Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobry weterynarz warszawa

Polecane posty

Gość gość

Hej, szukam dobrego weterynarza w Warszawie. Byłam juz ze swoim pieskiem dotychczas u dwóch, ale tak średnio jestem zadowolona z udzielonych mi porad. Wolałabym kogoś bardziej kompetentnego na tyle, że w razie kolejnych problemów zdrowotnych będę mogła regularnie leczyć tam swojego psa. Lokalizacja kliniki nie ma większego znaczenia :) z góry dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzixx12
a co konkretnie dolega twojemu zwierzakowi? może będzie prościej doradzić weterynarza, który na przyklad specjalizuje sie w leczeniu danego schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka_p
W Warszawie jest dobra klinika na Grochowie- vet4pet, czynna całą dobę. Podjedź z pieskiem i na pewno ci pomogą. Moja koleżanka też była w podbramkowej sytuacji ze swoim zwierzakiem, bo każdy weterynarz rozkładał ręce i odsyłal z kwitkiem :( dopiero w vet4pet profesjonalnie zajeli sie pieskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalinda65
A ja polecę Wetmedic. Przyjmuje tam doktor Leżański który jest wg mnie najlepszym weterynarzem i ortopedą w Warszawie :) Zaczęłam do niego chodzić regularnie po tym jak idealnie poskładał łapkę mojej suni po wypadku :) W dodatku Misia się go nie boi i nie ucieka już spod drzwi :) Teraz chodzimy tam do szczepienia i na wizyty kontrolne :) Cała ekipa tej lecznicy jest wspaniała i bardzo pomocna, będziesz zadowolona :) Tutaj https://www.wetmedic.pl/ jest dokładny adres i dane kontaktowe bo najlepiej wcześniej zapisać się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodzę się co do opinii o VET4PET http://www.vet4pet.pl/ Sama chodzę tam ze swoim psiakiem. Klinika jest całodobowa więc w nagłych wypadkach to nawet w nocy cię przyjmą. Poza tym no nie oszukujmy się - mają najlepszych specjalistów w Warszawie i niezbędny sprzęt do wszystkich badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi :) a mój piesek niestety ma problemy z kregoslupem i chyba vet4pet bedzie dobrym wyborem, bo widze, ze mają tam m.in dobrego ortopedę. Mam nadzieję, ze tym razem będe zadowolona z pomocy weterynarza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannalik
Tak, tam przyjmuje dr Michał Nowicki, który ma duże doświadczenie w ortopedii i neurochirurgii. Mam nadzieję, że pomoże również twojemu psu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zamiejskiej jest świetna klinika - A-Z WET. Działają całodobowe co nie ukrywam, w niektórych przypadkach jest wielkim ratunkiem! Ja z moim psiakiem chodzę do nich już od 2 lat. Na jakies badania kontrolne, szczepienia, leczenia... i zawsze jestem zadowolona z "obsługi" oraz podejścia do zwierzęcych pacjentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia901
Leczyłam swojego kotka w Vet4pet. Polecam- bardzo kompetentna, miła obsługa :) pierwszy raz spotkałam się z taką życzliwością ze strony lekarzy. Sama placówka jest na wysokim poziomie, świetnie wyposażona i nowoczesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam lecznice na Różanej (Mokotów), druga maja na Podleśnej (Żoliborz). Leczyłam swego czas jamnika z problemami z kręgosłupem u dr Lenarcika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Vet4Pet przyjmuje świetny ortopeda- dr Michał Nowicki. Pomógł mojemu pieskowi, który zmagał się z problemami ze stawami. Klinika jest bardzo nowoczesna i stosuje innowacyjne metody leczenia zwierząt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o doktorze Nowickim sporo pozytywnych opinii. Ogólnie Vet 4 Pet uchodzi za bardzo nowoczesną klinikę, gdzie można nie tylko przychodzić ze zwierzakami na badania kontrolne czy szczepienia, ale własnie wyleczyć dość rzadkie przypadłości, na które większośc weterynarzy rozkłada ręce :) myślę, że to istotna kwestia, bo wiele klinik bazuje tylko na udzielaniu podstawowej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonowka29
Jestem świeżo po pierwszej wizycie w Vet 4 Pet- polecam. Co prawda skorzystałam tylko z pakietu podstawowych diagnostycznych badań dla swojego pieska, żeby upewnić się czy wszystko z nim w porządku i by dobrac dla niego lepszą dietę, ale personel był przemiły, pomocny, mają indywidualne podejście dla każdego czworonożnego pacjenta, jak i jego właściciela ;) Jeśli kiedykolwiek mój piesek zachoruje (odpukać!:P) to wiem, gdzie będę go leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniella01
Obecnie leczę swojego bernardyna w vet4pet i polecam. Ma problemy z żołądkiem, więc musielismy go zostawic na obserwacji. Klinika ma swoj szpital, wiec nie bylo z tym zadnego problemu, warunki sa bardzo dobre, piesek dobrze zniosl rozlake z nami. Weterynarz mowi, ze w przeciagu tygodnia nasz Miko wroci do zdrowia i do domu :) bardzo cieple podejscie do czworonogow, ich wlascicieli, ogromne zaangazowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka i czarek
Ja chodzę z moimi psami tylko do VET&PET do pani Joasi. Czarek rok temu był bardzo chory i chodziliśmy od weterynarza do weterynarza , a każdy następny mądrzejszy od poprzedniego. A stan Czarusia był coraz gorszy. Niestety już nawet uśpienie wchodziło w grę :/ Ale w którejś z kolei klinice trafiłam na panią Joannę i ona w końcu postawiła prawdiłową diagnozę i po szybkim czasie piesek odzyskał siły :) Bardzo fajna pani doktor,ma niesamowite podejście do zwierząt i ogromną wiedzę. Najlepszy jak dla mnie weterynarz w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie NiuniaWet www.niuniawet.pl w Opaczy. :) Tak się składa, że mieszczą się przy stacji WKD Opacz, dlatego dojazd ze Środmieścia jest niezmiernie prosty. Nie raz uratowali stan zdrowia mojego psiaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie tylko ja polecam vet4pet na grenadierów http://www.vet4pet.pl/ :) ale nie dziwię się, tam pracują najlepsi weterynarze. Robią wszystko aby poprawić stan zwierzaka, diagnozy są stawiane szybko i trafnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważna sprawa to to by lecznica była całodobowa, zwierzęta potrafią zachorować w końcu także w nocy. Na Ursynowie korzystam z całodobowej lecznicy na Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Mam o nich bardzo dobra opinię, sprawdzają się jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim psiakiem uczęszczamy do http://czz.sdz.org.pl/ na Wolskiej 60. Ci specjaliści nie raz uratowali zdrówko mojego psiaka za co jestem im ogromnie wdzięczna. Nawet go szczepiliśmy u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz1992
Polecam MyVet. Świetna klinika, nie czeka się długo w kolejce, bardzo przyjemna i miła obsługa. Najważniejsze - lekarze są bardzo dobrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie będę odosobniona i też Ci polecę Vet4Pet na Grenadierów http://www.vet4pet.pl/ Po prostu najlepsza klinika w Warszawie. Szczególnie dr Nowicki (ortopeda) to lekarz godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z naszą jamniczką to specjalnie jeździłam po pomoc do Wesołej do pani Lidii (tutaj jest namiar na lecznicę – weterynariawesola.waw.pl). Sunia miała problemy przez ciążę urojone ale już jest wszsytko okej. Kompleksowa i bardzo ciepła opieka weterynaryjna, mogę tylko polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Duże doświadczenie ma pani Lidia Cybulska Przesław z lecznicy w Wesołej (ich strona: weterynariawesola.waw.pl). Jeszcze moi rodzice tutaj prowadzali naszego psa jak byłam dzieckiem a teraz sama mam dzieci i tak samo mamy psiaka który jest pod opieką pani Lidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

JACEK OLSZEWSKI PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA super weterynarz bardzo dobre podejście do zwierząt mój piesek jest zdrowy i pełny sił :-) polecam każdemu tego weterynarza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrze wyposażoną lecznicę ma pani Lidia Cybulska Przesław. Adres do nich i telefon masz na weterynariawesola.waw.pl. Mają nawet specjalne podgrzewane boksy, tlenoterapię, krioterapię, warunki praktycznie jak dla ludzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.olwet.warszawa.pl super weterynarz polecam byłam i jestem zadwolona jak i moja kotka zdrowa i z wesoła ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już od dawna korzystam z obsługi w centrum zdrowia zwierząt u pani Lidii i jeszcze nie musiałam narzekać. Bardzo dobry kontakt ze zwierzętami. Mieliśmy swego czasu bardzo agresywnego kundla, który nie za bardzo dawał się komukolwiek obcemu pogłaskać i pani Lidia nie miała z nim żadnego problemu. Więcej o ofercie i sprzęcie jakim dysponują na miejscu można znaleźć na weterynariawesola.waw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak wet to tylko www.olwet.warszawa.pl jest super bardzo dobre podejście do zwierząt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×