynow nic poza woda ;) a ze sprzetem nic sie nie dzieje, wygodnie sie ja czysci i nie zajmuje duzo miejsca. Ja tam sobie chwale. A najbardziej soki, smoothie i koktajle :) Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowała mnie ta wyciskarka Ronic, bo widzę, że teraz mają na nią promocję. Czy ktoś jeszcze jej używał i może się wypowiedzieć? Byłabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adika34
Ja konkretnego modelu nie będę Ci polecała, ponieważ każdy z nas ma inne potrzeby i też budżet na zakup. Natomiast możesz odwiedzić sklep https://energiazdrowia.pl w którym kupowałam wyciskarkę i jak najbardziej polecam ze względu na ilość propozycji, dobre ceny i też wiele modeli które znajdują się na promocji. Możesz także liczyć na dużą pomoc w podjęciu decyzji zakupowej od ich obsługi klienta, która ma zdecydowanie dużo większą wiedzę i doświadczenie co do tego typu sprzętu niż my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foolers
Dwie firmy jakie moge Wam polecić to: Omega Sana Sama mam aktualnie wyciskarke firmy Sana.Wyciskarka pozioma. Zajmuje więcej miejsca niż pionowa ale jeśli możecie sobie na to pozwolic to warto bo za jej pomoca można robić nie tylko soki ale pasty lody czy domową nutellę, która smakuje mi nawet o wiele bardziej niż nutella sklepowa ( jest przy tym zdrowsza). Skontaktujcie się z tym sklepem: https://www.eujuicers.pl/kontakt.html Powinni Wam doradzić jaką konkretnie wyciskarkę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×