Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barlinek

Wykończenie podłogowe

Polecane posty

Każdy chciałby mieć idealną podstawę do codziennego użytkowania jaką jest podłoga. Podłoga to grunt, ale podstawą jest jej wykończenie. Ostatnio chodzi mi po głowie listwa przyścienna. Przeglądając internet udało się znaleźć coś takiego: http://podlogi24.net/listwy-o_c_75_1.html. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameryki nie odkryłaś. Tak - wykańczając mieszkanie listwy przypodłogowe prawidłowo zamontowane dają bardzo dobry efekt wizualny. czasem odświeżając stare mieszkanie listwy są świetnym pomysłem na dodanie nowoczesności. Kryją mankamenty podłogi i polecam śmiało. Kup i przykręć efekt pozytywny natychmiastowy i niedużym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo ta reklama wypadła... poza tym, zaczepy do tych listew są do d..., kopniesz nogą albo stukniesz odkurzaczem i listwa odpada a druki minus - listwa jest nieeleastyczna i jeśli ściany sa choć trochę krzywe,. to listwa odstaje - wygląda to fatalnie najlepsze są listwy plastikowe dwuczęściowe, przykręcone bezpośrednio do ściany 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racław33
A ja tam mam właśnie takie listwy, podobne i wszytko super. Zgoda z tą ścianą że jak krzywa to nie fajnie wygląda ale jak prosta to są świetne. Zaczepy wytrzymałe, mam dzieci w domu i żadna nigdy nie odpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Coraz częściej widuje w różnych miejscach przy drewnianych podłogach białe poobijane cokoły. Wydaje mi się, że jednak bezpieczniej jest zamontować drewniane listwy w takim samym wykończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe listwy wyglądają całkiem fajnie, choć może nie są najłatwiejsze w utrzymaniu. Praktycznym i estetycznym rozwiązaniem są listwy z tego samego materiału co podłoga, przy czym moim zdaniem najlepiej zawsze wyglądają naturalne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Tak, tak do drewnianej podłogi np. dąb tylko drewniane dębowe listwy a nie żadne laminaty. Te białe to tylko taka alternatywa jak ktoś szuka innych rozwiązań niż drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłoga z naturalnego drewna i laminowane listwy - zdecydowanie nie! słabo to będzie wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do drewna laminat - to jak kwiatek do kożucha!! zdecydowanie drewniane listwy do drewnianej podłogi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Absolutnie nie laminaty. Najlepiej się dowiedzieć w salonie czy producent podłogi nie robi też listew i dobrać już identyczny materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz2trzy
Czyli najlepiej kupować razem podłogę i listwy tak? jak to wychodzi cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik23
Sztuczny problem moim zdaniem.Przecież w renomowanych sklepach zawsze jak kupujesz podłogę to listwy też są dostępne.Wystarczy się np do Voxu przejść i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepach z podłogami są też listwy przypodłogowe, ale nie zawsze jest to pełna oferta. Poza tym to też nie jest tak, że do każdej deski/panelu są gotowe listwy z tego samego materiału. Jeśli listwy robi producent podłogi, to na pewno najlepiej sa one dopasowane kolorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrettNocny
Listwy przypodłogowe najlepiej dobrać tam, gdzie kupowało się podłogi. Ja zawsze kupuję komplet. W sklepach z podłogami dostaniecie i listwy przypodłogowe. Pierwszy przykład z brzegu: http://www.nelaone.pl/listwy_przypodlogowe . Żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A listwa przyścienna to nie jest standard w montażu podłóg? Przynajmniej mi ekipa z http://www.profi-parkiet.com.pl od razu zaproponowała listwy. To nie podraża znacząco zlecenia, a podłoga jest ładnie wykończona. Nawet za komuny się kładło listwy przyścienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że do podłogi http://www.nelaone.pl/ Natural Red będą pasowały laminowane listwy podłogowe? Czy lepiej iść na całość i zamówić podłogę z listwami dębowymi w kolorze podłogi? Koszt już nie podroży się jakoś wybitnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loposia
Barlinek mi tam ostatnio po głowie chodzą białe listwy - podobno panuje na to moda już u dwóch znajomych widziałam ciemną podłogę i białe listwy i powiem, ze wygląda to bardzo ciekawie. W tym sklepie co dałeś linka Podlogi24 też są właśnie takie białe listwy i kto wie czy nie zamówię, bo widzę, że mają 2,5 metrowe, a wszędzie to maks 1,5 czasami zdarzą się 2. A to dla mnie za mało troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na podłogę położyć wykładzinę od http://ewander.com.pl/ stwierdziłam, że wykładzina wygląda bardzo dobrze i dom wydaje się taki cieplejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marik00
A mi się akurat listwy, które ma sklep Podłogi24 podobają z tym, ze bardziej zastanawiam się nad zakupem białych. Widziałam, że mają u siebie dość duży wybór, a znajoma zrobiła sobie salon z białymi listwami, ciemną podłogą i meblami i muszę powiedzieć, że wygląda naprawdę kapitalnie. Tylko muszę jeszcze poszukać chociaż w sumie Podłogi24 to jedyne miejsce gdzie widzę listwy 2,5 metrowe wszędzie są tylko 2 metry, a to wiadomo, że przy dużych pomieszczeniach dłuższa listwa zmniejsza ilość łączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zauważyłam, że modne ostatnio jest wykańczanie podłóg drewnianych białą listwą. To faktycznie jest bardzo eleganckie, super łamie kontrasty, łączy kolory. Podoba mi się to rozwiązanie. Obejrzałam wiele realizacji w galerii http://www.parkietstudio.pl/ i jestem pod wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, równiez korzystałam z usług www.sklepu podlogi24.net Zamówiłam u nich niedawno białe listwy podłogowe. Jakość bez zarzutów, przesyłka w ekspresowym tempie!! jednym słowem kontrahent bez zastrzeżeń godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, równiez korzystałam z usług sklepu www.podlogi24.net Zamówiłam u nich niedawno białe listwy podłogowe. Jakość bez zarzutów, przesyłka w ekspresowym tempie!! jednym słowem kontrahent bez zastrzeżeń godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupit
ja sobie kupowałem listwy przypodłogowe w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony, bo wybór jest ogromny a i cenowo bardzo korzystnie wyszedłem także polecam http://www.listwypodlogowe.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co trzeba zwrócić uwagę wybierając listwy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek333
Jest bardzo dużo rzeczy na które musisz zwrócić uwagę. Po pierwsze musisz wybrać jaką listwę chcesz plastikową, drewnianą czy MDF. Czasami lepiej wydać więcej pieniędzy na trwały produkt niż wymieniać go po roku. Dowiedz sie jak wygląda prawidłowy montaż i przypilnuj montera aby dobrze wykonał swoją robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×