Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość marnit

Chcę zaprosić Żonę na dobry obiad w jakiejś restauracji w Krakowie! Zależy mi na tym aby był romantyczny klimat i dobre jedzenie! Proszę o pomoc bo nie jestem za bardzo rozeznany w tym temacie! z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolok20
Byłem niedawno w apetyt bistro na łokietka 26. Powiem szczerze, że jest to naprawdę fantastyczne miejsce ze świetnym jedzeniem. Dawno się tak dobrze nie najadłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula45
Też jadłam w Apetyt Bistro i muszę przyznać, że to rewelacyjna knajpka. Mała, przytulna, tania i przede wszystkim dobra. Mają niesamowicie smaczną pizzę, a na składnikach do niej nie oszczędzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusi26
Apetyt Bistro - bardzo przyjemny lokal. Prawie jak we Włoszech Z pewnością spróbuję każdej pozycji z menu. Dobrze że mam niedaleko Szczerze Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikus26
widzę, że oprócz spamu to nic Ci nie polecono, a więc ja mogę polecić miejsce do którego zabrała mnie babcia i chętnie tam wracam :) uwielbiam polskie jedzenie a oni mają właśnie typowe polskie obiady typu pierogi, żurek po zalipiańsku, bigos :) smacznie, jak u "babci" wszystko w przystępnych cenach, polecam bo warto zaglądnąć ze względu na świetny i nietypowy klimat, którego w żadnej innej restauracji nie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
romantyzm znajdziesz 'pod aniołami' na grodzkiej bodajże.. niemniej, ceny dosyć wysokie. 'u babci maliny' ponoć jedzonko i ceny całkiem spoko, sama nie próbowałam, ale możesz sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowykrem
wiesz jak chcesz żonę zabrać w ładne miejsce na obiad bądź kolację myślę, że idealnym do tego miejscem będzie Vanilla Sky na Salwatorze. Doskonałe jedzenie, świetna obsługa, eleganckie miejsce, a po kolacji możesz się wybrać z żoną na romantyczny spacer na Wisłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków jest tak klimatycznym miastem, że warto zabrać żonę na dobrą kolację, a potem na długi spacer. W końcu najważniejszy jest wspólnie spędzony czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1111111111111111111111111
Ten całkowicie nie zauważalny spam na każdym portalu jest bardzo subtelny;0 Ja powiem tak nie wiem jakim cudem niby jadają tam studenci jak po pierwsze od paru miesięcy co podjeżdża wspólnik to jest kartka ,że nie czynne ... z przyczyn technicznych ,ja tam byłam raz w weekend ok plus minus 2 miesiące temu ,nie było nikogo oprócz mnie i osoby towarzyszącej , nie dziwie się bo zimno !! zimno jak cholera wody ciepłej w toalecie też brak, ceny w lokalu inne niż w ulotce.Działają tylko na przywóz przynajmniej w tygodniu - porcje małe ceny wysokie ,nie wiem Skąd ludzie piszą ,że tanio;/ Jeżeli chodzi o zamawianie przez telefon to bardzo nie miły Pan przyjmuje zamówienia i to nie są jednorazowe sprawy ,zamawiałam z 3 razy ale zawsze Pan jest opryskliwy i chamski!NIE rozumiem po co tak fałszować fakty. Jedyne co mogę powiedzieć to jedzenie naprawde smaczne ale ..... cała reszta mocno zniechęcająca ,pierwszy raz sie spotykam z tak nie przyjemną obsługą itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1111111111111111111111111
powyższa opinia chodzi oczywiście o a petyt bistro z krakow Łokietka 26,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombi7189
Jakbym miała sama wybierać miejsce, gdzie ma mnie zaprosić mój mąż to na pewno by to była restauracja Królestwo Pierożka na św. Filipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bombi7189
A co tam dobrego serwują w tym Królestwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze,.,,,.,.
przegorzały jeśli ma byc romantycznie. zadna inna w centrum nie ma teog klimatu przynajmniej ja takowej nie znam a podejrzewam ze bylem w przynajmniej 50 lokalach. ew. oranżeria na(w) hotelu kossak w sasiedztwie wawelu, obok są tez inne oranżerie ale nie znam ich wieć nie polecam. w krolestwie pierozka sa podobno super te pierozki moj znajomy codziennie chodzi tam na obiad ale to bar szybkiej obslugi :D niedaleko politechniki. może dla studentów to romantyczne miejsce ale z zona raczej tam nie idz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ja kocham to miasto, nie wiem co w nim jest, ale trudno się oprzeć jego urokowi. Sporo miejsc, gdzie można dobrze zjeść, a ja lubię odkrywać nowe miejsca, ostatnio mnie zauroczyła Vanilla Sky, super jedzenie i obsługa, ale też super położone nad Wisłę niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Kraków jest miejscem, gdzie jest mnóstwo miejsc, gdzie można dobrze zjeść. Ja przyznam, że czasem korzystam z polecenia znajomych, ale też jak sobie spaceruję po mieście lubię odkrywać nowe miejsca, a ostatnio spacerując nad Wisłą z ciekawości weszłam do Augusty. Było warto, fajny klimat, jedzenie super no i obsługa miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciarybciaoj
pod wawelem, my się tam będziemy wybierać niebawem ;) świetna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizkamalizka
Ja polecam jeszcze to miejsce www.gastro-tour-serwis.pl/ Zwłaszcza jesli chcecie zorganizować sobie i innym naprawde fajną impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na www.bestlunch.pl. Ciekawa formuła tego portalu a restauracji w Krakowie coraz więcej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrresa
To prawda ze gastro-tour-serwis to rzeczywiscie godne polecenia miejsce. Zwłaszcza tez jesli szukacie odpowiedniego miejsca na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka0000
marnit, to weź ją najpierw na romantyczną wycieczkę do Ojcowa, wracając macie przepiękną restaurację, która wygląda jak chata góralska - Chochołowy Dwór, krajobraz i atmosfera na pewno zrobi na niej wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka0000
Ps. jest możliwość noclegu, także kolacja spokojnie może zakończyć się śniadaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forever_hungry
Ja polecam restauracje w kamienicy Preston Center na dole, jedna z moich ulubionych :) super jedzenie, super obsługa, przyjazny wystrój polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się bardzo podoba w Vanilla Sky, fajne miejsce, przytulne, ale też eleganckie, bardzo dobre jedzenie i fantastyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym powiedziała, że nie trudną taką znaleźć tylko trzeba określić jaka kuchnia nam najbardziej odpowiada. Ale na pewno w Krakowie nie brakuje dobrych restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z portalów zakupów grupowych, więc miałam szansę odwiedzić wiele placówek:) Najwięcej spodobały mi się te: www.snuper.pl/node/352275 www.snuper.pl/node/362239 www.snuper.pl/node/362625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara1993
Ostatnio z koleżanką testujemy listę miejsc z www.lookmap.pl. Dopiero niedawno kupiłam kartę, ale już mogę spokojnie polecić Pesto na Kazimierzu i Smak Ukraiński niedaleko wawelu. Jeszcze studiuję, więc zależy mi, żeby nie wydać zbyt dużo i przy okazji poznać też nowe miejsca, a nie chodzić ciągle do tych samych. Teraz poznaję naprawdę fajne restauracje, różne kuchnie, a przy okazji mam fajne zniżki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×