Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mayor of London

Czy Pajak wyjdzie z odkurzacza??? Prosze o powazne odpowiedzi.

Polecane posty

Czesc! Kilka godzin temu zauwazylam w zlewie w kuchni olbrzymiego pajaka, czarny, owlosiony, taki, jakich najbardziej sie brzydze, z wielka dupa, taki na okolo 5 cm. Nie chcialam go zalewac woda, bo potem musialabym go stamtad wyciagac, wiec zdecydowalam sie wyjac odkurzacz, po czym wciagnelam go przez rure na zywca. Potem odkurzylam przy okazji cale mieszkanie. Teraz mam troche obawy i mam w zwiazku z tym pytanie. Czy pajak takowy wyjdzie przez rure od odkurzacza? dzwonilam w tej sprawie do mamy, ktora powiedziala, ze on sie tam pewnie udusil. Ale nie mam pewnosci. Prosze o powazne odpowiedzi. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na wiśnie
odkurzaczu zaplacze sie w koty z kurzu i inne pierdoly. mIALAM TE SAME OBAWY Z TYM SAMYM OWADEM :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl7890
WYTRZEP WOREK LUB POJEMNIK- dla pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce cie straszyc ale znja
oma mi mowila ze on tam siedzial jakis miesiac w jej odkurzaczy, a co ciekawsze to byla samica z jajkami. wiec jak otworzyla worek to w chuj malych pajakow wyszlo brr nie wiem czy to prawda ale wez ten worek wytrzep lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z preczem
wyjdzie i się zemści :D a jak jest mocno wkurzony (a pewnie jest od kurzu w odkurzaczu) to wezwie swoja bandę Wild Spiders

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajdzakowaaa
padł pewnie;) Ale fajnie napisałaś Pająk z wielkiej litery:) ku czci pajączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,też tak robie,bo w inny sposób nie jestem w stanie pozbyć się tych gadów....Jeszcze nigdy nie wylazl z odkurzacza,ja mam przezroczysty odkurzacz,więc zawsze sprawdzam czy aby napewno już po gadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latynoska25
to jest poważne pytanie, ja sama ile razy sie bałam,ze szmaciarz wyjdzie i wtedy bym chyba umarła.Błagam odpowiedzcie, jestem ciekawa tak jak autorka, też często je wciagam odkurzaczem i potem sie boje czy wylazł jak nie przyuważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajdzakowaaa
lepiej zdeptać, albo ja np łapię go mopem, a potem strzepuję do kibelka i spuszczam wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde! Powaznie moze tam jaja skladac i moga sie gady wykluwac???? Jestem w szoku!!! Zaraz chyba wezme worek wyrzuce i wloze nowy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay, juz po klopocie. Poszlam wyjac ten worek i wsadzic nowy. A wlasciwie najpierw poszlam po kolezanke z dolu, zeby zrobila to za mnie i wyniosla ten worek. Ona jest ekspertem od pajakow, juz pare razy na ten temat z nia rozmawialam, ona sie nie boi ich. W ich domu to ona je lapie, a jej maz przed nimi ucieka. :D No wiec wyjela i wyniosla ten worek, a ja potem sama wsadzilam nowy. KOlezanka powiedziala mi, ze tak, to prawda, moga pajaki w srodku skladac jaja i ze one zyja w kazdym srodowisku, wiec odkurzacz im zbytnio nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze wciągam pająki
do rury odkurzaczem i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby jakiś wyszedł. Raz tylko się zdażyła taka sytuacja że wciągnęłam w ten sposób dwie wielkie czarne chrabąszczę ale takie grube byki, no i jednego wciągło całkiem a drugi po chwili wypadł z tej rury, chyba ostatkiem sił walczył ale jak wypadł już na ziemię to się nie ruszał, chyba zdechł i wciągłam go ponownie i tym razem na dobre więc można sobie teraz wyobrazić jaka tam jest wielka siła w tym odkurzaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze wciągam pająki
ale napisałaś że z wielką dupą pająk ? Owłosiony ? W Polsce nie ma owłosionych. Chyba że mieszkasz gdzieś daleko w innej szerokości geograficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×