Odpowiedz na ten temat

Nicki zablokowane

• Cooliberek 2018.01.07 [00:02]
    Tego juz za wiele jest
    Ja spamowana jestem codziennie ale takich załozycieli tematów to nie Banujecie nawet i wszstko macie gdzieś droga Redakcjo
    oto ptzryklad okolo 50 zalozonych tematów nawet nie pasujących do tego dzialu i zalozonych przez jedną i ta samą osobę
    https://f.kafeteria.pl/kategoria/zycie-erotyc zne-f_8
    Jestem jaka jestem i nic mnie nie zmieni
  • Cooliberek 2018.01.07 [09:34]
    Proszę już się.nie trudzić co wyżej napisałam
    Teraz proszę o wykasowanie wszystkich moich wpisów oraz mojego nicku.
    Z góry dziękuję
    Jestem jaka jestem i nic mnie nie zmieni
  • gość 2018.01.29 [10:40]
    Witam serdecznie. Jestem codziennym gościem (czytającym i komentującym) Kafeterii. Niebawem miną dwa lata, odkąd znalazłam to forum. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że to, co dzieje się tutaj od jakiegoś czasu, jest bardzo irytujące. Nie chodzi o tematy, na które się nie zgadzam, bo po to jest forum, by każdy się na nim wypowiedział, ale o spam (kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt komentarzy o podobnej stylistyce, pisanych w tym samym czasie we wszystkich kategoriach). Można to wszystko omijać, owszem, ale przez tę osobę (lub osoby) korzystanie z forum nie jest już tak przejrzyste i czytelne, jak dawniej. Sytuacja tutaj zrobiła się dziwna, napięta, drażniąca, niespokojna. Bardzo proszę Twórców forum Kafeterii o dokładne przyglądanie się dodawanym tematom w poszczególnych kategoriach, ponieważ wiele z nich już dawno przekroczyło poziom kultury, szacunku, dobrego smaku i prawa. Nie jestem użytkownikiem zalogowanym, ale jestem tutaj codziennie i obserwuję, jak bardzo to forum zmieniło się na przełomie tych dwu lat..
  • gość 2018.02.09 [22:58]
    To forum potwierdza to ze ludzie to ogolnie nedzne qrwy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...