Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ezia

Ej zmotoryzowane dziewczęta! Potrzebna rada

Polecane posty

Gość ezia

Witam. Właśnie jestem na kupnie mojego pierwszego autka w związku z czym zwracam się do Was , Dziewczyny po radę. Szukam małego autka w sam raz dla kobiety. Zależy mi żeby nie dużo paliło i żeby było nie drogie (mniej więcej do 7 tys.). Nie chce jednak żadnego seicento ani nic podobnego ale nie kręcą mnie też smarty ani mini coopery. Macie jakieś sugestie? Czym wy Dziewczyny jeździcie na co dzień? A może wiecie o jakiejś fajnej ofercie? Czekam na odpowiedzi.Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domminnika
polecam punto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezia
Też myślałam o puncie ale barzo trudno znaleźć punto ze wspomaganiem a zależało by mi na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
golfa kup albo vw polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezia
Golf i polo nie są zbyt kobiece. Właśnie dlatego pytam kobiet bo wszyscy faceci mówią kup golfa, polo albo honde. Faceci nie rozumieją co znaczy damskie auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jjestem baba
troche aut mialam i powiem ci ze faceci maja racje nie ma czegos takiego jak babskie auto tylko awaryjne auto pozdrawiam:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonowa
a jestem kobieta i zdecydowanie bardziej wolalabym miec golfa niz jakies punto ktore bedzie sie co chwila psuc.. jak chcesz kobiece to moze matiza albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
kup saxo 1,5D za ok 9 tys masz full z klimą alu elektryka. Auto nie do zajechania sam chce sprzedać i kupić takie z klimą. Nawet ojciec chce ode mnie kupić. Naprawdę sympatyczne autko jak 5D. Ale baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ciężko to dostać. Wady : 1 wersja trochę gnije spód ale zawsze lepiej niż fiat czy opel Brak jakiejś komódki szufladki jak masz poduszkę pasażera jedynie taka skrytka gdzie się portfel zmieści. Centralny lubi przymarsac/ zacierac dlatego wd 40 i 2 razy w roku zapuszczasz bo woda dochodzi do centralnego. Ale przynajmniej nie marznie w zimie jak golf/ polo. Słabe światłą w wersji przed liftingu.... słabe = obiektywne :) lepsze niż golf2. Słabiutki nawiew na nogi.... Centralnie można włączyć i drze ale na nogi kicha :( Zalety. Spalanie 4,5l ON Nie prawda że ON w zimie nie odpalisz już gazu bardziej :P Ja minus 20 i ani zająknięcia Auto na polu bez garażu. Nie odpalały golfy 2 i inne stare klekoty. Tu w silniku nie ma się co zepsuć!!! Auto wykupywane przez listonoszy i jeżdżone na opale i frytkach. BLIŹNIACZE AUTA : MICRA ten sam silnik LEPSZA BLACHA droższa i gorsze wyposażenie. Ale ma fajny nietypowy wygląd:) peugot 106 to samo co saxo ale peugot okroil wersje i zmienił przód. UWAGA CLIO to nie auta z powyższego :P Wystrzegaj sie jak ognia nie mówie to u najnowszmym klio ale ono stoi > 15 tys --------- Jak znajdziesz jakieś > 2002 po liftingu 5d klima alu i elektryka daj znać chętnie kupie :P i sprzedam ci swojego saxolota -------------------------- Co jeszcze masz do wyboru.. hmm corsa 1,7 isuzu... no nawet fajne autko.... Tyle że z przodu nic cie nie chroni z tyłu jak bratu gość wjechał na światłach to autko poszło na złom... ZALETA silnik!!! spalanie ok 5l on Jeszcze jest 1,5 TD ISUZU musiała byś sie znać... kolekttory odwrotnie niż w normalnym aucie. Rzadsze niż saxo. Ale naprawdę silnik ++++ zwykle 1,5TD TO SZMELC!!! wiec uważaj. -------------------------- Punto 1,9 jtd stoi 10 tys pln...... i spala 5,5l on Więc nie wiem czy odrzucać. Dobrze sie to kobietą prowadzi ale nic specjalnego. Starsze punto I 1,7 D podobnie jak IBIZA itp cuda lat 90 tych 1,7 SDI 1,9TDI polo,.... Autka wsiadasz jedziesz pali 5l..... Łatwo dostać łatwo sprzedać. Podobnie golf 3 znienawidzony za wieś... ale autko naprawdę fajne. Choć za drogie na to co ma porównując do spalającego mnie i mającego wszystko saxo czy corsy. I w zasadzie tyle masz do wyboru.... Z W MIARĘ ŁADNYCH AUT Z gazu to masz scarleta np, colta DLACZEGO DIESEL ??? Bo wsiadasz i jedziesz nie martwisz się czy odpali czy nie czy swieca przypadkiem się nie zepsuła i nie staniesz na środku drogi. Dlaczego nie gaz?? bo jesteś kobietą :P Gaz jest tańszy i bardziej dynamiczny itd... Ale albo ci się parownik zalodzi albo coś staniesz i dzwonisz po kogoś. Dlaczego nie benzyna patrz koszty. ---------------------------- WADY DIESLA : NIE NADAJE SIE JAK MASZ ZAMIAR TYM JECHAĆ PO ZAKUPY w stylu 2 3 7km. Diesel jest długodystansowy. W stylu 20 km do szkoły 30. Czyli nie że odpalasz pojezdzasz 500m stajesz. A potem ludzie mówią zę pompa siada i jaki to diesel zły. GRZEJESZ ŚWIECE!!!! Jak przekręcasz kluczyk załącza ci się lampka grzania świec na kilka sekund. I wtedy dopiero przekręcasz i palisz. W ZIMIE GRZEJESZ 2 czasem 3 razy I PALISZ a nie jak niektórzy kręcą i kręcą i nie odpali :) I jaki to dieles zły... NIE MIAŁEM PROBLEMU Z ODPALENIEM W ŻADNYM DIESLU - golf III corsa 1,7 polo 1,9sdi, berlingo 2,0 HDI, yaris 1,4d4d... Zawsze 2 grzania świec chyba że - 15 to 3. JEŚLI MASZ TURBINE - TURBO DIESEL TDI HDI JTD itd :) To jak się zatrzymujesz nie gasisz od razu tylko te 5 sekund chodzi. Jeśli gonisz w stylu 120m/h autostradą 100km to warto żeby na postoju pochodził nawet minute. Ty tych jednostek za 7 tys pln nie kupisz za bardzo. I tyle. Lejesz olej rope i jezdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
MATIZA NIE BIERZ na benzynie!!! Bo masakra A z gazem to po 1 bałbym sie podobnie jak unem... Ktoś cie punie z tyłu i zejdziesz z tego świata. Już lepszy cienki w tym.... Punto nie jest aż tak awaryjne MÓWIĘ O DIESLU. Benzyn nie patrze. A gazu tym bardziej... Babskie auto micra 1,5 D w ładnym kolorze i nie bał bym się że bliska mi kobita w tym zginie. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13406532 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13754787 Nie moje żeby cos :P Ale według mnie jest kobiece... Poza tym że skompe i biegi ciężko wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie rozesmialam hehehe
Masz 7 tysiecy i udajesz, ze nie w glowie Ci mini coopery ;-) No niestety, chyba by Ci starczylo te 7 tysiecy na opony do nich ;-) A tak juz powaznie. Mam Renault Clio, co prawda rocznik 2007, ale uwazam,ze na moje miejskie babskiewojaze autko jest super. Wczesniej mialam Yariske i tez nie bylo co narzekac. W sumie za te 7 tys nie poszalejesz. I chyba lepeij pogadaj z facetami a nie babkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna744
Clio? Saxo? Corolla? I warto przejrzeć oferty poleasingowe, bo tam też trafiają się niewielkie samochody a ceny są naprawdę konkurencyjne. dobre źródło to np. EFL i Idea. dobrze tez przekopać porządnie allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×