Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś zna dobre preparaty na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Jak w tytule, czy ktoś może polecić mi jakieś fajne preparaty na schudnięcie. W przeciągu 5 lat "przybrało" mi się 12 kilo, które chciałabym zgubić... Jedzenie 5 małych posiłków w ciągu dnia - odpada, pracuję na zmiany ale nawet przerwy śniadaniowe nie mamy o określonej porze, bo nieraz trzeba skończyć jakiś cykl na maszynie i na porannej zmianie nieraz przerwa jest o 9.30, a nieraz o 11.oo . Ćwiczyć może jakoś dałabym radę, ale nie codziennie, mam sporo obowiązków, więc nie dam rady. Proszę o podanie nazw sprawdzonych specyfików, skutecznych, odpowiednich dla osób w wieku 40 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. Nie żryj tyle to najz******trzy preparat. I jeszcze duzo seksu. Ty na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladychanel
Bardzo" śmieszne" - gościu z 22.01... Poza tym chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, ja pytałam o PREPARATY (typu suplementy, tabletki itp. rzeczy), a nie SPOSOBY na zgubienie nadprogramowych kilogramów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz schudnąć, a masz rodzinę dzieci i męża. Nie masz czasu gotować dwóch obiadów? To dobrze trafiłaś. Gotuj tak jak gotowałaś do tej pory dla całej rodziny i chudnij. Ta strona powstała z myślą o kobietach które nie mogą schudnąć, ponieważ prioritetem jest rodzina. Ja ci pomogę bo też jestem matką 3 dzieci i mam męża. Nie mam czasu na to aby gotować obiad dla nich i osobno coś dietytecznego dla siebie. Na własnej skórze doświadczyłam, że można jest to co cała rodzina i schudnąć. Zapraszam po porady do mnie. Koszt opieki miesiecznej to tylko 30 zł, a ja jestem całkowicie do twojej dyspozycji 30 dni w miesiącu i 12 godzin dziennie. To tylko 1 dziennie a może odmienić twoje życie na zawsze. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tamara
Ja tez zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osągnąć. W końcu nie mam nadwagi i mozna bez naginania faktów uznać mnie za szczupłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furkotka
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox. Moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów wspomagających odchudznaie jakie są na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero jestem na początku swojej walki z nadwagą kupiłam Foreverslim przeszłam na dietę.Na razie jet tak że odczuwam mniejszy apetyt tak jak bym cały czas była najedzona.W dwa tygodnie schudłam 2 kg.fajnie że coś zaczyna się ruszać mam cichą nadzieję że uda mi się osiągnąć założony na początku diety plan czyli 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie suplementy, preparaty to nie jest dobry sposób. Lepiej przemyśleć dietę, wprowadzić aktywność fizyczną. Mnie udało się sporo schudnąć na diecie "pudełkowej" - mam catering dietetyczny zamawiany z https://www.maczfit.pl/. Jem zdrowo i czuję się naprawdę bardzo dobrze :) A kilogramy lecą w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że tabletki Slimunox spełniają swoją role w procesie odchudzania.Nie czuję się po nich głodna ,skutecznie radzą sobie z chęcią sięgania po słodycze regulują przemianę materii.Po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA tabsow skutecznych na odchudzanie. Gdyby takie istnialy, to wszystkie kobiety bylby szczuplutkie. Tabletki i inne cudowne mango odchudzaja tylko jedno: portfel. Trzeba byc kretynka zeby za to placic. Jak sie pojawi cos co naprawde odchudza to caly swiat bedzie o tym mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim brałam przez trzy miesiące w tym czasie udało mi się schudnąć.Tylko że same tabletki to nie wszystko należy przede wszystkim zmienić dietę i poruszać się trochę więcej.Łącząc te trzy rzeczy każdemu powinno udać się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwicolkwicol
Bardzo ciekawy artykuł o tabletkach na odchudzanie znajdziesz na stronie http://www.powazne-inwestycje.pl/tabletki-na-odchudzanie-specyfika-i-skutecznosc/ Suplementy tworzone są zazwyczaj na bazie naturalnych składników, co oznacza, że są praktycznie stu procentowo bezpieczne dla naszego zdrowia. Część z nich ma za zadania wyłącznie powstrzymać łaknienie. Zapobiegają one napadom głodu, które skutecznie uniemożliwiają jakiekolwiek schudnięcie. Korzystanie z nich jest wskazane przy pierwszej fazie odchudzania, kiedy potrzebujemy przyzwyczaić organizm do mniejszych porcji jedzenia niż dotychczas. W składzie takich produktów znajdziemy najczęściej kofeinę, ocet jabłkowy, wyciąg z pomarańczy czy błonnik, który pęcznieje w żołądku, dzięki czemu nie odczuwamy łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Foreverslimowi stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, tylko i wyłącznie dieta! Sama jestem na "pudełkach" z https://www.maczfit.pl/ i jestem pewna, że to właśnie zmiana odżywiania spowodowała spadek wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×