Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po gimnazjum

Gdzie do szkoły dla dorosłych po gimanzjum?

Polecane posty

Gość Po gimnazjum

Witam. Jestem zainteresowany szkołą dla dorosłych ale ukończyłem tylko gimnazjum. W Bdg jest kilka szkół do wyboru. Znalazłem szkołę w samym centrum NOVA CE. Czy może ktoś polecić jakiś kierunek? Jest ich dużo, nie wiem na który się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że super wybór. Jestem w NOVA na Techniku usług fryzjerskich i jestem po zawodówce więc właściwie po gimnazjum! Fajna obsługa! Czekam na wiadomości. Od października rusza kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skonczylem tylko gimnazjum :/ I stwierdzilem ze pojde na technika zywienia i uslug gastronimicznych czy jakos tak do NOVA wlasnie i jestem mega zadowolony wiec polecam :D i nauczyciele spoko tylko pilnuja frekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do szkoły dla dorosłych w Bydgoszczy to tylko NOVA! Bylam raz zapisana do innej szkoly (nazwy nie wspomne) i bylam mega niezadowolona... Polecam Technika uslug kosm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna zrobic fajne kursy w Plus Edukacja we Wrocławiu. dużo wybór, dużo za darmo, zajęcia są prowadzone przez dobrze dobraną kadrę pedagogiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz tylko gimnazjum to najlepiej zrob liceum dla doroslych w NOVA CE :) a jak wiesz ze dasz rade to zrob kurs eksternistyczny czy jakos tak - to trwa rok no ale trzeba sie spiac. Polecam bo nauczyciele mega w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nawet zrob liceum i jednoczesnie jakis kurs :) Ja tak wlasnie robie w NOVA i mysle ze to najlepsza opcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nova! jest najlepsza polecm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja konczylem wlasnie ten kurs eksternistyczny i naprawdę polecam! Przygotowanie do matury na wysokim poziomie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ws
Ukończyłam NOVA i nie żałuję ;) Trzeba tylko pilnować frekwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova Bydgoszcz
Chcesz mieć zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, na basenie? Może nie masz legitymacji lub potrzebujesz zaświadczenia do ZUS-u? Dobrze trafiłeś! Wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Krasińskiego 2 w Bydgoszczy (II piętro). Nie daj się prosić! Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, czynne od 9 do 18, tel.: 794 400 162. Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do NOVA Policealna Szkoła Medyczna w BYDGOSZCZY – Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO – dwa lata, Asystentka Stomatologiczna z ortodoncją ROK nauki za darmo.. i wiele, wiele innych  ! Zapraszam 790-400-178 lub facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×