Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strumla

Dodatki dla sprzedawców

Polecane posty

Gość strumla

Czy są jakies firmy oferujące dodatki dla osób sprzedających na allegro w sklepach lub prywatnie, ale za darmo? Np w zamian za rejestrację tylko czy coś? Chcę trochę ruszyć swoją sprzedaż tym kanałem i muszę znaleźć coś efektywnego przy niskim nakładzie pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istniej***ardzo dużo stron z takimi dodatkami na których coś możesz wybrać albo firm ktore mają jakąś tam ofertę i między firmami możesz wybierać. cyba mięszy tymi dwoma kombinacjami wolałabym firmę bo jednak jest ktoś za to odpowiedzialny , żeby działało jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbabwe
ale ta kafe przeważlwiona że wyczaiła u Ciebie przekleństwo :D i popieram to co piszesz. ja miałam szablon w którym nie zauważyłam że poznikało większość rzeczy bo się domena czy coś tam zamknęło na ktrórym się znajdowały obrazki do tego szablonu. i była panika :( od firmy jakieś wyjaśnienia dostaniesz, a tak, to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata203
no ale szablony mozna dosyć szybko przecież zmienić sobie. chociaz chyba lepiej jak zamętu nie ma i wszystko jednolicie. no cóż, ja też obstawiam zdecydowanie firmę ale jaką hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turynka
Ja mam swoją zaufaną, od dwóch lat i zaczęłam od szablonu własnie a teraz mam też ich oprogramowanie do sklepu internetowego, graficzną oprawę i też program do grafik. Sprawdzają się przy czym wcale nie są drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello pure
a jest konieczność brania wszystkich trzech? bo grafika do reklam mam swojego i nie wiem po co płacić dodatkowo, czy to byłby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turynka
Nieee, no coś Ty :P do wyboru, kilka usług i wybierasz sobie tylko to co Ci pasuje. Wiem tylko na pewno, że na ten program graficzny jest zniżka 3/4 ceny jeśli ma się ich oprogramowanie, więc korzystam z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakiej firmie mowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turynka
Esprzedaż, a co? Mam od nich szablony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, co się nie ruszę po allegro to widzę ich emblemat czy jak to się nazywa, a to te panele a to galerie. Chyba naprawdę muszą miec dobrą ofertę skoro tacy są popularni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkajagoda
są spoko a konkurencję biją na głowę tym że mają możliwość korzystania z pełnej oferty ludzie bez placenia w ogóle za to oprogramowanie ich. teraz na przykład wprowadzili możliwość płatności blikiem bezpośrednio w sklepie, ciągle coś ulepszają a ceny nie podnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×