Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aplikacje na iPhone

Polecane posty

Gość gość

Mąż zakupił iPhone z systemem iOS... Jestem zielona z tego sprzętu... Jakie aplikacje warto zainstalować do codziennego użytku? Nawigacje, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione to: Polska Prasa - praktycznie wszystkie polskie gazety w jednym miejscu. Bardzo dobre źródło informacji na temat najnowszych wydarzeń Spotify - w zasadzie najfajniejsza platforma z muzyką. Mnóstwo ciekawych utworów w jednym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również poczytać sobie recenzje. Ja na przykład korzystam z tej strony: yourapps.info/aplikacje-na-iphona Jest to w zasadzie najbardziej rozbudowane źródło informacji w sieci na temat poszczególnych apek. Dzięki temu znajdziesz te dobre dla siebie. Generalnie aplikacji na iphone'a jest bardzo wiele - niektóre lepsze, niektóre natomiast gorsze tak więc nie warto jest testować wszystkich ich po kolei tylko lepiej jest sobie sprawdzić jak daną apkę oceniają inni ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakania
Jeśli jesteśmy przy ciekawych aplikacjach to słyszał ktoś o Jawbone? Jawbone to aplikacja łącząca bransoletkę z telefonem iPhone, iPadem lub iPodem touch, która śledzi cykle snu, ruchu i odżywiania. Trafiłam na nią w katalogu iSpota ispot.pl/fitness-i-sport/jawbone-up-monitor-aktywnosci-fizycznej-niebieski-medium,id-69442 Nie jest tania, choć teraz widzę, że nieco obniżyli cenę. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy co ci będzie potrzebne :). ha bym zainstalowała jakieś fajne gry w pierwszej kolejności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Możesz sprawdzić sobie Traseo.pl - współpracuje z kilkoma platformami, sprawdzi się a iPoda, iPada i system Android. Pozwala nagrywać ślady GPS, pobierać gotowe trasy z aplikacji, wyszukiwać ciekawe szlaki w pobliżu. Moim zdaniem świetne rozwiązanie dla turystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nikoel Dąbrowsky
Witam. Nie dawno kupiłem aplikację do liczenia kalorii i po zainstalowaniu jej wyłączył mi się ekran. Nie pamiętam jak się nazywała bo ekran nie działa. To znaczy nie świeci. Ludzie mogą dalej do mnie dzwonić, ale nie widzę kto dzwoni. Szukam serwisu w Wawie. Polecicie, któryś sprawdzony z listy? https://sprawdzonyserwisant.pl/search?equipment_slug=iphone-6&repair_slug=iphone-6-uszkodzony-ekran&search_near_address=Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na strony gdzie opisują gry i aplikacje na iOSa. Moja ulubiona to http://appsblog.pl bo jest tam prosto napisane, najważniejsze cechy i na tym koniec - bez pojęć których laik nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaJunak5600
Ja tam nie lubię zaśmiecać telefonu. Mam podstawowe aplikacje i to mi wystarcza. Ostatnio w http://serwis-iphone.pl/ musiałam wymieniać szkiełko w iphone i to na razie mi wystarczy z atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zainstalowany pakiet pages i numbers (odpowiednik worda i exela), aplikacja na listę zakupów, skaner, rozkład komunikacji miejskiej, apka do pdf, fb, instagram, spotify, google foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone X http://34g.com.pl/r/JZ2iphone-x Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona X ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone X najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×