Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jagna Dobra

dobry fryzjer dla psów w Warszawie???

Polecane posty

Gość Jagna Dobra

kochane czy możecie podpowiedzieć dobrego groomera (psi fryzjer) w Warszawie? ?? Mieszkam na Ochocie i kupiłam właśnie drugiego yorczka, a salony które znam są średnio dobre i drogie. A najbardziej dziwią mnie mega niemiłe panie, które są chamskie i dla właścicieli i dla psów, na które krzyczą!!! Mam samochód, więc może być też np.śródmieście lub wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankauu
to ja się przy okazji dopisuję do pytania. Mam sznaucera olbrzymiego i odwiedziliśmy już 4 salony na Ochocie i 2 w śródmieściu. Masakra po prostu. Brzydko, drogo, przedmiotowo!!! Dziewczyny, pomóżcie i w tej sprawie :o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexenbiest 2
dziewczyny. My strzyżemy naszego Fiodo (york biwer) w lecznicy QWET na Obozowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, pani strzyże bardzo ładnie. Jedyne co, to trzeba pieska wcześniej wykąpać, bo na miejscu nie ma takiej możliwości. Ale naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnisAA
Rzeczywiście ciężko jest. Ja mam dwa yorki, odwiedziłam kilka salonów i jakość usług jest średnia. Teraz chodzę na Czerniakowską do sklepu Pet Station, tam jest groomer, który widać ma pojęcie, jak się ze zwierzętami obchodzić, bo się yorki nie denerwują nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaTi
OOO, to nie wiedziałam, że w Pet Station takie usługi są. Chętnie się przejdę ze swoim czworonogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy panią na Woli, która jednocześnie zajmuje sie psią behawiorystyką Nasze maltańczyki (Kuba i Lumia) lubią do niej chodzić, a nawet bardzo lubią. Ładnie strzyże i ceny bardzo spoko Możesz się na mnie powołać: 607 221 288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Bolir
napisałam zebys sie powołała, a nie pokazuje imienia powolaj sie na Anite Bolir Aha! Pani też dojeżdża z tego co wiem. polecam, chodzimy już do niej prawie 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita wielkie dzięki za namiar na panią Joannę, byliśmy już i na 100% będziemy stałymi klientami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggi22
Na osiedlu przy Jana Kazimierza na Odolanach (Wola) jest bdb fryzjerka, do której chodzę z moim yorkiem:) dla zainteresowanych podam namiary. Mojego Tobiego ( z hodowli  http://www.york-restart.com/?yorki=hodowla ) strzyże idealnie przed każdą wystawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluMay1
POlecam CHICHI DOG na Ursynowie, chodzę tam z moją sunią co miesiąc :) Salon bardzo przyzwoity i obsługa miła :) www.chichidog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba1972
Nie polecam!!! Elwet Al.Niepodległości, Pani okaleczyła Maltańczyka, rana kwalifikowana się do szycia, zabieg i wizytę kazali sobie zapłacić. Omijajcie z daleka, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrego psiego fryzjera, to zdecydowanie polecam usług pani http://haniarak.pl/ . :) chodzę tam z moim yorkiem co jakiś czas i zawsze strzyżenie jest znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka39
Jesli bralibyście również pod uwagę miejscowości pod Warszawą to polecam Dagistyle: http://www.dagistyle.pl/ Nie jest tak drogo jak w samej Warszawie, jednak pełen profesjonalizm oraz duże doświadczenie. W salonie mają równięż świetne podejście do zwierzaków, tak wiec zwierzę nie jest zupełnie zestresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0081
ja chodze ze swoim psiakiem do kliniki AZ WET na Zamiejskiej. Mają tam tez psiego fryzjera i generalnie zajmują się pielęgnacją psa jak np. kąpiele czy przycinanie pazurów :) tam się zajmują zwierzakami profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam salonu Czyste Łapki na Wałbrzyskiej z tego względu, ze po ostatniej wizycie zauwazyłam na nosku psa krew i zadrasniecia, trzy małe ślady, o ktorych panie nic nie wspomnialy jak go odbierałam. Dodatkowo jak powiedziałam im o tym, wysmialy mnie i stwierdzily ze nic takiego nie mialo miejsca. Wiem, ze stalo sie to w ich salonie a nie poprzez ugryzienie innego psa, poniewaz zauwazylam to a dodatkowo zeobilam pieskowi zdjecia przed i po, na ktorych widac roznice. Bardzo nieprofesjonalne podejscie, rozumiem, ze pies sie wierci podczas trymowania ale nalezaloby powiedziec o zaistnialej sytuacji. I to, ze piesek wychodzil zawsze pieknie ostrzyzony, nie ma w tym momencie znaczenia, bo jego zdrowie jest wazniejsze od wygladu, dlatego zachecam do poszukania innego salonu, a jak wiadomo takich jest w Warszawie duzo i na pewno bardziej profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaka1
Serdrcznie polecam salon New Jork na Wilanowie. Ceny bardzo przystępne,sporo promocji....kazdy słodziak traktowany indywidualnie więc stres zminimalizowany do minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMIDOG ul.Seweryna Goszczyńskiego 6 (obok szpitala Św. Elżbiety Mokotowskiej). Profesjonalnie I z podejściem do zwierzaków. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Polecam salon Czyste Łapki na Walbrzyskiej 48. Juz drugie pokolenie piesków w naszej rodzinie chodzi do Pań z Czystych Łapek. Panie mają wielką wiedzę na temat psów, są bardzo pomocne, potrafią doradzić, zaproponować fryzurę, a jak są jakieś problemy ze zdrowiem pieska też pomogą. Mają dużo cierpliwości do swoich klientów. Gdy do nich przychodzimy zawsze jest duzo piesków, mają duzo pracy, wiec trzeba się umawiać z wyprzedzeniem. Zazwyczaj umawiamy się z wizyty na wizytę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby&Pucci


Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Toby&Pucci Butik  i Psi fryzjer Wilanów.
ul. Hlonda 2 lok. U6 Wilanów :)
Działalność firmy koncentruje się na usługach pielęgnacyjnych dla zwierząt i sprzedaży ubranek, akcesoriów, przysmaków i kosmetyków dla pupili.
Część zysku z Toby&Pucci przeznaczana jest na cele charytatywne a konkretnie celem firmy jest pomoc bezdomnym zwierzętom w znalezieniu domu.
Co miesiąc będą trafiały do nas psiaki, które po przejściu całkowitej metamorfozy będą dzięki naszym staraniom trafiały do nowych właścicieli. 
Dla każdego nowego klienta oferujemy rabaty na Start -30% off na wszystkie usługi kompleksowe :)
ZAPRASZAMY SERDECZNIE <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby&Pucci


Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Toby&Pucci Butik  i Psi fryzjer Wilanów.
ul. Hlonda 2 lok. U6 Wilanów 🙂
Działalność firmy koncentruje się na usługach pielęgnacyjnych dla zwierząt i sprzedaży ubranek, akcesoriów, przysmaków i kosmetyków dla pupili.
Część zysku z Toby&Pucci przeznaczana jest na cele charytatywne a konkretnie celem firmy jest pomoc bezdomnym zwierzętom w znalezieniu domu.
Co miesiąc będą trafiały do nas psiaki, które po przejściu całkowitej metamorfozy będą dzięki naszym staraniom trafiały do nowych właścicieli. 
Dla każdego nowego klienta oferujemy rabaty na Start -30% off na wszystkie usługi kompleksowe 🙂
ZAPRASZAMY SERDECZNIE ❤️🙂

email zarezerwuj@tobyandpucc.com

tel 500 785 715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×