Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilirose12

Gdzie darmowe konto bankowe?

Polecane posty

też stoję przed wyborem konta. w sumie to muszę zmienić, bo mam w BZ WBK, ale pora odejsc ze wzgledu na wysokie oplaty. Dla przykładu za kartę płacę aż 8 zł :/ w rankingu, który podesłałas pojawia się nest, ale mnie jakoś oni nie przekonują. Denerwuja mnie ich kolory, a co do bankowosci - czytałam gdzies, ze ich aplikacja jest mało funkcjonalna. testowałam za to apke orange finanse u mojego brata i jest bardzo fajna, bo intuicyjna. no i ma fajne mozliwosci, np. BLIK czy przelewy na telefon. Brat sobie chwali to konto i czytałam, że wielu ludzi tez jest zadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariola
Warto poprzeglądać internet w poszukiwaniu, bądź podzwonić po konsultantach różnych banków. Osobiście, jako student założyłem konto w ing, i one faktycznie jest darmowe, jak pozbędziesz się wszelkich ubezpieczeń kart i płacisz kartą min 100zł miesięcznie. ALe np. w związku z kontem oszczędnościowym to wybrałem Toyota Bank, bo wydał mi się mieć najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hals01
W wielu bankach konta oszczędnościowe nie mają żadnych kruczków oraz dodatkowych opłat. Z kolei ze względu na ciekawe zróżnicowanie oprocentowania polecam Bank Toyota, jak również ich kalkulator na stronie, dzięki któremu można jasno zwizualizować sobie dochody z tego konta https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/konta/oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/kalkulator/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyskaSwieto
Nie istnieje pojęcie darmowego konta bankowego. Zawsze jakaś opłata się trafi. A bank będzie bardziej natrętny. Ja mam w Raiffeisen Polbank, płącę 3 zł miesięcznie za kartę, bankowość elektroniczna jest bezawaryjna i bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Informacje o kontach bankowych znajdziecie również na http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/ . Według mnie jest to naprawdę ciekawy i przydatny portal z rankingami, poradami i opiniami o kontach bankowych. Być może zainteresuje również i was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek44
Inteligo konto internetowe bardzi polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thubtumping
Ja polecę konto, które może nie jest darmowe, ale zdecydowanie warte polecenia. Mówię o wymarzonym w Raiffeisen Polbank. Opłąty to 3 zł za kartę i tyle. Więc nie boli. Poza tym dobra bankowość elektroniczna, dobre oprocentowanie konta - dużo plusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winehouse
Wszyscy się rzucili na "darmowe" konta jak reksio na szynkę. Polecam Ci (i wam) konto wymarzone w raiffeisen polbank, masz tam wszystko w dobrym kształcie, dobra bankowość elektroniczna, dobra karta debetowa (ja mam visę classic), niska opłata i oprocentowane środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalija27
A w tym nest banku to jak jest z wypłata kasy zagranicą? Chcę zalożyc to konto i ciekawe ile sobie liczą za taką wypłatę z bankomatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, wypłata gotówki w bankomacie za granicą jest bezpłatne, jeżeli realizowana przy użyciu karty wydanej do rachunku Nest Konto Waluta. W przypadku użycia karty wydanej do Nest Konta prowadzonego w walucie PLNto każdorazowo kwota 5zł od jednej transakcji. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owcawzbozu
sprawdz moze getinbank? Ja tam mam, nawet nie wiem czy cos place. no i fajne karty daja, sama mam dodatkowo kartę kredytową i pomocna jest przy wszelkich wydatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymeska88
A to konto w nest banku faktycznie jest za 0zł jak podają w reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś_1
Darmowe konta za 0 - autentycznie bez żadnych opłat za podstawowe użyteczności mają: - Orange Finanse, - Idea Bank, - Nest Bank. Reszta to generatory dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nest napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, nasze Nest Konto jest bezwarunkowe. Jego szczegóły: https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto.html Konto może Pani otworzyć na kilka sposobów: przelewem - wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut, poprzez Kuriera konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pani dostarczoną umowę, w oddziale - wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę lub w oddziale banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phenomenal
moze nie calkowicie darmowe (bo jednak placisz za karte) ale oprocentowane (przez co moze ci sie zwrocic wiecej) i z bardzo dobra bankowoscia elektroniczna - raiffeisen polbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergson
A w nest banku można otworzyć promocyjna lokatę. Jakie są jej warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, w Nest Banku oferujemy promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Opocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiluniawwua
Ja miałam na początkuw mbanku po czym potem okazało się że i tak pobiera mi co miesiąc jakąś opłatę za karty odestki itd... Najlepiej zobacz sobie na jakiejś porównywarce np rankomacie tam też są oferty banków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×