Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serdut399

Gdzie jechać na wakacje we wrześniu?

Polecane posty

Gość serdut399

Cześć Myślę nad urlopem we wrześniu i nad wakacjami zagranicą. Gdzie możecie mi polecić urlop no i gdzie szukać wycieczek? Chodzi mi o biuro, które nie zbankrutuje w najbliższym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dziadek
albania. dosc niepopularny kierunek a bardzo ciekawe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś kobietą to tylko egipt. ceny -30%, pogoda śliczna, adoratorów złotoustych +200% (z powodu zmniejszonej liczby turystek) , wszyscy mocniej się starają bo po sezonie chcą jeszcze trochę grosza urobić ; jak facet to Ukrainę polecam nad Morzem Czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powersummer
nad morze. Po sezonie jest tam super;) ja sama mam taki plan, żeby wypoczywać we wrześniu, może pojadę do Jastrzębiej Góry i do Hotelu Primavera, jakby pogoda nie dopisała, zawsze można się wybrać na jakiś masaż do spa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-upek
siema, jesli nie masz pomyslu na wakacje to moge polecic Ci taka mala firme travelme, robia naprawde fajne plany podrozy tanio i mozna wiele zobaczyc. Chyba znaja sie na rzeczy bo kazdy tak ja jak i kilku znajomych co korzystali z ich pomocy bylismy zadowoleni po powrocie ;) good luck ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujob
Ludzie, poszalejcie! Egipt, Tunezja, Turcja - wciąż te same oklepane schematy. Oczywiście, jak lubi - a lubi...Ja natomiast nie cierpię! Z takich turystycznych, a mniej zwiedzanych - Maroko, Czarnogóra. Wymienione przeze mnie kraje są świetne, ale człowiek ich nie pozna jak będzie leżał tyłkiem na leżaku cały wyjazd. Jak ktoś lubi tak leniwie spędzać urlop to ok, ale po co jechać, aż tak daleko? Nad naszym polskim morzem też się można leniwie poopalać.;) My w tym roku mamy kierunek - Chiny. W dwa tygodnie byśmy nie zwiedzili tego co chcemy, więc trochę przedłużymy sobie urlop... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadella223
Weź pod uwagę że niektórych nie stać na te "egotyczne" wycieczki a last minute do egiptu można na luzie znaleźć za 1500 polskich złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadella2332
Weź pod uwagę że niektórych nie stać na te "egotyczne" wycieczki a last minute do egiptu można na luzie znaleźć za 1500 polskich złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadellaeqqw
ale weź pod uwage, ze nie kazdy ma kasę by sobie leciec do chin. last minute do egiptu mozna juz znalezc za 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadellaeqqw
sorry za potrójny dubel hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujob
Ja to rozumiem, ale jak to się mówi...dla chcącego, nic trudnego! Do Pekinu możesz polecieć LOTem za 1800 zl. Bezpośrednio ze stolicy. 300 zł to nie jest jakaś wielka różnica. Ja już wolę dołożyć trochę pieniędzy i poznać prawdziwą kulturę państwa do którego jadę, ale no - co kto woli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur80
witajcie..z mila checia zabralbym sie z kims na wczasy na poczatku wrzesnia mam urlop 2 tyg.bez znaczenia gdzie byle cieplo bylo...wowczas tez pokoj dwu osobowy wychodzi taniej...jezeli sa zainteresowani to prosze pisac aju-artur1@wp.pl pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Ja mimo wszystko proponuję nasze polskie morze. A dokładnie Jastrzębią Górę. Jeżeli zatrzymasz się w Primavera SPA to zapewniam Cię, że nawet we wrześniu będziesz mogła tam porządnie wypocząć. Mają tam bardzo dużo cudownych zabiegów, dzięki którym na pewno będziesz mogła porządnie się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelaBwlyrwwucjA
guliwer mf3wi:Odkąd pojechałem 3 lata temu pizswrey raz do Italii nie jadłem pizzy w Krakowie.Co roku jestem 2-3 razy we Włoszech więc mogę się najeść. Dziś byłem pizswrey raz w Pomodorino i oczywiście jadłem lepszą pizzę we Włoszech, ale nigdy wcześniej nie jadłem prawdziwej włoskiej pizzy w Krakowie. Cienkie ciasto, oliwa, sos pomidorowy, regionalne sery z Italii. Do tego włoskie ceny czyli niskie, bo we Włoszech za 4 Euro jemy dużą pizzę, a u nas małą. Do tego fajny wystrf3j i miła obsługa. Niezłe wino domowe. Na pewno przyjadę za tydzień i sprf3buję kolejnej pozycji z menu. Właścicielem jest Włoch i chyba wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary-wilk-morski
W tym roku można mówić już o rekordach w bankructwie biur podróży. Ja Ci polecam więc wykupienie sobie wycieczki na własną rękę, albo w niemieckim biurze podróży. A cel podróży, to oczywiście najlepiej malownicza Skandynawia. Tutaj znajdziesz bilety: http://www.unityline.pl/, sam sobie zorganizuj wyjazd, życzę udanych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglaczek87
Polecam Ci biuro Bee Free, które należy do grupy Rainbowa. Jest to jedyny touroperator notowany na giełdzie. Publikuje regularnie sprawozdania finansowe, wiec widać, że mają dobrą kondycję finansową. Ja z nimi wybieram się we wrześniu do Turcji, mają naprawdę atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogkowalska
Za ile można z nimi pojechać? Zawsze marzyłam o wyjeżdzie do Turcji. Jeśli działają z Rainbowem to jestem skłonna im powierzyć moje wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo znajdź coś sama, albo zdecyduj się na urlop w Polsce. ja bym nie ryzykowała z biurem podróży, no niestety nie wygląda zbyt ciekawie obecna sytuacja u nas :/ a sama bardzo lubię bałtyk poza sezonem - we wrześniu już jest puściutko, można rzeczywiście wypocząć, a w jastrzębiej górze masz primaverę. fajny hotel, blisko plaży, no i z własnym spa. ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariva
Wakacje we wrześniu to świetny pomysł. Rok temu byłam w Hiszpanii, a teraz wybieram się na lasta do Egiptu, hotel Sol Y Mar Riva Club :) Lecę z bee free. Wrześniową porą nie ma już aż tak wielu turystów, więc i zwiedzanie jest przyjemniejsze, kiedy nie musimy stac w kolejce by zobaczyc jakieś ciekawe miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghgfd
Chorwacja lub Czarnogóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiakoo
Jeżeli chodzi o Polskę to nad Bałtykiem warto spędzić nawet pierwszy tydzień września, bo ceny spadają nawet o połowę. Ostatnio dzwoniłam, żeby się zorientować odnośnie noclegu we Władysławowie i w ostatnim tyg sierpnia kosztują ok 50-60 zł za noc a we wrześniu już 35zł/doba... A z krajów europejskich polecam ciepłe wyspy - jeżeli chodzi o klimat we wrześniu jest tam o wiele lepiej niż w lipcu czy sierpniu : http://www.twojaeuropa.pl/3516/wczasy-we-wrzesniu---jakie-kraje-beda-najcieplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurekq
Ja w tym roku postawiłem na wakacje we wrześniu ze względu na mniejszy tłok, może pogoda już nie ta, ale coś za coś;) Wybieram się na objazdówkę dookoła Hiszpanii, nigdy jeszcze tam nie byłem, więc licze na setki zdjęć i miłych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olasno
Hiszpania urokliwa i bardzo klimatyczna, ja byłam kilka lat temu. W tym roku zastanawiam się, czy we wrześniu nie wyskoczyć z Almaturem na objazdówkę, ale do Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty
Najlepiej jedź gdzieś w Polsce, polecam wypoczynek w lubuskie a w szczególności okolice Świebodzina. Jego malownicze okolice mnie zachwyciło a jezioro które znajduje się na obrzeżach miasteczka jest jednym z najczystszych w tej części Polski. Jesli ktoś szuka noclegu polecam http://www.zlotypotok.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperroni
Wrześniowy urlop spędziliśmy w Jastarni.Polecam Willę Baltica-fajne miejsce na wypad we dwoje lub z rodziną a jedzonko w 7 kontynencie.Wrzesień to idealny czas na spokojny wypoczynek w rozsadnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apows
Będąc w Pieninach polecam odwiedzić Szczawnice. Szczawnica atrakcje to mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych miejsc, miedzy innymi: wyciąg na Palenice, park zdrojowy, najdłuższa promenada w Polsce, podświetlane fontanny, naprawdę warto zahaczyć o to miasteczko. Szczawnica szlaki- ma do zaoferowania pięć zróżnicowanych pod względem trudności. Więc każdy znajdzie coś dla siebie. Szczawnica ogólnie jest OK ! oto przydatne linki http://nocleginaplus.pl/39.dla-aktywnych http://nocleginaplus.pl/noclegi+pokoje+apartamenty/szczawnica.109.html http://nocleginaplus.pl/26.atrakcje-w-szczawnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś za granicę przy dzisiejszych problemach z biurami podróży to bym się chyba bała. Także ja bym postawiła na trochę luksusu w Polsce. Polecam również Primavera Spa. Jest nad morzem, można sobie powdychać jodu przed zimą. Odpoczynek gwarantowany a przy okazji te wszystkie zabiegi, masaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniczek88
Wszystko ładnie pięknie, tylko pogody brak, a jednak warto skorzystać troszkę ze słonka i to jest niewątpliwie przewaga wczasów zagranicą nad tymi spędzanymi nad polskim morzem. Istnieją biura które nie zbankrutują, bo są w tak dobrej kondycji finansowej, że jest to praktycznie niemożliwe. W krajowym Rejestrze Długów można zerknąć też na te, które mają sie ku upadkowi... Wystarczy troszkę się rozejrzeć i spokojnie można u dobrego touroperatora wykupić wczasy w ciepłym rejonie globu ziemskiego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemza
Ja w zeszłym roku postawiłam na wakację we wrześniu i byłam naprawdę bardzo zadowolona, razem z mężem wybraliśmy się w połowie września do Turcji z biurem podróży beefree. Pogoda była wyśmienita i nie było takiego tłoku, no i wakacje nteż są tańsze niż w sezonie. W tym roku byliśmy z tym samym biurem na początku września w Egipcie. Mimo, że całe wakacje czyli lipiec i sierpień spędziliśmy w mieście, to wcale nie żałuję, że czekałam z urlopem do września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×