Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LenkaMarlenka

Wyciskarka Zelmer Juice Maker JP1600 opinie posiadających.

Polecane posty

Witam Was! Wybrałam się do sklepu po sokowirówkę Bosch MES4010 - a dostałam propozycję kupna wyciskarki Zelmer Juice Maker JP1600. Znam jej zalety. Wiem, w czym jest lepsza. Teoretycznie wiem. Proszę o opinie osoby, które mają tego Zelmera (albo model wcześniejszy). Czy rzeczywiście jest tak rewelacyjna? Czy sok jest z niej lepszy niż ze zwykłej sokowirówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameCaroline
Jeżeli zamierzasz już kupować wyciskarkę to radziłbym zainteresować się jakimiś lepszymi markami. Sama wybierałam wyciskarkę 3 miesiące i tyle się naczytałam, że mnie aż głowa od tego bolała :) Bosh i Zelmer = Chińskie wyciskarki pod znaną marką. Hurom = Oni chyba w ogóle wymyślili wyciskarki w obecnej postaci, najbardziej znany na świecie producent. Kuvings = udają Huroma :) Angel = Duża wydajność ale mnóstwo sprzątania, wielkie, baardzo drogie. Ja sama posiadam pionową Huroma 2g, i z prespektywy czasu był to dobry zakup. Szybko się czyści wydajnie wyciska i wygląda cholernie ładnie (sama w sobie jest ozdobą:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mała moc, nie wyciska dobrze soków, zatyka się przy ananasie, selerze naciowym. Bardzo uciążliwa w myciu. Nie polecam. Miesiąc czekam na naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×