Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tikamthe

Ferie rodzinne

Polecane posty

Gdzie najlepiej wybrać się na rodzinne ferie? Tak żeby i dorosły i dziecko miało co robić? No i wyjazd nie pochłonąłby rocznej pensji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalalala.
Jak w Polsce, to do Białki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachcik
Tikamthe, a dziecko w jakim wieku? Wiem, że Almatur organizuje w Szpindlerowym Młynie ferie rodzinne. Tylko, że zajęcia narciarskie są dla dzieci o czwartego roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachcik
hah;)) Chodziło mi tylko o wiek dziecka, w związku z tymi zajęciami narciarskimi ;) Dodam jeszcze, bo nie wiem, kiedy chcecie wyjechać, że wyjazdy są organizowane z tego co pamiętam tylko w czasie, w którym w Polsce przypadają ferie szkolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli niekoniecznie góry, to proponuję jastrzębią górę nad morzem, a konkretnie primaverę. fajny hotel przy samej plaży, na miejscu masz spa (dla Was) i park wodny (dla malucha), do tego są animatorki, więc dzieciaki nie mają prawa się nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigdalkowaOla
Jeśli chcielibyście coś więcej zobaczyć i poszaleć we Włoszech na nartach, to polecam Val di Sole. Trzeba ciut dołożyć do tych 5,5 tys, bo to średnio około 2,3 -2,8 tys. od osoby, ale warto. Jeździmy co roku z córką, już teraz 9 letnią, która w szkółce z polskimi instruktorami uczy się jeździć na nartach. Alpy są naprawdę piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Gdańsk : http://www.przymorzu.pl/gdansk Jest teraz zima więc noclegi są o wiele tańsze niż w sezonie. Moim zdaniem nad morzem jest równie pięknie o każdej porze roku a a poza tym w Gdańsku i okolicach jest tyle różnych atrakcji, że na pewno nie nudzilibyście się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwijak
My się wybieramy do Val di Sole w tym roku! Nie wiem jak to jest z tymi animatorami,ale chyba pojedziemy z Rainbow, oni mają zimowe figlokluby tam w ofercie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanna.
My też tylko tam, gdzie są animatorzy/instruktorzy dla dzieci. Inaczej kiepsko, jeśli sami chcemy pojeżdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rodzinne ferie polecam Uzdrowisko Szczawno-Jedlina, które znajduje się w woj. dolnośląskim w okolicy pięknych wałbrzyskich gór. Można skorzystać z bogatej ofert zabiegów SPA i fitness, jest pijalnia wód no i co najważniejsze miła, rodzinna atmosfera w Uzdrowisku :) Aż nie chce sie stamtąd wyjeżdżać! Tu ich profil https://www.facebook.com/pages/Uzdrowisko-Szczawno-Jedlina/304115323028948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaW.
Moja rodzinka w ubiegłym roku była w Val di Sole, ale może w tym roku znów tam pojedziemy, bo bardzo dobrze się bawiliśmy (oczywiście o ile grypa nas nie rozłoży, tak jak dwa lata temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semis
Mój brat jeździ od kilku lat do Val di sole i bardzo sobie chwali stoki:) Tylko nie wiem czy dla dzieci też są tam jakieś rozrywki w stylu snowtubingu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Val di sole niewiele wiem, ale w Szpindlerowym młynie na pewno są atrakcje dla dzieci. Również szkółka nauki jazdy na nartach dla maluchów (od 4 roku życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spóźnialska
dla wszystkich spóźnionych, którzy wciąż nie mają noclegu na ferie polecam portal http://www.e-wczasy.pl/ - bez obaw mogę go polecić każdemu, bo mają rzetelne informacje i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPiwoni
Wybierz Szczawnice i wille Pod wierzbą http://pokoje-szczawnica.naplus.com.pl/ sa tam fajne pokoje studio z aneksem kuchennym i łóżkiem małżeńskim, Sama szczawnica też oferuje sporo atrakcji wiec nie powinniście się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózna_róża_różowieje
A ja mam takie pytanie z innej beczki?? jak zajmujecie dzieci podczas długich podróży autem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suomsiki
ja polecam Suwalszczyznę, cisza spokój, śnieg od grudnia do kwietnia, można połazić na biegówkach, my byliśmy już w kilku pensjonatach w tej okolicy. Ceny na pewno niższe niż w górach. Do do podróży z dzieckiem to staram się coś czytać ale i tak się nudzi. Myśleliśmy kiedyś nad DVD na zagłówek ale jakoś nie jesteśmy przekonani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można maluchy wysłać na zimowisko - www.zimowiskaiobozy.pl , a samemu wybrać wtedy miejsce niekoniecznie pod dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam góry i miejscowość Ustroń. Piękne miejsce. Góry i lasy tworzą piękne krajobrazy. A do tego dużo ciekawych zabytków i atrakcji dla dzieci. Tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gala_ma
Białka zdecydowanie - wszystko w jednym miejscu! Sniegu dużo więc zabawa bedzie extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania poznan
Szukajcie wyjazdów rodzinnych na Polskę. W tym roku naprawdę nieźle poszaleli cenowo, zobaczcie choćby to - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php Pobyt dla dzieci gratis to już fajna atrakcja, którą warto wykorzystać. Tym bardziej jeśli w pakiecie za darmo, jest pełne wyżywienie, sauna, kort, basen i masa innych atrakcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniczka2
Jeżeli planujesz wyjazd rodzinny może wybierz się do Promenady nad Zalewem Zegrzyńskim? :) To zaledwie 30 km od centrum Warszawy. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre i w niskich cenach,. Jest też cała masa różnych atrakcji zarówno dla starszych jak i maluchów. Moje dzieci się nie nudziły :) Miały dmuchany zamek, zabraliśmy je na jazdy jeepami. W okolicy jest plaża, las, można urządzić sobie piknik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Jeśli już będzie to wyjazd w polskie góry. O ile nie koniecznie może się udać na ferie to z pewnością skorzystamy na pewno z możliwości wypożyczenia w Panku samochodu na weekend i spędzimy fajnie czas, jeszcze zanim rozpocznie się sezon i wyjazdy na ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny organizator takich wyjazdów do e-olton.pl, mają na ten rok wyjazdy narciarskie dla dzieci w dwóch grupach wiekowych – młodsze dzieci od 7 do 12 lat i potem, o ile się nie mylę, 10-16 lat. Zakopane. Snowboard i narty, do tego nauka angielskiego – i do tego basen. My już trzeci rok z nimi jedziemy i na pewno nie zamienilibyśmy Oltona na żadną inną szkołę. Mają nie tylko cudownych instruktorów – z podejściem do dzieci, zabawnych i przesympatycznych, ale też super ofertę "po nartach" – kiełbaski, kuligi, dyskoteki, karaoke, generalnie zero czasu na nudę i tęsknotę za domem, więc jeśli ktoś ma obawy czy wysłać dziecko po raz pierwszy, czy nie będzie płakało za rodzicami, to tylko z Oltonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia5567
My rok temu bylismy w Bialce a w tym jedziemy do Bukowiny :). Nocujemy u Marianny bo jest bardzo blisko do wyciągu narciarskiego a dzieciaki to kochają :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×