Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madgalena

Gdzie na rodzinne ferie zimowe?

Polecane posty

Gość madgalena

Piszcie, gdzie wybieracie sie na ferie zimowe, razem z rodziną, dziećmi... ja zastanawiam się nad jakimś wyjazdem w góry, na narty, żeby była szkółka dla dzieciaków. Moze ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie góralka
Ja tradycyjnie jak co roku stawiam na Bieszczady. Fajnie, spokojnie i zawsze sa warunki narciarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ligia77
A co możecie polecić za granicą dla rodzinki z dzieciakami? Gdzie lepiej się wybrać, Francja czy Włochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madgalena
Tez widziałam tą ofertę RT. Mają co prawda animacje w jednym hotelu, ale dużo pozytywnych opinii o ich figloklubach czytałam. Może to jest jakiś pomysł. Ktoś już podróżował z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella-Warszawa
Szukam właśnie opinii o tym, jak Rainbow sprawdza się w organizowaniu wyjazdów na narty, więc dołączam się do pytania, czy warto wykupić taki wyjazd i zabrać na niego dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_39
My byliśmy z dziećmi podczas ferii 2012 w hotelu Solaria we Włoszech. W tym roku znów planujemy tam jechać, bo uwielbiamy jazdę na nartach. Dla nas bardzo ważny był bezpośredni dostęp do stoków narciarskich Marillevy i klub dla dzieci, ponieważ w tej ofercie mieliśmy zarówno animatorów jak i instruktorów, a nasze dzieci dopiero stawiały pierwsze kroki na nartach. Poza tym były organizowane dla dzieci kuligi, gry i zabawy na śniegu, ale także animacje w hotelu. Serdecznie polecam Val di Sole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_39
My byliśmy z dziećmi podczas ferii 2012 w hotelu Solaria we Włoszech. W tym roku znów planujemy tam jechać, bo uwielbiamy jazdę na nartach. Dla nas bardzo ważny był bezpośredni dostęp do stoków narciarskich Marillevy i klub dla dzieci, ponieważ w tej ofercie mieliśmy zarówno animatorów jak i instruktorów, a nasze dzieci dopiero stawiały pierwsze kroki na nartach. Poza tym były organizowane dla dzieci kuligi, gry i zabawy na śniegu, ale także animacje w hotelu. Serdecznie polecam Val di Sole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_39
My byliśmy z dziećmi podczas ferii 2012 w hotelu Solaria we Włoszech. W tym roku znów planujemy tam jechać, bo uwielbiamy jazdę na nartach. Dla nas bardzo ważny był bezpośredni dostęp do stoków narciarskich Marillevy i klub dla dzieci, ponieważ w tej ofercie mieliśmy zarówno animatorów jak i instruktorów, a nasze dzieci dopiero stawiały pierwsze kroki na nartach. Poza tym były organizowane dla dzieci kuligi, gry i zabawy na śniegu, ale także animacje w hotelu. Serdecznie polecam Val di Sole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_39
Bardzo przepraszam, ale miałam drobne problemy z połączeniem internetowym i widzę, że moja wypowiedź pojawiła się aż trzy razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella-Warszawa
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. A czy ktoś się orientuje jeszcze od jakiego wieku dzieci można zapisać do takiej szkółki narciarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madgalena
Od 4 rż. I są dwie grupy wiekowe, 4 - 8, 8 - 12, tak doczytałam. Jestem coraz bardziej przekonana do wykupienia tego wyjazdu, jeszcze jutro pójdę do biura zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi zamiast korzystać z oferty biura podróży wybrali wyjazd organizowany przez firmę http://expn.pl/ Wyjazd na narty do Korbielowa, 10-dniowy. Jeżeli nie jesteście zapalonymi narciarzami, to proponuje okolice Zakopanego, np Bukowine. Zawsze można się przejechać na Krupówki, pod nosem termy, do tego cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOŻE DO.....
MOPS-U......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek12345
a w bieszczadach co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madgalena
My generalnie chcemy jechac za granicę, bo nie udało nam się w wakacje nigdzie wyrwać i obiecaliśmy sobie porządny wypoczynek :) Właśnie dziś byłam wykupić wycieczkę i 9 lutego lecimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieszczady 2013
W bieszczadach polecam miejscowość Bystre. Stok jest naprawdę super. A klimat i widoki niesamowite. Do tego cicho i spokojnie, nie trzeba nastać się w kolejkach do wyciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laguna125
A nas w tegoroczne ferie spotkała miła niespodzianka. Teściowa obiecała, że zajmie się synem (8 lat) przez tydzień a nam kazała gdzieś się wyrwać. Dużo pracujemy, więc chwila relaksu by się przydała, pytanie tylko gdzie jechać. Wyjazdy na narty są teraz w promocjach, myślałam o Białce Tatrzańskiej, bo znajomi byli w zeszłym roku i wrócili zadowoleni. W drugi tydzień ferii zabieramy Syna do znajomych do Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shogun234
Jeśli chodzi o stoki i szkółki narciarskie to polecam Palenicę w Szczawnicy. Stoki super przygotowane, brak kolejek i tłumów na stokach. Można w spokojności poszusować na trasach. Ceny noclegów na przyzwoitym poziomie , jak co roku właśnie się tam wybieram tylko niech zaczną sie ferie i moge polecic pokoje w Willi Pod wierzba http://pokoje-szczawnica.naplus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić piękne i spokojne miejsce na wschodzie Polski. Co prawda nie ma tam stoków, ale to zaleta dla osób ceniących ciszę i spokój. Piękne trasy na narty biegowe, w okolicy pare dzikich jezior po których można śmigać na łyzwach- bajka. Pojechaliśmy tam ze znajomymi i wynajęliśmy cały dom dla siebie. www.siedliskosobibor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchelka
A byl ktoś może w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Z tego co patrzyłam, to widoki też są piękne. Znalazłam 3 dni za niecałe 200 zł dla 2 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszczóch
Spędziłem w tym roku ferie w Beskidzie Żywieckim w Chatce Pod Laskiem: www.chatkapodlaskiem.pl Polecam. Cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzennahh
W Bieszczadach polecam Ustrzyki, super miejsce na rodzinny wypoczynek, a za granicą to super jest Val di Sole, działa tam figoklub, jak jedzie się z Rainbow Tours, fajna sprawa, w końcu rodzicom też należy się chwila wytchnienia;) Pozdrawiam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie mogę polecić góry i np miejscowość Ustroń. Piękne miejsce. Góry i lasy tworzą piękne krajobrazy. A do tego dużo ciekawych zabytków i atrakcji dla dzieci. Tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia38
Widzę, że dużo osób bardzo chwali sobie ferie zimowe w Val di Sole. Może i ja skuszę się na taki wyjazd z dziećmi, na pewno bardzo się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że odległość nie ma znaczenia, na narty można teraz jeździć nie tylko w góry :-D Są stoki na Mazurach na Kaszubach, ja uwielbiam Przywidz i dla dzieci i dla dorosłych na tej stronie http://www.noclegi-online.pl/ferie są jeszcze otwarte ogłoszenia o feriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpinos
Ja w tym roku po raz pierwszy lecę na narty do Francji (Alpe D' Huez):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKate
My w tym roku jedziemy z mezem i dzieckakami na ferie baaardzo daleko -tam gdzie jest teraz cieplo i mozna sie opalac w stoju kapielowym na piaszczystej plazy :). Rodzinne wyjazdy to to co kocham najbardziej... :) Do tego lubie wyzwania i wszystko planuje zazwyczaj sama. Dlatego i tym razem tylko lot mamy czarterowy z biura podrozy, natomiast hotel i zorganizowanie calego pobytu na miejscu to juz w calosci moja inwencja... Tak po prawdzie to nic trudnego... Przy rezerwacjach wystarczy jedynie pamietac o kilku podstawowych sprawach... A nawet jesli zapomni sie o czyms waznym (jak na przyklad co gwarantuja konkretnie gwiazdki hotelowe) to zwykle w internecie takie info mozna wyszukac (a propos gwiazdek - tu jest na przyklad o tym artykul, jesli ktos ma watpliwosci: http://www.eioba.pl/a/44hl/gwiazdki-hotelowe-o-co-tak-naprawde-chodzi) Opinii o hotelach tez jest mnostwo na stronach polsko i anglojezycznych, szczegolnie jak rzecz dotyczy znanego kurortu :). No i o miejscach do zwiedzania tez najlepiej sie z forow o turystyce dowiadywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimeona
Otak, Val di Sole, to super miejsce na wyjazd z dziećmi, działa tam figoklub i można naprawdę odpocząć i odstresować się. Jedziemy całą rodziną w lutym naładować akumulatory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×