Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Firma AWARIA Poznań

Polecane posty

Gość gość

W Poznaniu znajduje się firma Awaria, która swiadczy serwis w sytuacjach, gdy komuś zaleje mieszkanie, wystąpi poważna usterka z ogrzewaniem itp. myślę, że to morze być idealne rozwiązanie w ekstremalnych sytuacjach i może się ktoś podzieli na ten temat ze swoimi doświadczeniami. za wszelkie rzetelne informacje będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać, bo ja miałam przygodę z pęknietą rurą i lała się woda i to wszystko było przez pralkę automatyczną. serwis się bardzo szybko pojawił po telefonie i usunęli zagrożenie. do tego ich cena też była moim zdaniem bardzo konkretna. osobiście polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to wielkie szczęście, że firma Awaria istnieje. Kran mi się zapchał i co ja samotna kobieta miałabym zrobić. Zadzwoniłam po Awarie i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pomagali przy naprawie kranu, bo coś ciekło. sprawnie pan naprawił i mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wszelkich domowych niedomogach awaria jest świetna. ponieważ jestem samotna, to zawsze do nich dzwonię i mam naprawione w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Awaria pomogła, gdy zalało mi mieszkanie. Mieli roboty, ale super się uwinęli i jestem im wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna firma. Dzwonisz i przyjeżdżają by uporać się z usterką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

u mnie naprawiali solar. Bardzo dobrze to zrobili! Wiele napraw wykonuja, więc war5to się zapoznać z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż za granicą, a piec się popsuł. Trza było Awarię zamówić. Na szczęście świetnie sobie z naprawą poradzili! Ciepło mam teraz w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Jak masz usterkę z którą nie umiesz sobie poradzić to lepiej z takich ekspertów jak Awaria skorzystaj, bo potem może się z tego zrobic grubsza sprawa i koszta mogą być większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Awaria i co?Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Ta firma robi wszystko od A dp Z, więc śmiało korzystaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×