Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żelazko ze stacją parową

Polecane posty

Gość gość

moje żelazko odmówiło już pracy i chcę kupić inne ktore będzie lepiej prasować len i nie zepsuje się tak szybko. Pomyślałam o takim ze stacją parową. Czy możecie cos polecić albo odradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wczoraj rozpakowałam moje nowe cudeńko stacja parowa Tefal Pro Express Control - nie jest tania, ale wierzcie mi warta tych pieniędzy. Z lnem i jeansem nie ma żadnych problemów, jest za to problem z jedwabiem - nigdy bym się nie spodziewała - para nie wystarcza (żelazko zbyt się wystudza) trzeba prasować na mokro. Poza tym rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaAś
Mój wybór padł na braun carestyle 7 i w ogóle nie żałuję, bo wreszcie mam pożądne żelazko, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o generator pary to mogę polecić taki jaki ja mam, Philipsa https://www.al.to/p/354421-zelazko-philips-perfectcare-viva-gc7051-30.html . Bardzo dobrze się prasuje z jego pomocą, jest łatwy w obsłudze, szybko się nagrzewa, ma silne uderzenie pary i ciągły strumień. Do tego można nim prasować w pionie :) No i co najważniejsze praca idzie z nim dużo szybciej. Nie mniej jeżeli się wahasz lub potrzebujesz jakiejś porady to polecam Ci ten poradnik https://www.al.to/poradniki/4416-jakie-zelazko-kupic-poradnik.html jest fajnie napisany, wszystko przystępnie wyjaśnia i pomaga wybrać najodpowiedniejsze dla nas żelazko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam, prasowałam tym ze latkiem juz z 10 lat temu w Niemczech i szkoda pieniędzy na to wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o może się skuszę na tego brauna, skoro ma tyle zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos linka tylko podrzucił, daj żyć... Nie chcesz to nie kupuj, ani nie klikaj. Ja sama mam od nich sprzęt i może nie wstawiam linków na forach, ale jak ktoś pyta jakie żelazko, to zawsze brauna polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te żelazka brauna z generatorem pary to jest bajka, miałam trochę starszy model. teraz kupiłam jeden z tych nowszych :) Od dawna nie ma problemów z niedoprasowanymi rzeczami, czy z ryzykiem że żelazko pobrudzi jakieś ubrania i będą do wyrzucenia. Jak dla mnie idealne. Zresztą nawet mój mąż który normalnie ma gdzieś takie rzeczy zauważył sporą różnicę. Polecam bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkarka

Ja mam i super się sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×