Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina27

co zrobic jak czarna sukienka

Polecane posty

Gość kalina27

jest cala w bialych niteczkach , wlasciwie to nie nitki, tylko taki nalot, jakby kazdy paproch sie do niej przyczepil. Nie wiem jak to napisac , ona tak "oblazla" we wszystko. Na jutro mi potrzebna a wyglada jak stary lach. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepach typu
4,50 można kupić taki wałeczek z rączką,nie wiem jak to nazwać,pokryty lekko lepką warstwą,pięknie zbiera takie paprochy,spłukujesz wodą i jest jak nowy.Zapłaciłam za to ostatnio 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina27
a jak nie mam tego waleczka a do marketu 30 km, sukienka na jutro potrzebna na pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepach typu
Wilgotna gąbka,możesz do wody dodać troszkę(odrobinę)płynu antyelektrostatycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TasiemkaOm
Bierz grubą taśmę klejącą - przykleją się do niej te śmieci. Działa gorzej niż te wałki do czyszczenia ubrań, ale powinna dać radę, tylko się troszkę namęczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TasiemkaOm
Jeśli weźmiesz zbyt twardą szczotkę (czyt. nie masz szczotki do ubrań), to możesz popsuć materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - tasma klejąca najlepsza w tym momencie.. Niestety do złych materiałów takie białe kulki sie czepiają :( Coś o tym wiem... Mam kilka fajnych rzeczy tak popsutych :/ Acha, jeśli nie jest to gładka tkanina, tylko lekko kosmata lub welurowa - to możesz spróbować maszynką do golenia.. Tez zdaje egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×