Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autorrrrkaaaaaa

INTERNET PLAY

Polecane posty

Chcialam zapytac o Wasze opinie na temat bezprzewodowego internetu Play\'a. Czy jest szybki, wolny? Jakie sa Wasze opinie?? Najbardziej interesuje mnie jak on dziala po kilku miesiacach uzytkowania. Jestem zmuszona do zakupu jakiegos bezprzewodowego i mysle wlasnie o tym. Aha. Mieszkam w duzym miescie, wiec nie bede miec problemu z zasiegiem. Prosze o odpowiedzi o rady. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam 22 kim od dużego miasta :-) Może jednak ktoś się wypowie? Zależy mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebeer
poczytaj sobie wyniki testow komputer swiat i telix, testy niezaleznie od siebie przeprowadzone. iplus wypadl najlepiej, oczywiscie dotyczyly mobilnego netu w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
słyszałam zanim wszedł, że cena ma być przełomowa, że super zasięg a jakoś nie jest to wszystko powalające na kolana. odnosnie bezprzewodowych to play stoi całkiewm wysoko. Mam podobny problem do Ciebie, otóż szukam nowego operatora internetu ale takiego normalnego, przez kabelek. spadło szukanie na mnie... (czemu?) i mam wybrać pomiędzy jakimiś netiami, tepsami, teledwami czy dialogiem. macie jakieś doświadczenia? możecie mi coś polecić pod względem tego jak szybko działa i czy te ''super'' oferty i promocje rzeczywiście są super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaaa
jak znajdziesz oferte cenowo porownywalna do dialnet 6 (6mb) to znajdziesz swoja odpowiedz, a jesli takiej oferty nie ma to tez znasz moj wybor, ja place kurcze tyle samo za 2Mb z kablowki, ale ze wynajmuje mieszkanie to nie moglam podpisac umowy na abonament, wlasciciel sie nie zgodzil, a szkoda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
a ta oferta dialnet 6 to z umową na rok czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki
a kto dzis daje oferte na rok czasu, to pewnie standardowo na 2 lata jest umowa, a pozatym a 12miesiecy sa drogie umowy a na 36 to za dlugo :) ale dla pewnosci sprawdz na www pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaa
Witam, jakiś czas temu zakupiłam internet w play. Jestem zadowolona - świąteczna oferta - 2m-ce za 1zł, umowa na 18 miesięcy. Działa dooosyc dobrze. 48zł miesięcznie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
u mnie na wiosce niestety nie ma zasiegu internetow bezprzewodowych, wiecie gory, ja mam internet z dialogu i router na wifi, i nawet na podworku amm dzieki temu net, a jak gdzies jade z laptopem to bezprzewodowy net lapie np na rynku we wrocl i mnie to wystarczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
a jest dialnet6 na rok i wcale nie aż taki drogi- znaczy, nie dużo droższy niż na dwa lata- przynajmniej wg. mnie ta cena nie jest jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>>>karoline25 u mnie na wiosce niestety nie ma zasiegu internetow bezprzewodowych, wiecie gory, ja mam internet z dialogu i router na wifi, i nawet na podworku amm dzieki temu net, a jak gdzies jade z laptopem to bezprzewodowy net lapie np na rynku we wrocl i mnie to wystarczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
heh, ciekawe. nie wyswietlila sie odpowiedz... odnośnie bezprzewodowych to faktycznie nie zawsze spełniają swoją role. no ale troche podsumowując uważam, że dialnet jak najbardziej sie opłaca jeżeli posiada w twoim zasiegu wlasne linie no i teoretycznie wziąc dialog na liniach tp tez sie oplaca chocby pod wzgledem cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
niestety nie mam dialogu na ich linii, tylko na kablu tp, ale i tak duzo oszczedzam, ok, 20zl na abonamencie, i drugie tyle na internecie w porownanieu do neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
moglam jeszcze wziasc wyzszy pakiet, czyli 2mb cenie tego co mialam za 1mb w tp, ale az takich predkosci nie potrzebuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
wbrew pozorom, doceniłabyś większą prędkość. no to jesli oszczędzasz to ok. nic tylko surfować i pisać posty na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
no wlasnie nie wiem do czego miala by sluzyc mi wieksza predkosc, ?! teraz jest taki ped na 2, 5 , 10 Mb i wyzej, i po co , do gier, do sciagania z .... ? a jesli ja tylko surfuje dla przyjemnosci czy informacji, to tempo zalaczania www z 1sek czy 5sek to w zasadzie nie robi mi roznicy, dla mnie przedewszystkim bedzie sie liczy stabilnosc lacza, to zeby mi nie scinalo, nie rozlaczalo i zebym nie musiala dzwonic i zglaszac awari co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
ale jesli rozniaca przy tej samej predk jest 20-50zl to ma to juz dla mnie koronne znaczenie, i tym w obecnej chwili kieruje sie przede wszystkim przy wyborze operatora + to co wyzej wymienilam pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooliganss
i dlatego ja wybralem tak, jak ktos tu wspomina, zaden tam internet play, to jedna wielka sciema, zwykly net na linii telef, bo kablowki nie moge miec, bo nie ma, i tylko nie neo, ja zalozylem ze dwa lata temu dialnet, i niedlugo sobie bez wiekszego zastanowienia, przedluze to na jeszcze kolejne lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoline25
dobrze mowisz, kobiecie w zasadzi enie potrzebne sa predkosci internetu powyzej 2Mb, nie skorzysta z nich wspolmiernie do ceny, lepiej juz dla siebie zainwestowac w przyjemniejsze zabawki :) a a przy samym int3rnecie ustawic sie tak zeby nie miec klopotow z dostawca, laczem, modemem, itp wszystkie radiowe i osiedlowe sieci nie spelniaja tych kryteriow, a neo jest poprostu droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
no juz nie robcie z kobiety niedolagi!! umiem o siebie zadbac!! :) faktycznie wielkie predkosci nie sa mi potrzebne, ale mala cena i dobra jakosc zawsze, zreszta jak w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
nie uogólniajmy już do płci, że tylko facetom potrzebne są nety o prędkości 5 czy 10mb/s rozmiar przecież nie ma znaczenia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>do karoline25 dobrze mowisz, kobiecie w zasadzi enie potrzebne sa predkosci internetu powyzej 2Mb, nie skorzysta z nich wspolmiernie do ceny, lepiej juz dla siebie zainwestowac w przyjemniejsze zabawki a a przy samym int3rnecie ustawic sie tak zeby nie miec klopotow z dostawca, laczem, modemem, itp wszystkie radiowe i osiedlowe sieci nie spelniaja tych kryteriow, a neo jest poprostu droga kolejne uogólnienia. zdarzają sie dobrzy dostawcy neta z kablówki. chociaż osobiście tez wole coś w stylu dialogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matei
dialnet 2 i router. wystarcza do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
te wszystkie bezprzewodowe są łagodnie mówiąć klocka warte bo jesli duzo używasz to limit starcza na dwa tygodnie, jeżeli średnio używasz to po 3 tygodniach już tak zmula, że masz dość i nawet pudelka nieczytasz. także jesli tylko naprawde nie jest ci niezbedny internet ktry zabierasz ze soba to wybierz cos z kabla i dokup router, oszczedisz nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
uogolnienia uogolnieniami a ja swoje wiem :) i bede sie tego trzymac :) ale faktycznie, sa dobrzy dostawcy z kablowki a gdzie nie ma kablowki dostepnej to sa tez lepsi z telefonii, lepsi niz tp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
a jaki zasieg ma router? bedzie dzialal na drugim koncu domu za dwoma scianami dzialowymi ? czy moze przy dobrym zasiegu sieci kom lepszy w domu jest internet bezprzewodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
>>>>karoline25 a jaki zasieg ma router? bedzie dzialal na drugim koncu domu za dwoma scianami dzialowymi ? czy moze przy dobrym zasiegu sieci kom lepszy w domu jest internet bezprzewodowy? dobry router starcza na duze mieszkanie bez problemu. ja bym się w internet typu iplus nie pakował- umowa na dwa lata, drogi modemik, i naprawde przymulona prędkość i limit 5gb na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
a to z iplusem jak w domu komorka nie ma zasiegu to iplusa tez nie ebdzie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
nawet bardzo prawdopodobne, że nawet jeśli komórka ma zasięg to iplusa juz moze nie byc. a jak nie ma zasiegu w ogole to na neta nie licz. daja tydzien na wypróbowanei wiec mzoesz sprawdzic czy masz dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×