Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirek12.3

zmywarka

Polecane posty

Gość Mirek12.3

Witam, Jeśli stosuję w zmywarce tabletki typu Finish All in 1 Powerball, to czy powinienem również stosować w zmywarce takie rzeczy jak: sól, płyn nabłyszczający, detergent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek12.3
Ktoś pomoże w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_zoska
kiedyś znajomy technolog z firmy ,w której pracuję powiedział,że soli powinno się używać w ramach ochrony zmywarki...ja też używam all in one,nabłyszczacza nie daję,bo nie lubię jak mi szklanki aż skrzypią;/ale sól używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek12.3
Ja z kolei lubię jak mi szklanki skrzypią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuurka wwoodna
ja nie używam, chyba jest napisane na opakowaniu, że te tabletki zawierają wszystko co trzeba raz na parę miesięcy używam płynu do czyszczenia zmywarek (mam zmywarkę 15 lat i daaawno temu pompa "siadła", a tak poza tym nic się ze zmywarką nie dzieje, naczynia błyszczą i są domyte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_zoska
A ,no to jak lubisz skrzypiące to dawaj nablyszczacz dodatkowo,to będą skrzypieć,u moich znajomych takie zawsze są,ale ja nie lubię tego,tak jak styropianu skrzypiącego na szybie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Nawet wtedy gdy stosuje się tabletki all in , należy sypać sól - jako ochronę przed kamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum cyk cyk la la la
to i ja sie podepne z pytaniem- co ile sypiecie te sól? (mimo tabletek)? bo jak wyłacze funkcje tabletki to swieci mi sie ikonka soli....ale ona sie swieci za kazdym razem-to co przy kazdym myciu mam uzupełniac sól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek12.3
Ja użytkuję zmywarkę od miesiąca a więc jak na razie to "uczę się jej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_zoska
hmm,ja mam taką ,że wsypuję sól raz na 1.5 miesiąca gdzieś tak...jak się skończy to wtedy zapala się kontrolka braku soli,ta od nablyszczacza świeci się cały czas bo go nie używam...poczytaj dobrze instrukcje,na pewno jest napisane co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
ja stosowałam i sól i nabłyszczacz mimo tabletek. po prostu efekt był jeszcze lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
ja mam sól i nabłyszczacz a do mycia daję tylko pół tabletki , naczynia sa czysciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamka
Mam pytanie do użytkowniczek tabletek W5 all in one z Lidla. Do tej pory używałam Finish ale wiadomo - różnica w cenie jest kusząca. Tylko, że kostek Finish używałam już bez dodatku soli i nabłyszczacza. Radziły sobie doskonale... Czy W5 też są tak rewelacyjne "na sucho", czytam w sieci, że zazwyczaj wszyscy jeszcze dosypują i dolewają... Poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej uzywac proszku do zmywarek osobno, plus sol, plus plyn nablyszczajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w5
W5 all in one z Lidla. xxx tez je kupiłam. nie wiem czy dawac tej soli czy nie. raczej mysle o kwestiach ochronnych mojej pierwszej zmywarki w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
furorę robią tabletki z ferry , ale sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panii domuu
a widzieliście tą promocję na media expert ? co do zmywarki siemensa dostaje się zapas Finish Quantum na rok ? ja właśnie zastanawiam się czy nie zakupić bo i tak planowaliśmy niedługo zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my teraz mały lokal zakładaliśmy i zamawialiśmy sporo sprzętu, na przykład te zmywarki gastronomiczne od Winterhalter. Stawiamy na jakość :) a bez zmywarek to w takim biznesie ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna30
Moje pytanie brzmi? gdzie takie zmywarki mozna kupic? chodzi mi o stacjonarne sklepy, tylko tak żeby mozna bylo podjechać, dopytać. zobaczyc, sprawdzić? W zwyklym Agd to raczej odpada, bo tam tylko domowe...czy w okolicach Krakowa znajduje sie jakis punkt np powyżej wspomnianych zmywarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winterhalter ma siedzibę w Warszawie, najlepiej wejść na ich stronę i się bezpośrednio skontaktować z nimi i dogadać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×