Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amanderra

Gdzie spedziliscie wakacje, czy urlopy ?

Polecane posty

Gość Amanderra

Jakie wrazenia ,co polecacie, Jakie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijhzggrf
Polaki sa zabiedni na urlopy, i tez nigdzie nie jezdza, chyba ze do cioci na wes !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srokanda 123
Sa tacy Polacy , ktorych stac na wyjazd za granice. Bylam w tunezji itez sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam sie czy polakow
stac na wiecej jak tunezja , kroacja, czy bulgaria ,czy turcja. To miejsca co przecietny zachodnioeuropejczyk gardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftbhunmmjz
Tak polacy nie naleza do lubiacych podrozowac. Bieda , i jeszcze raz bieda liczenie sie z kazdym groszem , odbiera im ochote na podroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojkoj
przecietny zachodnioeuropejczyk gardzi? ojoj!!! musiałas być w nieciekawej spelunie np spotkałam sie z tym że niemcy na emeryturze wynajmuja na zimowe miesiące hotel w Tunezji i nie słyszałam słów wzgardy:D:D wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdzie jak zwylke
obowiazki i rodzina to sa moje wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez miesiąc zwiedzałam Bałkany.Zaczęliśmy od Chorwacji, później Bośnia i Hercegowina,Czarnogóra, Albania, Macedonia i skończyliśmy w Grecji na Korfu. Wbrew pozorom nie wyszło tak drogo bo podróżowaliśmy na własną rękę a w tych krajach jest tanio. A jak pięknie!! polecam Bałkany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku byłam na Teneryfie,było ciekawie ale nie lubię takich obleganych komercyjnych miejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.w
Ja w te wakacje byłam w Hiszpanii, Costa Brava. Bardzo miło wspominam ten wyjazd, mimo, że miałam spore obawy, bo jechałam z ludźmi poznanymi przez portal twoja-podroz.pl, których wcześniej nie znałam. Ale na szczęście udało nam się zebrać fajną paczkę i wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone w wyjazdu. Polecam miejscowość Blanes. Ładna plaża, ruchliwy deptak, imprezowe miasteczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje jak co roku spedzam na obcej ziemizarabiajac:)W sumie pona pol roku siedze w NL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia sałajczyk
Tak prawdę mówiąc to wycieczkę na przykład do takiej Hiszpanii można rezerwować za około 1 899 złotych w itace. Objazdówka nosi nazwę Viva Iberia i jej 15 dniowy program jest bardzo rozbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość, jak widzę, wybywa z Polski... Ja jednak jestem wierna naszym polskim Bieszczadom :) Plecak na plecy i wio, w dziką trasę! Jak za starych dobrych czasów ;) Dzieciaki natomiast z ok-tours na obozie nad morzem były, też fajna alternatywa dla chcących spędzić czas we dwójkę rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
ja dopiero się na urlop wybieram, w listopadzie z narzeczonym :) lecimy do Gruzji (promocja LOT 528zł! w dwie strony!!) a tam zatrzymujemy się u znajomego Giorgija w Tbilisi, no i oczywiście Kaukaz! :) nie wiem tylko jak będzie z temperaturą o tej porze roku, ale może da radę opcja z namiotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej.maciejewski
Jeszcze nie spędziłem ;-) Dopiero zamierzam. Nie lubię tłumów na szlakach turystycznych. W tym roku kieruję się do lubelszczyzny, miasto staruje do ESK2016, gorąco mu kibicuję. Tu notka o tym http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150305591835643&set=a.10150117827390643.392326.10150108658930643 Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie się zatrzymam, w planach mam Szlak Żelaza. Na noclegu chcę maxymalnie zaoszczędzić, skorzystam z jakiejś zniżki na urlopwpolsce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej1982
Jeszcze nie spędziłem ;-) Dopiero zamierzam. Nie lubię tłumów na szlakach turystycznych. W tym roku kieruję się do lubelszczyzny, miasto staruje do ESK2016, gorąco mu kibicuję. Tu notka o tym http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150305591835643&set=a.10150117827390643.392326.10150108658930643 Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie się zatrzymam, w planach mam Szlak Żelaza. Na noclegu chcę maxymalnie zaoszczędzić, skorzystam z jakiejś zniżki na urlopwpolsce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w te wakacje ogólnie jeździłam po Polsce..muszę powiedzieć, że tegorocznych wakacji nie mogę zaliczyć do udanych. Także doszłam do wniosku, że podczas następnego urlopu muszę wymyślić coś, z czego będę bardziej zadowolona. Ostatnio wpadłam na ofertę biura Mega Travel które organizuje różne wyjazdy na mecze, czy wyścigi F1. Tak myślę, że zobaczenie na żywo tych wszystkich rozpędzonych bolidów na żywo, to dopiero musi być przeżycie. Także może uda się pojechać na któreś Gran Prix i pokibicowanie Kubicy z trybun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooool
w wielkiej brytanii , : - >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my bylismy w hiszpanii
na costa brava, w miejscowosci callela. ktos wyzej pisal ze byl w blanes- tez tam bylismy...niesamowite widoki:) z reszta to byl nasz pierwszy wyjazd zagraniczny wiec nie ma co narzekac! bylo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kukuuu
w tym roku ? Egipt-Sharm, Słowacja, niedawno dwa tygodnie objazdówka Egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopodróżniczka
Ja w tym roku mam ograniczone fundusze, więc się ograniczyć muszę do wiosennego europejskiego wywiadu: do Barcy za 100 zł z Wizz http://www.sky4fly.net/bilety-lotnicze/Barcelona,Wizz%20Air,0963719371.html, potem stopem przez Hiszpanie do Portugalii (noclegownia z CS), a z powrotem jakimś równie tanim lotem kupionym za granicą. Zapraszam do wycieczki, odlot z Katowic :) W Dzień Kobiet! Zapraszam także Panów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralińska2
Dlaczego nikt tutaj nie spędza czasów w Polsce, mogą być równie ciekawe. Wystarczy wybrać fajne miejsce i można równie fajnie odpocząć. Ostatnio spotkałam się ze stroną www.byway.pl i fajne propozycje wyjazdów po Polsce mieli, może warto rozważyć czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie polskie góry
A ja lubię spędzać urlop w Polsce. Szczególnie w górach: Tatry, Karkonosze, Bieszczady, Pieniny, Beskid Sądecki, Góry Stołowe. Ale i na Kaszubach mi sie podobało, i nad samym morzem. Co prawda, w Polsce nie można mieć zagwarantowanej dobrej pogody, ale przy dobrze zaplanowanym pobycie nawet w deszczowe dni jest co robic. A smażenie sie na południowych, nawet najpiękniejszych, plażach - jako główna atrakcja urlopu -to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku nie planowałam wcześniej żadnego urlopu i wyjeżdżałam na kilka dni, gdy było trochę luzu i akurat miałam jakiś ciekawy pomysł na wypad. Do tego tydzień ze znajomymi nad jeziorem - też spontaniczna eskapada. A teraz mój Luby planuje wyjazd na mecz do Anglii i chce mnie zabrać ze sobą http://sport.travel.pl/index.php?pid=201 w sumie wygląda to całkiem fajnie - może być ciekawie ;) Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia111
Bardzo polecam Minorkę. Kameralna, śliczba wysepka, w całości na liście Unesco. Bylam tam w tym roku. Zadnych wielkich hoteli i masowej turystyki. Nie spotkaliśmy tam żadnych Polaków! Jest cicho, spokojnie, uroczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×