Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M 42

Ferie zimowe nad morzem

Polecane posty

Gość M 42

Czy warto spędzić ferie zimowe nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć to całkiem dobry pomysł - po pierwsze można się nawdychać sporej dawki jodu, po drugie ceny są niższe niż w sezonie letnim, a po trzecie nie ma takiego tłoku w nadmorskich kurortach. A jak kogoś najdzie ochota, to może nawet spróbować kąpieli w morzu - mówią, że o tej porze roku to bardzo zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że w zimie warto sobie taki wyjazd sprawić:). Ja planuję na sylwestra ze znajomymi skorzystać z oferty Primavera Conference & Spa, gdzie oferowane są profesjonalne zajęcia rehabilitacyjne i odchudzające, więc jak pojedziemy na kilka dni to nie tylko dobrze poimprezujemy, ale też odpoczniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappap
za ile takie spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na oficjalnej stronie hotelu Primavera - www.primaveraspa.pl. I co myślisz, że skorzystasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
morze może skuć mróz lodem ,wtedy na łyżwach do szweciji lub norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima nad Bałtykiem to fajna sprawa, zwłaszcza jeśli unika się dzikich tłumów. uwierzcie, że taki Kołobrzeg w środku zimy zupełnie pustoszeje! raj na ziemi :) a o primavera spa słyszałam, fajne miejsce dla rodzin z dziećmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia19
Zależy nad jakim morzem, bo jeśli mowa o ciepłych krajach to pomysł jest jak najbardziej trafiony. Szczególnie egipt jest zachwalany, na przykład okolice sharm el sheikh. W itace trwają zimowe porządki, więc jest teraz szansa rezerwacji po niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że polskie morze jest świetne o każdej porze roku. Przepiękne widoki i trasy do spacerowania. Nie tylko latyem można się świetnie bawić i wypocząć. Moje koleżanki z pracy były na kilka dni w spa w Jastrzębiej Górze, jakoś wlasnie ostatnio. Wróciły bardzo zadowolone i wypoczęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lepiej pojechać do jakiegoś SPA czy w góry :). Nad morzem nie ma za bardzo co robić jak jest zimno, zwłaszcza w małej miejscowości. Góry jednak rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r6tyegv3yub56ugb65
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻👄👄👄👄🌻👄🌻🌻🌻👄🌻👄🌻🌻🌻👄🌻👄👄👄👄🌻🌻 🌻🌻👄🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻👄🌻👄🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻 🌻🌻👄🌻🌻🌻🌻👄👄👄👄👄🌻👄🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻 🌻🌻👄🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻👄🌻👄🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻 🌻🌻👄👄👄👄🌻👄🌻🌻🌻👄🌻👄👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolista80
Chętnie przejechałabym się nad morze, nawet o tej porze roku. Widzę, ze wskazujecie na SPA w Jastrzębiej Górze - powiedzcie coś więcej na temat zabiegów jakie tam oferują. Czy są tam w pobliżu jakieś atrakcje, które możecie jeszcze polecić, nie wiem, np. jakieś muzea itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolista80 najlepiej chyba zajrzeć na stronę internetową (primaveraspa.pl) znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, o muzeach nic mi nie wiadomo, ale na miejscu nudzić się nie będziesz z tego co widzę. Moją uwagę przykuły głównie wczasy odchudzające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
Ferie zimowe nad morzem jak najbardziej polecam, tym bardziej, że wolę wyjeżdzac w okresie małego nawału ludzi, poza sezonem. Jak wiadomo sezon zimowy bardziej sprzyja wyjazdom w góry wiec nadmorskie miejsca są mniej oblegane czyli w sam raz dla mnie :) Nie jezdze na zadnym snieznym wynalazku wiec latem w góry na piesze wedrowki a zimą morze jest fajną alternatywą. W zeszlym roku byłam na takim wyjezdzie w czasie ferii nad morzem i chyba w tym roku to powtórze, z tą róznicą ze wybiorę się do osrodka który posiada SPA bo marzy mi sie błogie lenistwo i chętnie poddam się zabiegom i masazom :) Wybrałam na ten wyjazd osrodek Geovita w Dąbkach, czytałam wiele pochlebnych opinii i liczę na udany wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Start.Zakopane.pl
Jeżeli chodzi o ferie zimowe,to jak najbardziej warto spędzić je w górach,najlepiej tatrach. Co prawda już się skończyły,ale stoki dalej działają i jest nieco taniej. serdecznie zapraszam www.Start.zakopane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie artykuł http://www.zdrowepomysly.pl/srodowisko/morze-zima/ zawierający zalety jeżdżenia nad morze zimą ;). Według mnie naprawdę warto jechać nad morze zimą. Nadmorskie klimaty fajne są latem ale również i zimą jest tam bardzo ładnie i ciekawie. przede wszystkim jest tam bardzo zdrowe powietrze, które zimą jest jeszcze bardziej intensywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah te wakacje polskie i to planowanie tu tu na kafe tematy to zawsze bezadzieja i forsy nigdy i tak sie nie ma wiec moze namiot przy drodze postawcie i przestancie ludzi zadreczac beznadziejnymi pytaniami 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wypoczynek zimą nad morzem to całkiem fajna sprawa jest. Zwłaszcza, jak jest taka fajna pogoda, jak teraz. Ja przeważnie odpoczywam w Kołobrzegu – jest tu sporo atrakcji, np. rejsy morskie na Bornholm z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - dla każdego coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, jod, święty spokój i widoki morza - bezcenne. Ja z dzieciakami uciekam co roku do Koleczkowa koło Gdyni. Tam mam folwark Dajak: http://www.dajak.pl/kontakt/, w którym świetnie wypoczywamy. Warunki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Najlepiej wybrać się do Olsztyna na ferie. Jest tam świetny hotel - Przystań. kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexegagsand1970wovjr
Moim zdaniem wypoczynek zimą nad morzem to całkiem fajna sprawa jest. Zwłaszcza, jak jest taka fajna pogoda, jak teraz. Ja przeważnie odpoczywam w Kołobrzegu – jest tu sporo atrakcji, np. rejsy morskie na Bornholm z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - dla każdego coś miłego. Jasne http://min.do/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Jastrzębiej Górze to nawet jak nie ma pogody nie ma miejsca na nudę. W zeszłym roku byliśmy w primaverze to większość czasu spędziliśmy w Parku Wodnym i Spa&Wellness gdzie jest mnóstwo gabinetów zabiegowych. Dostęp do Parku, basenów, jacuzzi jest nielimitowany, a nasze dzieci nauczyły się nawet tańczyć. Ferie nad morzem były bardzo udane. W tym roku również tam jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
No wcześniej proponowana Primavera Jastrzębia Góra to wg. mnie bardzo dobry pomysł :) ośrodek jest świetnie przygotowany dla rodzin z dziećmi - wyróżnionych jako Hotel Przyjazny Rodzinie. Oferta dla dzieci jest bardzo bogata i ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferie zimowe to doskonała okazja żeby zapomnieć na trochę o szkole i pracy. Polecam ośrodek w Jastrzębiej Górze nad morzem Primavera . Ferie nad morzem mogą być naprawdę ciekawe. W ośrodku jest nielimitowany dostęp do parku wodnego , spa , noclegi w komfortowych pokojach z wyżywieniem z formie bufetu szwedzkiego . Specyficzny mikroklimat korzystnie wpłynie na twoje zdrowie! Wszelkie informacje znajdują się na stronie ośrodka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajne takie ferie sa no super no 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie, ja bylam w zeslzym roku na super feriach w Darłowie a konkretnie w hotelu Lidia;) bylam z mezem z coreczkami, korzystaliśmy sobie ze Spa, chodziliśmy na specery nad morze, na wycieczki do pobliskich miejscowości, był to wyjazd udany i duzo duzo tanszy niż te w gorach oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka321
dla mnie to fajna odmiana od gór :) a też jest co robić, morze w zimie też ma swój urok :) ja byłam tak z moimi chłopakami, mieszkaliśmy w hotelu lubicz więc jak ja sobie np szłam do spa to małych wysyłałam na lekcje pływania, na prawdę było co robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Moim zdaniem ferie nad morzem to świetny pomysł! Sama myślę o rodzinnym wypadzie nad Bałtyk w lutym. Znalazłam bardzo atrakcyjną ofertę ferii w Jastrzębiej Górze - http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/ferie-zimowe-2016 i chyba zrobię rezerwację dla rodzinki. Do plaży z hotelu jest blisko, sporo się tam dzieje... myślę, że dzieciaki będą zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia890
Myślę , że jak ktoś jest fanem morza to pomysł super. Akurat ja wolę góry. Dlatego lecimy do Francji by spędzic czas na nartach i przy okazji przywitać nowy rok. Też nam się , że tak powiem "fartło" bo wizzair loty wydało na stronie https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6/ bardzo atrakcyjne ceny biletów , także nawet w kieszeni trochę więcej pieniążków zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×