Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nero5

jaką restauracje polecacie - warszawa

Polecane posty

Gość nero5

witam, jwt symaptyczne miejsce na romantyczną kolację , nie mam rozeznania więc proszę o sugestie, nie ma specjalnych preferencji, miło, sympatycznie i dobre jedzenie. dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Tobie kameralne knajpki na Francuskiej na Saskiej Kępie, (np. Passe Partout), Siedem Grzechów na Krakowskim P., a najlepiej zagłębić się w okolice Nowego Światu, na Foksal lubię 19, Tam Tam i Papayę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli lubisz kuchnie chinska to polecam Wook - w Marriotcie (wejscie od Chalubinskiego), ale niech cie lokalizacja nie odstraszy, ceny zaczynaja sie od 4 zl. ;) Wprawdzie porcje niewielkie, ale jedzenie super (szczegolnie polecam kurczaka po seczuansku i kaczke), ladnie, klimatycznie, mila obsluga - w zasadzie jedyny minus to brak mozliwosci placenia karta. Blizej centrum - modna ostatnio Papu w Al. Niepodległosci albo China Town przy Al. Lotnikow - tej za relame niech posluza stojace tam codziennie limuzyny z korpusu dyplomatycznego. Po drugiej stronie Wisly fajnie jest w Villa Moldowa przy Promenadzie na Ostrobramskiej, zwlaszcza jesli lubisz szaszlyki, pieczone mieso, grilla itp powinno ci sie podobac, przytulnie i elegancko, pod sufitem drewniane belki, jakies suszone licie, ziola etc. a na przystawke gratis podaja chleb ze smalcem. A jakbyscie sie wybrali na spacer nad Wisle, to warto wstapic do Boat House (Wał Miedzeszynski), super jedzenie, ale niestety troche drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didka
A ja polecam-Mexicana przy Foksal,Tam-Tam,Antrakt,Santorini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełek
JAZZ HOTL, klub od placu Piłsudskiego i restauracja od Krak.Przedmiescia(hotel europejski) CONQUISTADOR przy Nowym Swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakiej części Warszawy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
moim zdanie WOOK nie nadaje sie na romantyczna kolacje ;) ale na kazda inna okazje jak najbardziej :D super jedzonko i niedrogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachio
ul. Wilcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aammaa
Bordo na Chmielnej( na przeciwko kina)-pycha jedzenie,gorzej z wystrojem, ale jest bardzo przyjemnie i przystępne ceny Jajo na Zgody-też dobre jedzenie Restauracja Kaiser Chmielna 24-Pub-nastrojowa, z niepowtarzalną atmosferą i półmrokiem. Dania cieszą oko i podniebienie.Trochę drożej niż we wcześniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boathouse
drogo, ale pysznie i ciekawe miejsce, zapraszam na strone restauracji, są zdjęcia pięknych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boathouse
Boathouse i Sense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantadf
na romantyczna kolacje zawsze wybieram Saint Jacques, dla mnie panuje tam fajna atmosfera i maja smaczna kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinderKa :)
W Domu smaków serwują dobre obiady, poza tym każdego dnia polecają inne smaki: bawarski, włoski, itp. Jest w czym wybierać, a ceny też na szczęście nie zbijają z nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjubek
Jeśli ma być tanio i dobrze to Party Pizza na polinezyjskiej. Nowy lokal - byliśmy na weekendzie. Smacznie. Czy romantycznie? Kwestia gustu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelllia_klich
No cóz, dla mnie nie ma za duzo takich restauracji, moze dlatego ze upodobalam sobie jedną-włoską restauracje. Jesli nie byliście w Antich Caffe na Kabatach albo Skoroszach to naprawde polecam. Niezapomniane smaki owoców morza i do tego w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaka
Olive Garden przy ul. Pereca. Fajny wystrój, fajne jedzenie - wypiekany na miejscu chlebek pita jest fajną rzeczą, jeżeli już się odwiedzi lokal warto spróbować ich deserów np. pierożko-naleśniki z nadzieniem z orzechów. Można się wybrać na lunch, mają fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooommii
Potwierdzam, olive garden jest ok, rozsądne ceny i dobra kuchnia. spróbujcie dańcz jagniecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryssima
ja jagnięcinę jadłam na styl hiszpański w Pico Cuadro. Bardzo smaczne, polecam kiedys spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek32
Szukam restauracji blisko Instytutu Matki i Dziecka, ul. Kasprzaka. Takiej zwykłej jadłodajni do codziennego żywienia się przez ok tydzień czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek32
Szukam restauracji blisko Instytutu Matki i Dziecka, ul. Kasprzaka. Takiej zwykłej jadłodajni do codziennego żywienia się przez ok tydzień czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracudda
do alaka - piszesz Olive Garden, szukam właśnie restauracji niedaleko centrum by zabrać babcię i rodziców na obiad, zależy mi by było spokojnie, nie za głośno no i przede wszystkim smacznie. Myślisz, ze ta restauracja była by ok na taki obiad? czy raczej bardziej dla wypad nastawiaków ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracudda
do alaka - piszesz Olive Garden, szukam właśnie restauracji niedaleko centrum by zabrać babcię i rodziców na obiad, zależy mi by było spokojnie, nie za głośno no i przede wszystkim smacznie. Myślisz, ze ta restauracja była by ok na taki obiad? czy raczej bardziej dla wypad nastolatków ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingerrr
Moze nie alaka jestem ale myślę że Olive garden będzie w sam raz, menu i ceny masz na stronie internetowej- myślę że są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishkaaaa
Ja ze swojej strony mogę z czystym sercem polecić Żuravinę koło Serocka, mają genialne menu, wszystko jest zawsze świeże i pyszne. Jestem tam częstym gościem i zawsze kuszę się na ich genialnego steka z krokodyla, którego nie można zjeść nigdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmeczka
A byliście może kiedyś w barze sushi Besuto w Warszawie na Nowym Świecie? to chyba jedyne miejsce w stolicy gdzie mają dodatkowe menu z potrawami z owadów, Z tego co wiem można ich spróbować w poniedziałki i wtorki kiedy jest dostępne takie dodatkowe menu. Ja jeszcze nie próbowałam ale znajomi byli i twierdzą, że całkiem smaczne. Za to dość często chodzę tam na weekend na sushi - bardzo smaczna rybka, świeża i miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Restaurację Halka:) Piękne wnętrze oraz dobre jedzenie. Jeśli jednak szukasz czegoś z bardziej "romantycznym" klimatem, poszukaj tutaj http://www.gdziewesele.pl/Warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_35
Jeśli szukasz czegoś romantycznego, to z czystym sercem polecam Ci restaurację Nolita (na rogu Wilczej i Poznańskiej) - wystrój jest prosty i elegancki, przygaszone światła tworzą fajny nastrój i można zamówić menu degustacyjne, żeby spróbować więcej pozycji z menu. Zdjęcia możesz zobaczyć tutaj: http://www.tasteaway.pl/2013/04/26/na-romantyczna-kolacje-nolita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś w klub Tygmont? Warszawa i samo centrum… niby klub, ale restauracja u nich,,, pierwsza klasa! Pycha jedzonko i do tego dobra muzyka… http://tygmont.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka41
Czy ktoś z Was odwiedził Hawełkę? Myślimy żeby z mężem skoczyć tam na dzisiejszą kolację. Będę wdzięczna za szybką reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×