Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaBella0055

Gdzie zjem włoską pizzę w Warszawie?

Polecane posty

Gość AnnaBella0055

Tak jak w temacie, zamawiam i zamawiam ale wszystkie pizze smakują tak samo średnio a mam ochotę zjeść coś takiego, jak jadłam kiedyś we Włoszech - nieopadające ciasto i świeże dodatki. Może ktoś polecić jakąś restaurację z taką recepturą? Tylko w Warszawie, bo poza miasto nie chce mi się jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o dobrej pizzerii w centrum gdzieś w okolicach ulicy Wilczej, ale jeszcze tam nie byłam. Podobno jest oblegana przez osoby które lubią dobrze zjeść nie wydając dużo. Od długiego czasu mam w planie tam wpaść jak będę mieć przerwę na uczelni ale jakoś zawsze brak czasu, może ty zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz to ci upieke
O widzisz. Szkoda. Dzisiaj upiekłam pyszna pizze, przy ktorej umywaja sie słynne warszawskie pizzerie. I powidziało mi to juz kilka osób. Wiec? Chyba znaczy ze byla pyszna. A robiłam juz nie raz i zawsze jest rewelacyjna. Sos rowniez domowy ze swizymi dodatkami. Mam nawet fotki. Ale pisze z telefonu a zdjecia w aparacie wiec moge dopiero jutro wstawic jak bede miala dostep do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBella0055
Mogłabyś wstawić przepis, ale nie sądzę żeby wyszło mi tak samo dobrze jak w pizzerii bo raczej nie jestem zbyt dobrą kucharką. Dodatkowo lubię przychodzić na gotowe, zawsze to lepiej smakuje jak ktoś inny zrobi. vilatia - fajna lokalizacja, mam bardzo blisko więc mogłabym skoczyć. Szkoda, że nie pamiętasz jaka to nazwa i dziwne że ja nie odwiedziłam jeszcze tego lokalu, skoro to rzut beretem ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przez ten temat nabrałam strasznej ochoty i oto dzisiaj tam byłam, restauracja nazywa się Napoli i na prawdę mają przepyszne jedzonko za niewysoką cenę. Nie jest to stricte pizzeria bo są jeszcze makarony i inne przekąski. Wzięłam sobie ulotkę bo mają dowóz to będę sobie do domu zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBella0055
Fajnie że podałaś nazwę - znalazłam ich stronę na internecie i zamierzam sobie coś dobrego zamówić, bo w taki mróz za żadne skarby nie mam ochoty wychylać nosa z domu a zjadłoby się dobrą pizzę... Zobaczymy, czy jest co chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanye
W Warszawie jest bardzo dużo lokali i niestety trudno wybrać, wiele osób podających się za prawdziwych włochów z wieloletnim doświadczeniem w pieczeniu pizzy w efekcie nawet nie stali obok pieca z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieję że ktoś się tu jeszcze podzieli wrażeniami z jakiegoś dobrego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcode
Bella Napoli - genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrioszka
w ofertach dobrej pizzy możecie przebierać na portalu www.skubacz.pl/pizza/warszawa - zamówienie można złożyć błyskawicznie, nie trzeba się logować, przy takim zestawieniu mamy możliwość wyboru najlepszej dla siebie promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jeśli o mnie chodzi i o to, gdzie najczęściej jadam pizze to ja bardzo lubię zaglądać do Dominium, bardzo mi smakuje, zarówno jeśli chodzi o dodatki, jak i o samo ciasto. więc może i Ty się skusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko we wloszech zjesz wloska pizze,bo w polsce kazda pizza bedzie polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzwkooliwek
może coś w tym jest, że jak chcemy zjeść włoską pizzę to tylko we Włoszech, ale muszę powiedzieć, że te, co są w Polsce też mnie bardzo smakują, lubię szczególnie corridę z Dominium. Jak będziecie mieli chęć zasmakować Hiszpanii to warto jej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnikaPu1
Polecam Ci Mamma Marietta na Wołoskiej - mała i klimatyczna restauracyjka ze świetnym włoskim jedzeniem, i to nie tylko z pizzą,a le wszelkiego rodzaju makaronami i pysznymi deserami. Jeśli szukasz relacji z cenami i ze zdjęciami, to znajdziesz np. tu: http://www.tasteaway.pl/2013/07/01/po-wlosku-mamma-marietta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimmy26
W Doppio Senso wszystkim kieruje Włoch z pochodzenia, więc chyba trudno o bardziej "włoską pizze", z resztą w sieci jest kilka portali, gdzie można znaleźć takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someczka45
Pizzerii w Warszawie jest bardzo wiele :) Niektóre lepsze, niektóre gorsze - wszystko chyba zależy od naszych oczekiwań. Zawsze możesz poszukać fajnej restauracji przez internet. Sama ostatnio znalazłam ciekawy portal: http://www.nawidelcu.pl/ - zawsze zastanawiałam się jak wyglądają potrawy serwowane w danym miejscu. Dzięki tej stronce można to podejrzeć ;) Jak również samemu pochwalić się zjedzoną potrawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelaKa
a ceny w tych lokach na jakim poziomie, da się najeść za 20 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNowak34
@Izabela tu masz menu Vilano vilano.pl/take-away a tu doppio doppio-senso.pl/menu.php?lang=PL Każdy sanujący się lokal ma dzisiaj stronę www z menu gdzie można sprawdzić ceny. Na portalach z restauracjami często też są linki do www lokali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie nową restaurację na Marszałkowskiej Secado?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałem, ze całkiem spoko jedzenie tam mają. ale osobiście nie byłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamasiak
Nie tyle włoską pizzę, co polecam włoskie wieczory w Starej Kaminicy na Białołęce - musicie tylko zorientować się kiedy będzie kolejny wieczór włoski. Wieczory tematyczne organizują w soboty, lokal jest klimatyczny, każda potrawa dopracowana, jest smacznie. Chodzimy tam mniej więcej od roku - nie znam drugiego miejsca w Polsce, gdzie podaje się tak smaczne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak włoska pizza to tylko tu: http://bellanapoli.com.pl/ Bella Napoli - wyśmienita włoska pizza, tradycyjne receptury, oryginalne produkty, i czerwone ferrari przed lokalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizzę można zjeść w restauracji Rozdroże, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika56
Ja uwielbiam pizze z http://chicagospizza.pl/. Rewelacja, pyszne swieże składniki i to ciasto. Nigdzie nie jadłam lepszej. Ostatnio zamowiłam CHICKEN JALAPENO rewelacja. Idealnie trafiło w moje kubki smakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×