Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupujecie przez internet

Polecane posty

Gość gość

Co kupujecie przez internet? Czy korzystacie jedynie z platformy allegro, czy dokonujecie zakupów także w innych sklepach internetowych? Czy rzeczywiście za pośrednictwem sieci można kupić taniej przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel LR
Nie wiem czy taniej ale wygodniej. Czesto poluje na przeceny. Nigdy nie kupujw w allegro,nawet nie mam tam konta. Zawsze w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. Niestety nie mam dostępu do wielu produktów, ponieważ sama mieszkam w małej miejscowośc***Przez allegro kupuję rzadko- zraziłam się kilka razy przez nieuczciwych sprzedawców. Jeżeli chodzi o sklepy online to kupuję wino i inne alkohole na sklep-wina.pl . Ostatnio kupowałam alkohol w prezencie dla męża, na obronę magistra dla komisji oraz dla koleżanki z pracy na parapetówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helas
Ostatnimi czasy przez internet kupuję prawie wszystko ;) Niedawno wypróbowałam nawet sklep z wędlinami - wedlinek.pl. Przyznaję, nie byłam pewna, co z tego wyjdzie, ale okazało się, że to rewelacyjne rozwiązanie! Szynki i kiełbasy, które u nich zamawiam, są świeższe i smaczniejsze niż te ze sklepu, w którym wcześniej robiłam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję raczej w sklepach. na alledrogo ostatnio za dużo cwaniaków się narobiło promocje.kaoso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja zamawiam przez neta słuchawki Kruger&Matz jako prezent walentynkowy:) Spodziewam się jutro przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja biorę udział w aukcjach na odkryjcene.pl już raz udało mi sie zgarnąć prostownice remingtona za dwie dyszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasadniczo adresy, hasla, numery telefonow, numery kont i skany dokumentow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki, ciuchy i mały sprzęt elektroniczny na allegro. Niedawno kupiłam komputer na stronie jednego z dużych sieciowych sklepów elektronicznych, bo było poświąteczne wyprzedaże i promocje dostępne tylko on-line. Przesyłka była szybka i gratisowa, więc bardzo wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję ksylitol ,ubrania z bon.prix ,sok noni ,kupilam garnki emaliowane ,ostre noze np pikutek i inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronnie38
u mnie różnie czasem tak jak większość, a czasem w sklepach takich jak http://www.levante.pl i nie zdarzyło mi się jeszcze jakoś niefortunnie wyjść na takich zakupach. Rzeczy są naprawdę tanie i czasu na łażenie po sklepach się nie traci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zdarzyło kupić buty, składniki do kosmetyków, tego typu rzeczy, nie miałam nigdy problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliannaG
Czasami kupuje kosmetyki, czasem jakąś ksiązkę, ostatnio zestaw dla dziecka plastyczny i kurs multimedialny supermemo do nauki angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyposażyłam całą łazienkę korzystając z oferty sklepu internetowego, polecam http://www.armadeo.pl/, dzięki nim sporo zaoszczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikana
Ja przez internet kupuję karmę i ozdoby dla mojego yorka. Mieszkam w niewielkim mieście i tu nie ma wyboru, a w sklepie http://sklep.crazyworldpets.pl/108-bizuteria jest mnóstwo ciekawych akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacornelia
najczęściej kosmetyki i tutaj różnie albo na allegro, tam mam kilku sprawdzonych sprzedawców, albo bezpośrednio w sklepach producentów, np. sklepy online clochee lub biochemia urody. kupuję tez produkty ktore nie wiem gdzie moge dostać, np. wkłady do pochłaniaczy wilgoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba_wiśniowa
ja tylko ciuchów nie kupuję, bo jednak mam trochę dziwną figurę i wolę mierzyć przed zakupem;) a tak to niemal wszystko przez neta. zdarza mi się też kupować sobie na eurobon.pl jakieś bony na zabiegi albo kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja kupuje najczęściej wycieczki, ale internet to baza gdzie można wszystko znaleźć i kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio chłopakowi kupiłam koszulke Surge Polonia na prezent. A tak to zazwyczaj kosmetyki i leki bez recepty, bo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerart
Multitool Letherman na dzień ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooojt99
ostatnio nawet części do masyzn od KIPPa, z braku czasu coraz wiecej rzeczy zamawiam przez neta, ale tylko u sprawdzonych sprzedawców i producentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet do wygoda i oszczędność dlatego korzystam z tego pełnymi garściami:) Ostatni moj zakup to szampony i odżywki do włosów w sklepie www.goldenlook.pl i złote kolczyki na promocji w apart.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rownygosc
jaki model tego Leathermana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marChewa777
Ja w internecie zamierzam kupić łózko piętrowe dla dzieci. Które byście wybrali? http://meble48h.pl/lozka-pietrowe,50.html Wybrałam ten sklep, ponieważ kolega z pracy zamawiał tam łóżko dla swojego dziecka. Znalazł naprawdę oryginalne, w kształcie samochodu :) i poleca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet iglaki ostatnio zamawialam przez neta na iglaki.agro.pl :D i pare innych roślinek do zasadzenia w ogrodzie, często nie mam czasu na latanie po sklepach stacjonarnych więc juz nawet rosliny kupuje przez internewt ale za to u sprawdzonego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W wolnych chwilach zajmuję się robieniem biżuterii, przede wszystkim wykonuje ją z modeliny termoutwardzalnej. Błyskotki powstają bez użycia jakichkolwiek form dzięki czemu każda z nich jest nie do podrobienia. Zapraszam do kupowania, oglądania i komentowania ;) https://www.facebook.com/EwczangolasuHandMadeJewelry?ref=br_rs http://fabryka-kolczyka.pl/sprzedawca/ewczangolasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkkara
Ja kupuję praktycznie wszystko. Ostatnio zamawiałam alcovit żeby kaca na urlopie nie mieć;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwuchaFl
hehe ten alcovit jest super. Jak wypije dwie saszetki po dobrej imprezie to rano jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×