Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

gdzie kupić tanie zamienniki?

Polecane posty

Skoro watek jest per praktyczne informacje to na pewno kochane wiecie gdzie kupić tanie zamienniki do drukarek. Albo inaczej.... gdzie indziej kupić zamienniki niż w doktortusz.pl? Zamawiałam juz tam keidyś, ale chcę porównac oferty, chyba, że nie ma dla nich konkurencji... Tak czy owak potzrebuje tych zamienników na gwałt, bo szefuńcio oczywiście sam tego załatwić nie potrafi, a bez drukarki firma stoi. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w domu moja
kochana młodzież kupuje zawsze na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzież kupuje na allegro, bo nie szkoda jej kasy, którą dostają od rodziców:) Dorosły człowiek bardziej zastanawia się nad tym jak wydaje pieniądze :) Z tego co wiem to doktortusz.pl nie ma konkurencji, nigdzie indziej nie kupisz równie dobrych i tanich zamienników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie uważacie, że zamienniki tuszy psują nasze drukarki znacznie osłabiając ich żywotność i jakość wydruku przede wszystkim jest niższa? Bo w sumie spotkałam się z takimi opiniami i nie wiem jak to jest. Ja co prawda też jadę na zamiennikach doktora tusza bo są tańsze niż oryginały (wiadomo, studenci oszczędzają na wszystkim jak leci), i nie zauważyłam, żeby były gorsze od oryginałów więc ciekawi mnie skąd taka opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieno, to nie jest tak, że zamienniki niszczą drukarki. Wszystko jest kwestia dobrego dopasowania. Jesli kupisz toner pod dokładnie sój model drukarki to żanych problemów nie będzie. Poza tym... Nie da się najpeirw napełnić tonera? od razu musisz kupować zamieniennik? I dlaczego w doktortusz.pl? taniej mają, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ze w doktortusz.pl taniej, inaczej by nikt tam nie kupował i nie polecał tak ochoczo :) Zreszt wystarczy sobie porównac ceny oryginałów i zamienników od nich, zwykle jest anwet 50zł różnicy! a 50zł drogą zwykle nie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi nie chodzi :P Wiem, bo tez zawsze szukam tam, gdzie najtaniej. Człowiek to jednak zwykle stara sie iść w życiu po lini najmniejszgeo oporu i najniższych kosztów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha faktycznie 50 zł piechotą nie chodzi a szkoda. Jakże byłoby miło gdyby można było iść na spacer, a to sobie obok spacerują pięćdziesięciozłotówki. ehhh pomażyć dobra rzecz;) I też jestem zdania, że zamienniki do drukarki nie różnią się zbytnio od oryginałów więc nie ma co przepłacać. Powiem szczerze, że ja nie wiem, czy można kupić zamienniki w innym miejscu niż doktortusz.pl, no może na allegro, ale ja jednak nie ryzykowałabym takich zakupów w tym serwisie, bo nie zawsze dostajemy to co chcemy. Inaczej jest jeśli korzysta się z usług zaufanego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja kupuje właśnie zamienniki do mojego modelu drukarki, ale słyszałam, że w jakiś sposób one skracają zywotność drukarki i myślałam, że wiecie coś na ten temat dlaczego. Ale ja nie zauważyłam takiej zależności więc być może tak nie jest :) biała_czekolada można kupić w innych miejscach, zamienników jest bardzo duży wybór ale chyba najlepsze są doktora tusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku - jesteś żałosny...
przecież nawet 3 latek się nie nabierze na taką formę reklamy sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kupowałem w normalnych stacjonarnych punktach sprzedaży, ale tam wydawało mi się, że chcą mnie naciągnąć na najdroższy tusz. Raz w sklepie na karmelickiej w Krakowie sprzedali mi tusz do innej drukarki, potem go nie chcieli przyjąć z powrotem. Od tamtej pory kupowałem na allegro, ale po obejrzeniu oferty doktortusz.pl , zastanawiam się nad porzuceniem allegro. Ceny mają niższe niż na większość aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka999
Halo, halo! Moglibyśmy rozwinąć temat wpływu tuszu na drukarkę? Do tej pory spotykałam się dość często z opiniami, że zamienniki psują sprzęt, ale to chyba nie jest jakaś potworna norma?:D Zwykle kupuję oryginały, ale portfel cierpi na tym coraz bardziej i polecono mi E-atramenty, znacie ten sklep? Szukam zamienników, ale koniecznie sprawdzonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakich zamienników używasz - jeśli sa to tanie no namowe, kupowane z allegro to raczej nie mozna liczyć na wysoką jakość druku lub wydajność, a do tego często potrafią uszkodzic drukarkę. Natomiast jeśli zdecydujesz się na sprawdzone, dobrej jakości jak Active Jet czy AB to nie trzeba się juz obawiać, a jakość i wydajność są na poziomie oryginałów lub nawet nieco lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapola777
Na pewno w necie jest pełno miejsc gdzie można kupić tanie zamienniki, tylko trzeba uważać co się kupuje bo nie wiadomo jakiej jakości będą tanie zamienniki po 5zł noname. Ja kupuję zamienniki od active jet i jestem zadowolona, super się na nich drukuje, są w dobrej cenie i na długo wystarczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olacia
Witam osobiście nie polecam kupowania zamienników na allegro ponieważ już kilka razy zdarzyło mi się kupić zamiennik który był zepsuty chciałam go oddać na gwarancje ale niestety nie chcieli przyjąć. Już od jakiegoś czasu znalazłam zaufana firmę http://tonery-kontakt.pl/ która ma dobrej jakości zamienniki, tylko raz przytrafił mi sie trafny toner ale oczywiście gdy do nich zadzwoniłam nie było żadnego problemu z gwarancja, na drugi dzień miałam ten sam nowy toner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stosował ktoś może zamienniki actis albo active jet? Tusz mi się kończy i poszukuję pilnie zamienników, widziałem w pasażu tesco stoisko z tymi zamiennikami, ale nigdy nie używałem, warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci Activ Jet'y sama korzystam z tych zamienników i jakością dościgają nawet tusze HP a są o połowę tańsze, więc jeśli jeszcze nie dokonałeś zakupu to warto się zdecydować na AJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda activ jety to akurat te zamienniki któe warto kupić, wydruk jest dobrej jakości a tusze nie niszczą drukarki, wiec uważam, ze nie ma sensu wydawać kasy na oryginały bo przy dobrych zamiennikach mamy to samo, więc po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najłatwiej i najtaniej kupić zamienniki w internecie, ja zazwyczaj zamawiam przez internet albo zamienniki actis albo active jet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja activ jety kupuję w sklepie internetowym bo są to łatwodostępne zamienniki, no i zakup bezpośredni jest najszybszy na zakup z sieci musze czekać kilka dni a ja tuszu do drukarki zazwyczaj potrzebuję od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa2
W sieci sporo tuszy oferuje sklep http://www.primega.pl/ Ogólnie najlepiej szukać w internecie, bo można upolować nawet o połowę taniej niż np. w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję np. activ jety, są to zamienniki które w sklepach komputerowych są o połowę tańsze od zamienników, więc mi zawsze będzie się bardziej opłacało inwestować w zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze jest to, żeby kupować zamienniki w sprawdzonych miejscach wtedy wiemy, że towar który kupiliśmy jest dobrej jakości, ludzie bardzo często kupują najtańsze zamienniki z sieci a później narzekają, że popsuli sobie drukarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli się kupuje zamienniki ze sprawdzonego źrodła i u sprawdznego sprzedawcy to nie musimy się obawiać o ich jakość bo zawsze wiadomo gdzie szukać winuwajcy :) żartuje oczywiście, ale ja kupuję w zaprzyjażnionym sklepie zamienniki activ jeta już od kilku lat i nie mam problemów ani z zamiennikami ani z drukarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest kupować sprawdzone zamienniki na które dostaniemy gwarancję, aby dodatkowo mieć pewność że inwestujemy w dobre zamienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam niedawno otwarty sklep internetowy http://itsupplies.pl. Gwarancja, niskie ceny i szybka wysyłka. Mają wiele ofert na allegro, ale kupując przez ich stronę dostałem kolejne 5% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz kupić tanio w necie i w sklepie stacjonarnym, ja kupuje w sklepie bo boję się jakości zamienników które zamówię przez internet tutaj istnieje ryzyko że nigdy nie wiadomo co dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Jest trochę sklepów z takimi zamiennikami w necie, ale raczej bym nie polecał. No chyba, że ewentualnie serwis www.kuptoner.pl. Oni mają zamienniki, które nie niszczą sprzętu!! I długo pracują. Nie zużywają się po kilku stronach...Inna sprawa że dostarczają produkty za darmoszkę, także nie ma dodatkowych kosztów za wysyłkę i przez to jest taniej kupować u nich niż stacjonarnie w sklepie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
żeby uniknąć takich historii o których piszesz wystarczy kupić zamienniki z gwarancją i nie obawiać się, że coś się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×