Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosttna

gdzie na narty

Polecane posty

Gość bosttna

Chcę zrobić mężowi niespodziankę i zorganizować wypad na narty, nie jesteśmy mocno doświadczonymi narciarzami, ale wkręciliśmy się w to :). Polecacie jakieś miejsca albo biura które organizują takie wypady? Nie chcę jeździć od rana do wieczora więc liczę też na inne atrakcje w danym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma być Polska czy poza granicami? jakie atrakcje preferujesz? to ma być wyjazd zorganizowany (czyli grupowy z dojazdem autokarem) czy tylko wasza dwójka z dojazdem we własnym zakresie? no i przede wszystkim jakim budżetem dysponujesz? ciężko doradzić na tak ogólnie postawione pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enfamilka
Jak liczysz na zorganizowane atrakcje to lepiej jechać przez biuro, nie będziesz musiała sama ich organizować;). Ja się wybieram do Passo Tonale z party camp, wyjazd za 16 dni, także już zaraz:). Atrakcji ma być mnóstwo, na pewno to będzie dobra okazja do podszkolenia się w jeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosttna
Wyjazd 6 osób, bo chciałabym pojechać w większej paczce, myślę bardziej o czymś zagranicznym, budżet około 1tys zł/os Enfamilka - dzięki za namiar, byłaś już na jakimś wyjeździe z tym biurem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA FLORYDE POLECAM- piękny stok narciarski, można gołym tyłkiem zjeżdżac i nawet sobie dupki nie pokaleczysz o krzewiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula85
a może włochy? ja właśnie znalazłam fajne last minute i chyba się wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo właśnie, włochy to fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2 tysiące chcesz wyjazd na narty? :D Zagraniczny, z atrakcjami? :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_z
oo mi też podoba się opcja włoch. a gdzie kupujesz takie oferty typu last ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula85
sprawdź sobie wyloty z niemiec - na tej stronce sporo już kupilam lastów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko raczej nie zmieścisz się w budżecie 1000 zł na osobę, sam ski pass to koszt 250-300 euro na 6-7 dni próbuj przez skimaniak.org, znam osoby organizujące te wyjazdy także się nie zawiedziesz, tanio i z instruktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowananarciarka
2 lata temu byłam na nartach, miałam wypadek i nie mogłam uzyskać odszkodowania. Skorzystałam z usług radcy prawnego z Warszawy, Piotra Turowicza. www.piotrturowicz.pl / POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z chłopakiem jadę do Karpacza. Świetne miejsce na narty. Będziemy nocować w takim ośrodku http://www.sunnyhill-karpacz.pl/ . Zapowiada się superowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorganizuj dla siebie i dla męża wyjazd na narty we włoskie Alpy. Możecie jeszcze zabrać grupę znajomych. Wyjazd będzie na pewno wspaniały, niezapomniany. Tam będziecie mieli na czym i gdzie poszusować. We włoskich Alpach, a konkretnie w Dolomitach śniegu mają pod dostatkiem. Szlaki mają konkretne, odpowiednio długie, wyciągi mają nowoczesne a i ceny przystępne. Dodatkowo tamtejszy klimat i pensjonacik z kominkiem…. poczujecie się jak w bajce. Sama byłam rok temu na nartach właśnie w Dolomitach i takie wyjazdy dla indywidualnych grup organizuje biuro podróży http://www.cortina.com.pl/. Zobaczysz, będziesz zadowolona z takiego pobytu i twój mąż na pewno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_pysia88
Taki wyjazd z party camp to bardzo dobry pomysł, na pewno wyjdzie taniej, niż jakby samemu wszystko organizować, a warunki są bardzo dobre. Wiem, bo sama byłam w zeszłym roku na nartach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
oczywiście, że takie wyjazdy wychodzą taniej niż mielibyśmy sami wszystko organizować, zwłaszcza że jest to party camp czyli z założenia biuro studenckie z przystępnymi jak na studencką kieszeń cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku wspomnianego Party Camp jest trochę inaczej niż w większości studenckich biur podróży, bo mimo atrakcyjnej ceny możemy liczyć na odpowiednie warunki zakwaterowania i transportu, co przy wyjazdach na narty jest istotne, dodatkowo oferta (w tym ta imprezowa) jest całkiem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinet
Ja też jestem studentką i ze znajomymi jedziemy na narty, ale na własną rękę. Zarezerwowaliśmy sobie noclegi, wykupiliśmy karty ISIC (wersje z ubezpieczeniem) i w ferie ruszamy na Słowację <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Party camp to dno... skoro się tak durnie reklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wyjeżdżałam z party camp więc wiem jakie są u nich standardy, ceny za wyjazd są niższe niż w innych biurach, ale nie przekłada się to na niski standard, zachowują naprawdę wysoki poziom organizacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrofszka
Jeżeli jadą z wami dzieci to warto pomyśleć o ubezpieczeniu dla nich! Dlatego warto wybrać zupełnie darmowe ubezpieczenie w Prudential na okres 21.01-01.03.2015 r. Szczegóły dostępne są tutaj: www.kylex1.produktyfinansowe.pl/e/lead/1243/label=darmowe-ubezpieczenie-dla-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonsensxx
W sumie jak ktoś mieszka w pobliżu gór, to warto zrobić kurs na instruktora jazdy na nartach http://www.sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=8850 Zawsze sobie może w ten sposób dorobić no i skorzystać z jazdy. To takie połączenie pasji i pracy :-) A ten kurs pod linkiem, wydaje się całkiem obiecujący i ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzeba biura podróży,jeżeli znajdzie się fajny ośrodek z masą atrakcji! my mamy zamiar spędzić tegoroczne ferie w beskidzkim ośrodku wypoczynkowym http://www.hotelodys.pl uwielbiamy szusować na nartach,a ich oferta wydała nam się najbardziej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Na www.nartostrada.net masz artykuł opisujący najlepsze ośrodki narciarskie. jeżeli jeszcze nie wybrałaś to może na coś się zdecydujesz. A może ten artykuł przyda się komuś innemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Szczyrk;) dużo tras i jest co oglądać, a przede wszystkim są fajne ośle łączki więc jak się nie jest super doświadczonym to da się radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×