Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cd dvd vinyl.pl

Polecane posty

Gość gość

witam, ktoś z was korzystał z tego sklepu? kolekcjonuję płyty winylowe i zastanawiam się czy ten sklep jest sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jeden z lepszych sklepów z płytkami a jeśli chodzi o winyle, to już naprawdę spory asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ten sklep, zawsze szybka transakcja zakupy w tym sklepie, to czysta przyjemność polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką płytkę możecie mi polecić ? oczywiście winylową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mam tak dużo winyli, że może ktoś mnie zaskoczy czymś konkretnym :) nadal na to liczę :) więc czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy widzicie w tych winylach? Powaznie sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
winyle są mega :) ja nawet trafiłam teraz na świąteczna promocje w tym sklepie! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o nowości w tym sklepie, jeśli chodzi o płyty dvd: Animation - Mini En De Muggen ? ktoś ma już tą płytkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam!!!! kapitalna!!! długo na nią czekałam, aż w końcu pojawiła się w tym sklepie rewelacyjna muzyka i jak zwykle nie musiałam płacić za wysyłk ę, polecam tobie, będziesz zachwycona jeśli lubisz taki rodzaj muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doskonały sklep, szybka wysyłka, do tego darmowa czekałam na płytki z niecierpliwością, a kiedy już przyszły, to totalnie odleciałam mają spory wybór, więc na pewno będę do tego sklepu wracać, by robić tam zakupy muzyczne super obsługa, pan który prowadzi ten sklep jest miłośnikiem dobrej muzyki, polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam perełkę tutaj- Juan Bautista Guido - Y Su Orquesta Tipica no i ta wysyłka darmowa dodatkowo mnie uszczęśliwiła długo szukałem czegoś takiego, no i proszę jest! , na pewno zajrzę ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ulubiona płyta <3 Jefferson Airplane - Surrealistic Pillow -Hq- 180Gr. w cenie 127 :) nie jest nawet drogo,ktoś ją ma? jakie wrażenia po odsłuchaniu? jesteście zadowoleni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×