Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola.andrut

impreza w plenerze - pomysły!

Polecane posty

Gość gość
Imprezy w plenerze to super sprawa. Niestety mało, które lokale są do tego przystosowano, poza ty muszą spełaniac jeden podstawowy, prtzynajmniej dla mnie warunek - musi być miejsce. Jakiś lokal w centrum miasta ma w opisie, że organiuzje imprezy w plenerze to ja nie wiem, gdzie oni mają ten pleneer;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie planujesz tę imprezę zorganizować? bo to jednak musi byc dobrze przystosowane i przygotowane meijsce do tego typu imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo przestrzeni jest wokół Zamku Dobra niedaleko Wrocławia, tam by mogła być fajna impreza plenerowa, tylko nie wiem, czy organizują takowe zimą… Musiałabyś się skontaktować z właścicielami i się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce nie musi być przygotowane, wystarczy zgoda właściciela terenu. Wiadomo, że pogoda jest kapryśna, więc musi byc zapewniony jakiś namiot do tańca na wypadek gdyby deszcz padał. My organizowaliśmy 30 rocznicę rodziców u siebie na łące, bo mamy taki kawałek nieużytku. Oczywiście nie sami, większość rzeczy zapewniało www.alfacatering.pl .Tylko muzyka była osobno, bo kumpel ma swój zespół weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imprezy w plenerze ładnie się udają jeśli mamy odpowiednie wyposażenie i sprzęt. :) Ja sama organizowałam urodziny swojego dziecka. Wynajęłam wtedy namiot halowy na http://www.namiotyhalowe.pl/ i sprawdził się świetnie. Bo nigdy nie wiadomo na jaką pogodę się trafi - a tak wszystko na pewno pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do organizacji imprez to polecam te wypozyczalnei sprzętu www.meblostrefa.com ostatni uratowali mi dosłownie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie jestem zwolennikiem spływów kajakowych. Na Brdzie kilkudniowy spływ robi http://superkajak.pl/ a po spływie wieczorne ognisko i imprezka. Fajna rzecz :) Dla mieszczucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac jak ta panienka w filmiku na impreze 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalara
nie ma sensu samemu się męczyć i wymyślać nie wiadomo co. Skorzystaj z endorfins.pl - zorganizują Ci imprezę w taki sposób, że każdy jeszcze dłuuuugo będzie o niej rozmawiał z uśmiechem na ustach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Met Bud
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam imprezy plenerowe, jest duże pole do popisu jeśli chodzi o atrakcje. :) ostatnio robiłam urodziny i super pokaz pirotechniki. Zorganizowała go firma http://www.pirofan.com.pl/ , bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo, jak mysliscie, czy powrót taksówka z takiej imprezy plenerowej to dobry pomysl, czy lepiej zostac i spac np w namiocie? zawsze korzystalam z takiej korporacji www.ztp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljka
no ja myślę ze taki spływ pontonem to może być niezłą przygoda dla drużyn firmowych...taka grupowa współpraca:) a ski raft doskonale zadbał żeby móc się czuć bezpiecznie....fajna zabawa...a pierwszy raz coś takiego mi się w pracy nadarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mullka
wiem! byłam na takiej imprezie, nawet chyba organizowanej przez nich! i była przednia zabawa! skiraft dało radę, nie było żadnych niedociągnięć...także takie spływy to niezła przygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na imprezę w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że firmy pirotechniczne takie jak Click Pyro & Art organizują fajne pokazy sztucznych ogni na imprezach albo mogę zorganizować fajne efekty specjalne połączone z jakimiś innymi atrakcjami, które już były wcześniej w planach. Myślę, że taka oprawa doda każdej imprezie trochę atrakcyjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja firma zamiast imprez integracyjnych w jakiś hotelach robi właśnie imprezy plenerowe. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł no i w zależności od charakteru imprezy można przyjść z całą rodzina. Kompleksową organizacją takich imprez u nas zajmuje się grupa MTS z Katowic http://grupamts.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy taka imprezę firmową w miejscowości Podzamcze w Parku Ogrodzieniec www.park-ogrodzieniec.pl, zabawa była znakomita, mają tam super tor saneczkowy Mieliśmy też zorganizowany pokaz rycerski na terenie zamku, wszystko perfekcyjnie przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka33
Impreza plenerowa to bardzo dobry pomysł! Coś innego. Wiem, że imprezy plenerowe śląsk obsługują, jeśli chodzi o nagłośnienie czy estaradę, http://www.estrada.rybnik.pl/oferta/estrady Można coś ciekawego wymyśleć. Zrobić plan i zaopatrzyć się w niezbędne elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imprezy plenerowe mają to do siebie, że jest się zdanym na pogodę, a w Polsce wiadomo – bywa różnie. Tak czy siak warto pomyśleć o jakimś namiocie. Dodatkowo ciepłe posiłki dla gości. Świetny catering oferuje belvedere catering by design http://cateringbydesign.pl/pl/ - zaproponują fajne menu odpowiednie do okazji i motywu imprezy. Dobrze jest też zadbać o jakieś atrakcje dla gości jak np. dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja firma zawsze na wiosnę i latem organizuje imprezy przy grillu, ognisku. Jeśli chcecie kupić solidne tacki gastronomiczne i talerze papierowe to warto zamówić w tej firmie http://www.abcpak.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię imprezy plenerowe, sama często takie organizuję. Zamawiam wtedy catering www.lasuch.waw.pl z Białołęki. Gościom zawsze smakuje, jest estetycznie podane i świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze warto zadbać o techniczną oprawę takiej imprezy: scenrografia, dźwięk, światło, to zapeniw http://estradawolomin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna taka impreza jest w połączeniu z paintaballem :) Ludzie się wybiegają, wyszaleją i od razu humoru lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można różnego rodzaju imprezy tematyczne zrobić. Niedawno byłem na weselu w plenerze. Byłem sceptycznie do tego nastawiony ale bardzo fajnie wyszło. Oczywiście podstawą jest odpowiednie miejsce oraz organizacja. Musisz również mieć swoje źródło prądu. Wiem że wynajmowali agregat od www.agar-power.pl ponieważ akurat widziałem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korp12
Mój szef, z racji tego że gość bardzo zakręcony na punkcie sporty i aktywnego trybu życia, robi nam zawsze imprezy w terenie. Grill, jakaś muzyczka i już tradycyjnie paintball. Świetny sposób integracji całego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×