Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobre przedszkole językowe w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, szukam dla dzieci dobrego przedszkola językowego. Polecacie jakieś sprawdzone placówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequesta na osiedlu Marina na Mokotowie. Bardzo fajne przedszkole językowe. Angielski a dodatkowo hiszpański w cenie. Mam dobrą opinie o tej placówce. Moje dziecko chodzi tam od roku i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz na Bemowie, to ja zdecydowanie polecam przedszkole Bajeczka na Morcinka 14B. Dzieci mają codziennie angielski. Przedszkole prowadzi też Cook Club czyli Klub małego kucharza w języku polskim i angielskim. Dzieci same podejmują decyzje dotyczące gotowania, co jest bardzo fajne i rozwijające. Fajne miejsce dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez raczej polecam Tequestę. Dobry poziom angielskiego. Hiszpańskie tez jest w cenie. Dużo fajnych zajęć. No i super dyrektorka - pani Izolda! Dawno nie spotkałam tak życzliwej i profesjonalnej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w Tequescie z jedzeniem? Bo moje dziecko ma nietolerancje pokarmowe. Da się to jakoś dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tequeście jest bardzo fajna dyrektorka - Pani Izolda. Wszystko da się załatwić, dogadać. Po prostu umów się z nią na spotkanie. Oni tam maja bardzo indywidualne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam Bajeczkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam, jak moje dziecko chodziło do Tequesty to jedzenie było naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Tequeście bardzo dbają o różnorodność i jakość jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złego słowa nie mogę powiedzieć o paniach w prywatnym przedszkolu Buzzy Bee. Super się potrafią dzieckiem zająć, nawet takim urwisem jak mój Adaśko ;-) Wcześniej synek był w innym przedszkolu i tam nie za bardzo mieli do niego podejście i cierpliwość, dlatego musieliśmy z mężem zmienić. Tu jest rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak typowo jezykowego nie znam ale siostry synek chodzi do przedszkola Ala i Kot w Piasecznie, mają język angielskim na wysokim poziomie. Jak mi opowiadała lekcje są prowadzone w formie zabawy, by nie zrazić dziecka do nauki języka. Krzyś jest zadowolony , sam chętnie mówi juz w języku więc nauka nie poszła w las http://www.alaikot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tequeście z tego co moja koleżanka mówiła (jej dzieci chodzą tam drugi rok), to są dwa języki: hiszpański i angielski. Jak dla tak małych dzieci to chyba wystarczająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele przedszkoli ma hiszpański w ofercie. Brawo dla takich placówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w Tequeście rusza rekrutacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie jest informacja, że rekrutacja już ruszyła, można zapisywać dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurkowska
Jeśli chodzi o przedszkole językowe warszawa to bardzo polecam http://tequesta.pl/ mają placówki na Mokotowie i Żoliborzu. Zapisałam moją córkę i ciągle zadowoloną odbieram ją z przedszkola. Mówi, że fajne panie opiekunki i dobre jedzenie. A mi też się podoba to, że niedrogo płacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich języków tam uczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają tam angielski i hiszpański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy czwórkę potomstwa i bardzo dbamy o religijne wychowanie dzieci. Szukaliśmy przedszkola, w którym będzie kontynuowane wychowanie rodzinne. Dlatego wybraliśmy prywatne przedszkole www.przedszkole-promyk.pl. Cieszymy się, że nasze dzieci mają dwa razy w tygodniu religię, jeden raz w tygodniu opowieści biblijne i dwa razy w miesiącu chór śpiewający piosenki ewangelizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie zajęcia edukacyjne dla dzieci w przedszkolu www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl są układane w konwencji zabawy. Dlatego nasz trzyletni syn i pięcioletnia córeczka tak chętnie zdobywają wiedzę. Renatka już płynnie czyta i świetnie liczy. Staś od samego początku rozwija zdolności muzyczne. Najbardziej nas cieszy to, iż dzieci codziennie rano chętne wybierają się do kochanego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_11
Moje blizniaki chodzą do przedszkola dwujęzycznego Te Vizja na warszawskim Wawrze. Poza angielskim ( który odbywa się 5 razy w tygodniu ) mają też okazję nauki języka francukiego. Dodatkowo moje 4 latki chętnie uczestniczą też w zajęciach kulinarnych i należą do grupy ,, May Naukowiec ". A ja jako rodzic pękam z dumy gdy każdego dnia obserwuję jak szybko się rozwiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze dziecko chodzi do językowego przedszkola w Częstochowie i sami widzimy, jakie to daje efekty. Tak więc polecam, bo to nie jest stracony czas. Raczej przeciwnie - czasie optymalnie wykorzystany i widać efekty ten nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę działa aż tak dobrze? Ile płacicie za Sowę? Tak się składa, że też mieszkamy w Częstochowie. Złożyliśmy papiery do przedszkola publicznego, ale jakoś nie jesteśmy przekonani, czy tego naprawdę nie chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, chciałam dopytać o tę Sowę w Częstochowie. To naprawdę jest godne uwagi? Jeśli syn ma duże problemy z mówieniem nawet po polsku, to jest sens go puszczać od razu do językowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam syna do akademii rozwoju malucha - w Warszawie, bo tego temat dotyczy :P może typowo językowe nie jest, ale dzieciaki mają sporo zajęć z angielskiego w formie zabawy i to jest fajne, niby się uczą, ale bezboleśnie ;) no i ja ogólnie myślę, że dobrze dziecko od małego uczyć, dzieci w końcu najszybciej języki chłoną, lepiej niż takie drewna jak my :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić Ci Tequestę - placówka jest naprawdę bardzo dobrze prowadzona, kompetentni nauczyciele, ciekawe zajęcia dodatkowe, wycieczki i zabawy - w tym wypadku świetnie sprawdza się stwierdzenie, że dzieci uczą się poprzez zabawę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×