Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria z Łodzi

Gdzie są zapisy na studia od wiosny. A może przez internet?

Polecane posty

Gość Maria z Łodzi

Wybieram się na studia teraz bo w październiku nie miałam szans. Chyba zdecyduje się na WSTH w Łodzi: Promocja zdrowia ze zdrowiem publicznym. Za takim wyborem przemawiaja takie argumenty jak: - niskie czesne (300 zł miesięcznie) i płacone tylko przez 3 semestry - duża część zajęć przez internet, co jest ważne ze względu na prace choć akurat do uczelni mam blisko - zajęcia zawsze tylko w niedzielę - mozliwośc szybszego skonczenia studiów o ile dostanę zgodę na indywidualny tok studiów - ale juz wstępnie wiem że mam szanse bo byłam wczesniej w szkole policealnej http://wsth.eu/studia_w_Lodzi_kontakt.html Odezwijcie sie jesli znacie jakieś lepsze opcje, please!! Jednak nie chce juz czekać do października choc wiem że wtedy mozliwości jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelanoelka
witam wszystkich, chcialam sie podzielic przykra sytuacja ktora mnie spotkała, otoz cyfra + podniosla mi cene abonamentu w trakcie trwania umowy. nie dajcie sie zrobic w balona, macie prawo odstąpić od zmian w umowie i wypowiedziec ją !! bez płącenia kar! pisze, moze komus sie taka wiedza przyda! do połowy marca mozecie uciekać od tych pijawek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×