Odpowiedz na ten temat

Gdzie w Krakowie dobrze zjeść?

• gość 2017.06.13 [11:16]
    Umówiłem się z koleżanką na ostre jedzenie w krakowskim HotChili. Chcieliśmy spróbować, w sumie dla zabawy maksymalnie ostrej potrawy. Niezłe przeżycie kulinarne, ale daliśmy radę zjeść. Kurczak smaczny. W kuchni Hindusi rodowici, więc dodatkowy plus.
  • Monia185 2017.07.04 [12:19]
    A ja polecam restaurację z tapasami baru mane tapas dolne młyny. Jest to jedyne takie miejsce w Krakowie. Mają świetne piwo i wina rzemieślnicze a imprezy są przy muzyka z lat 90 i dawnych lat. Jedyne takie miejsce na dolnych mlynów gdzie mozna zjeśc po północy . Więcej info znajdziecie na https://www.facebook.com/manedolnychmlynow/
  • aniam0014 2017.07.12 [23:46]
    Polecam restaurację Gąska na ulicy Limanowskiego. Mają przepyszną gęsinę. Czuć polski klimat. świetna obsługa, super jedzenie
  • gość 2017.07.20 [14:05]
    Jak będziecie podróżować po Krakowie, warto jest zawczasu ogarnąć dobrą taxi, bo nigdy nie wiadomo kiedy się akurat przyda oczko.gif ja np. jeżdżęwww.taxi.krakow.pl mają rozsądne ceny
  • seweryneczek 2017.07.31 [17:09]
    Obsługa tak profesjonalna i sympatyczna, że nie sposób nie polubić zespołu. Jedzenie smaczne, karta raczej zwięzła, co jest zaletą, bo jakość dań jest naprawdę przyzwoita bo sam sprawdziłem i jedzenie było bardzo smakowite co polecam kuchnię ''Gąska''.Obsługa tak profesjonalna i sympatyczna, że nie sposób nie polubić zespołu. Jedzenie smaczne, karta raczej zwięzła, co jest zaletą, bo jakość dań jest naprawdę przyzwoita bo sam sprawdziłem i jedzenie było bardzo smakowite co polecam kuchnię ''Gąska''.glownie restauracja ale z suuuper zarciem naprawde jadłem tam górna półka
  • Chefterka87 2017.08.01 [08:38]
    Wierzynek jest paskudny! Jadłam tam raz, wszystko rozgotowane i zimne...nigdy więcej :/ od siebie mogę polecić pierogarnię na szewskiej, Zapiecek usmiech.gif nie wiem czy dalej stoi bo w krakowie byłam wieki temu ale pierożki były palce lizać usmiech.gif
    "Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi." - więc jestem chyba najbogatsza na świecie!
  • gość 2017.08.21 [10:43]
    Mogę polecić lokal Maxipizza – www.maxipizza.pl/krakow . Fajne miejsce z przyjazną obsługą. Robią też zamówienia na dowóz i muszę przyznać, że dobrze im to wychodzi. Jeszcze nie miałem z nimi problemów typu żeby pizza dotarła zimna i grubo po niewczasie. Szybko dowożą, nawet w mniej niż pół godziny można już się spodziewać kuriera przy drzwiach.
  • gość 2017.09.26 [13:19]
    Zawsze można podjechać gdzieś taksówką, nie potrzeba zamawiać usmiech.gif ja jeżdżęwww.taxi.krakow.pl , polecam, super taksówki za przyzwoite pieniądze oczko.gif
  • gość 2017.11.29 [07:55]
    Ja to zazwyczaj na zamówienie mam jedzenie. Najczęściej korzystam z http://hurryupshrimp.pl/ i mam pyszne krewetki pod wieloma postaciami! niesamowita zupa kokosowa i ramen!
  • gość 2017.11.30 [12:08]
    Warto także zajrzeć do Grand Croissants. Maja lokal na ulicy krupniczej. Serwują tam bardzo dobre croissanty, a moja ulubiona wersja to ta z tuńczykiem na słono, a na slodko ta z nutellą. Wybór jest spory i warto spróbować sobie różnych wersji.
  • gość 2017.12.12 [12:39]
    Rzeczywiście, byłem w tym grand croissants, o którym piszesz. Bardzo dobre rogale, podawane na ciepło, przyjemna atmosfera - warto zajrzeć!
  • gość 2017.12.19 [11:07]
    Nie znam tego, chyba muszę tam zajrzeć skoro tak polecacie.
  • gość 2018.01.17 [13:17]
    Ja też najczęściej zamawiam jedzonko http://hurryupshrimp.pl/ i mają tam pyszne krewetki, bardzo fajne i w ogóle dobrze przyprawione, lubię ****ardzo zamawiac bo tez ceny mają spoko.
  • gość 2018.01.24 [16:12]
    To ja z kolei bardzo lubie zjeśc prawdziwego croissanta w kawiarni Grand Croissants na krupniczej. Oni sami je wypiekają, przez co te croissanty mają prawdziwy smak. No a dodatki mozna sobie wybierać samemu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...