Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starszaPani

Ile dać na 18-nastkę?

Polecane posty

Gość starszaPani

Witam:) Wiem,ze jest tu dużo młodzieży, więc na pewno mi powiecie, ile dostaliście pieniążków od chrzestnego/ chrzestnej na osiemnaste urodziny? A może któraś chrzestna/chrzestny poradzi, ile mozna podarować młodej osobie, oczywiście w granicach rozsadku. Uprzedzam,ze chwalenie sie lub porady typu: daj tysiaka lub laptopa nie interesują mnie, bo na takie kwoty mnie nie stać. Normalne, realne kwoty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaPani
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaPani
Jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaPani
to smacznego podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaPani
ksiądz proboszcz rucha mnie analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaPani
Ale to nie ten topik podszywie... nie ten. I teraz zajmij się szukaniem odpowiedniego tematu na Kafe w/g swoich schiz...a ja może dowiem sie, ile mam dac chrześniczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy bob
daj jej wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego na ile Cię stać. Znajomi dla Chrześniaczki dali 400 zł + komplet srebra(łańcuszek,zawieszka,kolczyki,bransoletka) wartości ok 200 zł+butelka kilkuletniego wina własnej produkcji. Dziewczyna była wniebowzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama chrzesniakowi
daje 500zl na osiemnastke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaPani
400-500-> realne kwoty dla mnie...tzn. w górnej granicy moich możliwoścci:) A czy 300zł. wystarczy? Moja córa dostała od chrzestnej 100zł. i była wniebowzięta- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chrześniaczka nie ma jakichś wygórowanych ambicji do prezentu to będzie zadowolona z tego co dostanie(chodzi mi o kasę tzn jej ilość).Za kasę sama sobie kupi co zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaPani
marzy o własnym laptopie, ale nie stać mnie na taki prezent:) Na raty nie wezme, no..na głowe nie upadłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozyczkiu
ja dostalam 200 od chcrestnej i super wiecej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenfkk
Jeżeli ktoś wychwala się że daje po 500-700 na zwykłą 18tkę, Niech się później nie dziwi że później będzie zapraszany na każdą imprezę rodzinną nie jak najbliższy przyjaciel ale jak frajer z kasą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blu-2323
Najlepiej to kupić jakiś prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qefhelfer
ja też dałabym 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 3 lata temu
dostalam od chrzestnego 150 zł i bukiet kwiatów - troche słabo biorąc pod uwage ze 18 robilismy w 4 gwiazdkowym hotelu w restauracji obiad +kawa herbata wino ciasto a on byl z żona i dwójka starych synów, i nigdy na zadne urodziny święta itd nawet kartki nie wysłał nie mowiąc juz o prezentach. A finansowo tez ich stać ośrodek nad morzem itd. To juz od jego mamy a mojej cioci ktora przyjechala sama dostalam więcej w kopercie. Natomiast moja chrzestna nie ma dzieci ani meza więc cale zycie ja jestem dla niej jak corka wiec zawsze daje mi prezenty kieszonkowe itd na 18 dała mi 5 tysiecy zł ale to był prezent wspólnie z babcia i dziadkiem - za ktory kupilam pozadna bizuterie zebym miała pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz tyle, na ile Cię stać. Zawsze możesz symbolicznie kupić 18latkowi butelkę napraawdę dobrego wina - za kilka lat może być rarytasem i przy okazji fajną pamiątką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nic nie dostalam eeeee
ani grosika , ani od rodzicow ani od chrzestnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackflower
nie miałam wyprawianej 8nastki a dostałam od chrzestnej 200 zł a chrzestnego nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×