Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Czy winoterapia naprawdę jest skuteczna??

Polecane posty

jak w temacie, słyszałam o zabiegach winoterapii i trochę mnie to przyznam zaciekawiło. Czy faktycznie sa skuteczne? Gdzie i jakie konkretnie zabiegi (i w jakich cenach) sa najlepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
W sumie to też jestem ciekawa gdzie coś takiego oferują. W dumie chętnie bym się na coś takiego wybrała, np w ramach prezentu na dzień kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obszałowa
O rany, jak ja bym dostała na dzien kobiet wizytę do spa to w 5 minut spakowałabym torbę i bym jechała :P Marzy mi się taki wyjazd bardzo, potrzebuję relaksu i masaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
hehe w 5 minut naprawdę? W sumie pewnie ja też bym się pospieszyła gdyby mój chłopak mi coś takiego dał. Z tego co wiem to w Głęboczku mają coś takiego. Można też w domu sobie takie spa urządzić w necie jest sporo pomysłów na własnoręcznie robiony winny peeling czy kąpiel. No ale wiadomo, że to nie to samo co relaks w spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi super, na pewno to coś nowego. a czy skuteczne? nigdy nie słyszałam o winie, które by nie wpływało pozytywnie na nastrój ;) smakoszką nie jestem, ale chętnie bym przetestowała na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanti09
No własnie w tym Głęboczku to mają, przeglądałam jakiś czas temu Menu Spa na ich stronce i zabieg o nazwie Rubinowa Rozkosz, jest ujędrniający i polega na kąpieli w wannie wypełnionej winogronowym musem, potem złuszczaniem zrogowaciałego naskórka, a później masaż całego ciała i maska plus zabieg na twarz. Aaaaa już nie mogę się doczekać aż na to pojadę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookingfreedom
oj faktycznie wygląda bardzo ciekawie, może mi się kiedyś uda z niej skorzystać, a jeśli chodzi o inne miejsca, gdzie można się poddać cudownym zabiegom moim zdaniem jednym z lepszych jest Vanilla Spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×