Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baracudda

Jaka restauracja w Warszawie była dobra na obiad z dziadkami?

Polecane posty

Gość baracudda

Proszę o propozycje, chcę zabrać babcię i rodziców na obiad do jakiejś miłej restauracji. Dziadek odszedł rok temu i nie chcę by w ten dzień była sama. Zależy mi ze by było smacznie ale też nie za drogo ( babcia zaraz będzie narzekać że po co tyle pieniędzy wydawać..;) ) i w miarę nie daleko od centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracudda
Dziękuję !!! miejscówka idealna, byliśmy zauroczeni obsługą i smakiem dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracudda
Dziękuję !!! miejscówka idealna, byliśmy zauroczeni obsługą i smakiem dań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millkaaa
nie bd różnicy czy jesteś początkująca czy zaawansowana, sziszę pali się w sposób banalny, na bank ogarniesz temat ;) wciągasz dym i wypuszczasz, raczej się nie zakrztusisz bo ten owocowy dym nie gryzie jak np papierosowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka7
Napewno odpowiednią restauracją będzie Zapiecek na Starym Mieście. Blisko, polskie jedzenie i co ważne ceny normalne. Powinni byc zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turbo2
W tej restauracji za jedno piwo tyskie chcą 12 zł :D Dziękuję postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empi
Ja polecamn używanie karty Taste Club, masz dzięki niej zniżki do 50% w baaardzo fajnych restauracjach. No i można z komórki wyszukać najbliższą partnerską restauracje. W Warszawie już jest 15 i będzie więcej. Zobacz filmik jak to działa : https://lubieto.tasteclub.pl/home.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapiecek SPAMUJE
Idzie do du..y z tym Zapieckiem !!!!!!!!!! I nie spamujcie, bo nikt do Was nei przyjdzie. Z kazda wizyta jedzenie coraz gorsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena radzi :)
Nie znam za bardzo warszawskich restauracji. Ostatnio byłam w You & Me Bar na Żurawiej. Polecam. Nie wiem co lubią jeść Twoi dziadkowie, ale myślę że w menu You&Me znajdą coś, co im posmakuje, bo menu jest spore i potraw do wyboru dużo – taka polska kuchnia w wydaniu bardziej nowoczesnym. Polecam przejść się tam najpierw samemu, sprawdzić co i jak, jakie ceny (czy będą Ci pasować), no i samo miejsce jako takie czy odpowiada, a potem tylko zapraszać dziadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiazWawy
Zgadzam się z Basia :) byłem tam na rodzinnym obiedzie :) po wejściu do Gallo d'oro już ją polubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla59
Miałam napisać o Goll Doro, ale widzę ze już jest, niezła jeszcze jest Doppio Senso z włoską kuchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od dziadków :) ja swoich zabrałabym chyba do Strefy na Proznej, bo uwielbiają owoce morza. Drugi dziadek z kolei kocha typową kuchnię polską, więc trzeba by było wybrać inną knajpę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze secado? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi66
Najlepsza restauracja w okolicach Warszawy to Karczma Człekówka w Kołbieli. Byłam tam na weselu i jedzenie podali pyszne. Rosołek, bardzo dobrze doprawiony. Barszczyk z uszkami też miodzio;] Dysponują dwiema salami, dużą i małą, organizują wszelkie imprezy okolicznościowe. Lokalizacja i otoczenie są przepiękne. Jakiś czas później pojechałam tam na obiad typowo domowy, ze swoim mężem i po raz drugi się zachwyciłam. Na deser naleśnik z konfiturą, owocami i bita śmietaną... same pyszności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaAldona
Moi dziadkowie lubią staropolskie klimaty, więc oni faktycznie sami często też jeżdzą do Człekówki. I sobie jeszcze spacerują po okolicznym lesie (w sezonie nawet tam grzyby zbierają) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
bardzo sympatyczny rodzinny klimat jest we włoskiej restauracji Antich Caffe na Kabatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starówke do zapiecka na dobre pierogi i tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika65
Zależy co kto lubi. Ja ma bardzo fajną babcie, która jest zakochana w amerykańskim stylu. Ostatnio właśnie na dzień babci zabrałam ją do http://chicagospizza.pl/. Była zachwycona a co najważniejsze najedzona:) Jak to stwierdziła spełniłam jej marzenie, bo zawsze chciała jechać do Ameryki a tu znalazła jej cząstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często chodzę z rodziną na obiad do Anticha na kabatach, po pierwsze blisko domu, po drugie po prostu pyszne jedzenie, kocham ich makarony. Miła i przyjemna atmosfera, bez zgiełku jak w knajpach w centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galugala
Zabierz ich do Osteria Limoni na włoski obiadek. Gwarantuję, że poczują się jakby byli naprawdę we Włoszech - kucharz zna się na robocie. Miła obsługa, więc dziadkom się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja organizowałem urodziny mojej babci ostatnio (skonczyła 74lata!) w restauracji Rozdroże na Mokotowie, była zachwycona golonką (i kelnerami w sumie też), cały czas uśmiechała się od ucha do ucha, więc myśle, że warto Twoich dziadków tam zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do Antich Caffe chodze na lunch na kanapki, sa swietne. I co najwazniejsze jak na luch sa niedrogie :) kawka tez pyszna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam Restaurację pod Gigantami - mają pyszne jedzenie i bardzo ciekawy klimat, sprzyjający rodzinnym spotkaniom :) sprawdź sobie podgigantami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Antich Caffe, swietna wloska restauracja. Klimatyczne miejsce. Bylem w dziewczyna wczoraj na kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale kto ci bedzie gnal na kabaty zeby isc do restauracji jakich setki miedzy centrum a poludniem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pod gigantami niezla, ale troche nazbyt wykwintna jak dla mnie. wole cos w stylu maly belgrad czy lokalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z drugiego konca jechalem, z targowka. Uwazam, ze warto bylo jechac do Antcih Caffe. Pyszne owoce morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki232
Każdy ma inny gust, ale uważam, że warto zajść na lunch do Lucid Club http://www.lucidclub.pl/ . Mają dość zróżnicowaną kuchnię europejską. W restauracji pracuje dobry kucharz. Obiad można zjeść już za ok. 15 zł, a takie dania specjalne Szefa Kuchnia - za ok. 25 zł. Warto zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×