Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Harnaś II Kościelisko OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie ten hotel? Co sądzicie o cenie za nocleg? Ktoś z was tam był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz.. patrząc na standardy, a później na cenę można sfiksować, bo trzeba przyznać, ze 30 zł za nocleg to nie jest dużo w dzisiejszych czasach, szczególnie w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anggelina897
ooo nie byłam ale i nie słyszałam. W styczniu byliśmy w Zakopanym i nocowaliśmy w super hotelu Grand Nosalowy Dwór - http://www.nosalowy-dwor.eu/hotel-grand-nosalowy-dwor, standard pierwsza klasa. Do stoku mieliśmy dwa kroki, na Krupówki spacerkiem bardzo blisko, a w samym hotelu SPA i basen, poza tym bylismy większą ekipą więc dobrze się bawiliśmy. Aaa i co jeszcze - jedzenie, było mega smacznie, nie tak typowo hotelowe, ale na prawdę smaczne, regionalne, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbeitakonskie
Nosalowy Dwór jest mega fajnym miejscem, szczególnie jak ktoś marzy o super wypoczynku! Ja byłam tam z całą rodzinką i poza pysznym jedzeniem, pięknymi widokami za oknem, bardzo ceniłam sobie spokój i życzliwość personelu. Wypoczęłam bardzo. Wracac będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywamy w Harnasiu co rok i powiem wam, że to miejsce ciągle się zmienia i to pozytywnie. Modernizują, odnawiają, odświeżają. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejjj, serio 30 zł za nocleg? kurczeeee przeglądam własne zdjęcia, no i jak faktycznie taka kwota to z przyjemnością zarezerwuje urlop dla mnie i dla żony w tym włałsnie miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest ofert, ale faktyczne w Harnasiu jest niebywały klimat i cena za nocleg konkret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chcieliśmy jechać za 2 tygodnie, ale niestety nie mają terminów, mam nadzieję, że w wakacje uda nam się tu przyjechać,, bo lubimy to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się ten pensjonat? chodzi mi o adres dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensjonat Harnaś II znajduje się przy Ul. Nędzy Kubińca 105 a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemny pensjonat ;) bylam w tym roku na urlopie W końcu wypoczęłam tak na 100% ;)dziękuję za gościnę ;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest pięknie tydzień temu wróciliśmy z urlopu Harnaś 2 okazał się być doskonałym wyborem dawno tak nie wypoczęliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trzeba przyznać, że miejsce jest bardzo eleganckie, klimatyczne, góralska atmosfera i sprzyjające warunki lokalowe, dzięki którym po prostu zostaliśmy dłużej niż tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my planujemy wybrać sie tutaj na święta i zostać o nowego roku, mam nadzieję, że będzie fajnie tak jak i rok temu kto się wybiera również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy i w święta i w sylwestra... powiem tak, gdyby nie fakt, że jedzenie było pyszne i szybko znikało, to jestem mega zadowolona :) hehe ale naprawdę było super, za rok też tu przyjedziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię to miejsce za ten widok.. zwykle wybieramy pokój z widokiem na góry :) lubimy wstawać rano i cieszyć się widokiem Giewontu :) wyjątkowe miejsce z tanim noclegiem i niemałymi atrakcjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie zastanawiamy się nad wyjazdem w góry właśnie do tego pensjonatu na trip mają różne opinie i to mnie trochę martwi, ale czytałam te pozytywne opinie i sa bardzo przekonujące i bardziej pasują mi do tego miejsca czy ktoś tam był z was ostatnio ? chciałabym wiedzieć jak wygląda sprawa z miejscami noclegowi i warunkami w pensjonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem harnaś 2 ciągle się rozwija bywamy tu co roku zwykle w ferie z dzieciakami miejsce zmienia się na lepsze, do tego zawsze jest ta sama rodzinna,domowa atmosfera w pensjonacie dba się o czystość, komfort gości na recepcji zawsze ktoś jest wg mnie jedno z lepszych miejsc noclegowych w górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę przyznać, że faktycznie miejsce wyjątkowe potrafią zadbać o gości, o to by czuli się jak w domu dzieci mają co robić, nie ma nudy bardzo dobre standardy lokalowe jestem zadowolona coroczne wakacje tutaj to spełnienie marzeń, dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, oni mają jakieś śniadania i obiadokolacje, tak? jaka jakość? bo nie chcę,żebyśmy później głodni chodzili bo nie wiem,czy jak coś to brać z jedzeniem nocleg,czy jednak zrezygnować z jedzenia przyznam,że nie chce mi się chodzić po restauracjach,wolałabym coś na miejscu zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tobie tak, jedzenie mają bardzo dobre, o wiele lepsze niż w pobliskich restauracjach, dlatego od jakiegoś czasu jak przyjeżdżamy tutaj to od razu bierzemy z pełnym wyżywieniem porcje są duże więc na pewno nie będziecie chodzili głodni Śniadanie - 12 zł Obiad - 18 zł Kolacja - 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a porcje niemałe, z tego co miałam okazję się przekonać ;) choć powiem wam, że śniadanie mogłoby być tańsze, i kolacja również, ale może kiedyś to zmienią tak, czy inaczej, smacznie i komfortowo w samym hotelu widać, że zależy im na klienci i, że robią wszystko by czuł się dobrze w hotelu a to się dla mnie liczy najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za taką cenę naprawdę warto tu przyjechać jak dla mnie jest to miejsce wymarzone na krótki wyjazd, czy dłuższy urlop warunki lokalowe godne pochwały widać, że obsługa wie jak dbać o miejsce pokoje schludne, przytulne ogrzewanie działa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy są jakieś atrakcje dla dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na terenie ośrodka znajduje się świetlica z oświetleniem dyskotekowym, telewizorem i kominkiem oraz gry: stół bilardowy, ping-pong i piłkarzyki, więc dzieciaki nie mają prawa się nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy zarezerwowany nocleg tutaj na sylwka mam nadzieję, że będziemy zadowoleni bo kierowaliśmy się głównie państwa opiniami :) dam znać! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak było na sylwku ? miałas coś napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na sylwku było super :d poza tym pierwszy raz naprawdę byliśmy zadowoleni z noclegu w górach! :) pensjonat jest rodzinny, przytulny, widać że właściciele wkładają w to miejsce dużo serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacyjna obsługa, przytulne pokoje radzę jednak rezerwować miejsce wcześniej, bo miejsce jest dość oblegane przez turystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×