Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęskniąca za nim

darmowa bramka sms do Anglii

Polecane posty

Gość tęskniąca za nim

Witam! Potrzebuje darmowej bramki sms do Anglii, operator o2. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hesia
podajcie darmowa bramkę sms do Angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresznia
PS... jezeli chodzi o ta pierwsza bramke ma taki "haczyk" ze : po wpisaniu nr tel i wiadomosci nalezy zaznaczyc rowniez trzeci kwadracik (I agree NOT to use any popup or banner blocking software whilst using the CBFSMS service) - inaczej wiadomosc nei zostanie wyslana! jeszcze raz POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeee
Te wszystkie podane przez Was bramki sprawdzilam, lecz esy nie chca chodzic na dzien dzisiejszy. moze ktos wie dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeee
witam, wyprobuj strone www.idea.pl, jest to stronka orange zarejestruj sie i esy chodza na caly swiat. jednak tylko 30 m-cznie. powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1402
jesli chodzi o adres bramki http://www.cbfsms.com/ to ktos napisał ze trzeba zaznaczyc trzeci kwadracik zeby doszło. gdzie jest ten trzeci wkardacik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeee
mala na tej stronie nie ma ograniczenia znakow, wpisujesz dowolna ilosc, prawdopodobniw masz zla strone, ma byc www.idea.pl i pojdzie ci wlasciwy link. wysylam do dzisiaj z tej brameczki nawet do Norwegii. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeee
mala daruj sobie bramke cbs, sprobuj idea jest naprawde niezawodna. jak potrzebujesz pomocy mam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibella
POMOCY!probowalam juz wszystkich mozliwych bramek Idea ma za malo cyfr zeby wyslac smsa do Anglii z kolei na cbfsms zawsze wyskakuje blad TO PILNE PROSZE NIECH KTOS MI POMOZE moj nr gg 6562127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorka
z jakich powodow moze nie dzialac bramka z idei.pl ? mam informacje, ze serwis chwilowo niedostepny - zastanawiam sie czy to prawda, czy mala sciema, a tak naprawde blokada opcji wysylania do Wlk Bryt a wpisuje numer 00447...., chyba, ze bez zer or sth? z gory thx za odpowiedz Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibella
nie mam pojecia jak wysylac te smsy do UK wszedzie wyskakuje albo serwis niedostepny albo ERROR i tyle w temacie musze wysylac smsy z kom i placic i placic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeee
hej, ja wysyłam oczywiście że bez zer. dziewczyny to prawda od kilku dni serwis niedostepny, ale dotad wysylalam bez problemu. sluchajcie a era omnix, ktos probowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maresa
To Polska bramka na wszystkie polskie komórki i nie tylko bo i do całej Wielkiej Brytani , bez rejestracji , strona w polskim jezyku i poprostu jest nie zawodna...!!!! Wszystkie bramki co tu sa wczesniej wypisane wyprobowalam i sa do niczego http://sms.pc.pl/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maresa
No i jeszcze jedno, bramka działa również do Niemiec, najważniejsze to ze 10 sms -ów dziennie ale mozna powiekszyc do 20 dziennie jak cos tam u nich zakupisz za pare groszy ale to juz zalezy od twoich potrzeb... Powzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
maresa ta raka ssmik do anglii nie dziala od kilku dni wysylam smski do chlopaak w najlepszym razie doszlo 1/4 tego co wysllam, ostatnio nic nie dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maresa
Ja wysłałam dzisiaj chyba z 5 i wszystkie dochodza bo dostaje odpowiedzi ostatni dzis wysłałam późnym wieczorem i wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maresa
I bardzo szybko dochodzą , dziwie sie ze tobie sie nie udaje bo jest z ta bramka wszystko w porzadku , najlepsza na jaka mogłam trafic , może coś tam zle wpisujesz ,,, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryza
prosze o pomoc w szukaniu bramek sms do angli prubowalem juz wszystkich sposobow i nie dochodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
moj chlopak powiedzial ze dochoda do niego tylko ssmy pisane z komorki, a Wy wysylacie do jakich sieci? bo ja do o2, a ta bramka w orange dlugo juz nie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeee
hej maresa, dzieki ze przypomnialas mi o tej brameczce bo faktycznie dochodza. jednak powiem ze jakis miesiac temu tak nie bylo. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibella
wyprobowalam wszystkie bramki!!! http://sms.pc.pl/?-smsa przekazano do wyslania lecz nie dochodzi Idea-serwis niedostepny a reszta bramek -errors!!!! i tak jest zawsze wiec nie wiem jak Wam sie udaje wysylac te smsy?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBep
Hej! Ja też poszukuję takiej bramki. Próbowałam wszystkich tu podanych,ale z żadnej nie doszedł esemes:( Nie macie już żadnych pomysłów? Poradźcie,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
maresa, ja normalnie wysylam wybierame kierunokowy, a potem normalnie nr komorki, bez zera, tylko dlaczego moje smski nei dochodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistakowa
jestem zarejestrowana na orange juz z pare lat i nigdy nie bylo problemow z sms za granice. teraz jednak od jakiegos czasu nie dziala i widnieje napis \"serwis chwilowo niedostepny\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wlasnie tylko to chwilowo trwa juz bardzo dlugo, ciekawa ejstem czy kiedys bedzie mozna wysylac smski z bramki orange za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidk
Hej. To prawda www.orange.pl nie dziala bo serwer jest chwilowo nie dostepny..chwilowo? juz miech to nie działa:/. Ta bramka smsik tez nie dochodzą z niej sms-y przekazano do wysłania ale nie wysłało... potrzebuje jakiejś niezawodnej bramki. Prosze o jakiś adres w którym nie trzeba sie rejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magema
Kochani,nie wiem jak wy to robicie ale mi żadna bramka do Anglii nie działa.Czy ktoś mógłby mi pomóc?Dodam że nie znam angielskiego,więc nie mogę się zalogować.Na pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×