Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loginka234

Adwokat od rozwodów Tczew

Polecane posty

Gość Loginka234

Witam, potrzebuję namiarów na adwokata od rozwodów z Tczewa. Sprawa bardzo pilna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta jot
Witam, ja jak szykowałam się na swoją sprawę rozwodową to zwróciłam się do Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Bardzo dobrze ją poprowadził. Wszystko poszło po naszej myśli, zgodnie z ustaleniami. Wiem, że nie jest to prosta sytuacja, więc warto oszczędzić sobie dodatkowych stresów związanych z błędnym wyborem adwokata. Także tutaj masz spokojną głowę, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klubka
No ten jest akurat dobry. Moja przyjaciółka ma za sobą trudny rozwód i właśnie pan Cejrowski ją reprezentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentca
Ja mogę polecić Cejrowskiego. Sama wiem, że dużo kobiet do niego się zwraca jeśli biorą rozwód, jest skuteczny. Byłam pod wrażeniem jego pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konbka
Jest dobry mnie reprezentował i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profill
Przede wszystkim posiada naprawdę dużą widzę, w kwestii rozwodów. Wiem, że tego się właśnie powinno wymagać od adwokata, ale jak w każdym zawodzie - różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkka
No to masz tutaj namiary, poczytaj sobie czym się zajmują www.cejrowski.pl Nie będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaizka
Jak najbardziej polecam Kancelarię Cejrowski, bardzo dobra kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosicka
Najlepszy: www.cejrowski.pl Bardzo solidnie przygotowany, rozeznany. Wie jak wygrać sprawy. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona34
Byłam u adwokata www.cejrowski.pl w innej sprawie. Ale wiem że rozwodami się również zajmuje... Jest bardzo dobry, więc z pewnością Ci pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manika9
Podczas mojego rozwodu zwróciłam się do Pana Cejrowskiego. www.cejrowski.pl naprawdę rozsądny adwokat i bardzo skuteczny. Nie przegrałam, w sumie nie byłam winna. Ale bałam się co może mój eks mąż wymyślić. Na całe szczęście Pan Cejrowski był na wszystko przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertaa
Oj tak, Cejrowski ma spore doświadczenie i dużą wiedzę w tej dziedzinie, potrafi poprowadzić sprawę jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopka1
Ja polecam również www.cejrowski.pl Są najlepsi. Bardzo sprawnie i szybko rozwiązują sprawy. Liczą się fakty i tylko fakty. Super podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebina
Ja współpracowałam z Panem Cejrowskim przy innej sprawie, ale wiem że prowadził też jakąś sprawę rozwodową. Jako prawnik jets świetny! www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolena
Kancelaria Cejrowski to naprawdę bardzo kompetentni adwokaci. Miałam przyjemność pracować z Panem Andrzejem. Nie ma lepszego adwokata w całym Tczewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolika
Zdecydowanie Cejrowscy. Mają swoją kancelarię na Słowackiego. Moja sprawa poprowadzona przez pana Pawła odbyła się bez najmniejszych problemów dla mnie. Szybko i sprawnie. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka888
Idź do Cejrowskiego. Moją sprawę przeprowadził bardzo sprawnie. Nie toczyła się latami. Spokojnie możesz tam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki999
Ja własnie zaczęłam się rozwodzić. To nie łatwe, chyba każdy o tym, kto się rozwodził wie. Muszę się przyznać że pokierowałam się poradami, które przeczytałam wyżej i poszłam do Pana Cejrowskiego. Miły człowiek, pomógł mi przebrnąć przez pierwszy szok, wyjaśnił wszystko, niedługo pierwsza sprawa, ale mam dobre przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze www.adwokattczew.pl z pewnoscia powinien Ci pomoc. Mialem okazje korzystac z ich profesjonalnych uslug, ktore zwyczajnie rozwiazaly kilka nieciekawych klopotow w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka0
Polecam adwokatów z kancelarii Cejrowskiego z Tczewa. Namiary są w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×