Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikaK19

Jakaś fajna restauracja w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
W internie jest sporo o tym informacji poszukaj na portach lokalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.bestlunch.pl znajdziesz sporo lokali z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną z takich moich ulubionych jest Doppio Senso z włoską kuchnią niedaleko Zachęty, ale możesz też poszukać w zumi, jest tam cała masa restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka742
Ja lubię zjeść w restauracji w hotelu Aramis. Mają bardzo smaczne dania kuchni europejskiej. Hotel znalazłam na http://www.hotelaramis.pl/restauracja szukając noclegu w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawie jest taka masa restauracji, że gdzie się nie wejdzie to restauracja:). Dużo ludzi chodzi też na polskie jedzenie do zapiecka, dużo też chodzi po róznych gruzińskich itp. A dużo też do fas foodów. zależy co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiazWawy
Zgadzam się z wypowiedzią wyżej Restauracja Gallo d'oro to strzal w dziesiątke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreto86
No tak Gallo d'oro www.facebook.com/restauracjagallodoro ma w sobie to coś, że przyciaga :) przepyszne jedzenie, miła obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaK22
Ja raczej raczej znam Doppio, byłam tam tylko raz, ale całkiem fajny lokal. A wykaz wszystkich takich można znaleźć na gastronauci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki klimat wolisz? Polski? Włoski? Hiszpański czy jeszcze jakiś inny? Jak z polskiego to przejrzyj menu restauracji takich jak zapiecek itp. Jest tego tu dużo i cosik wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelaKa
A cenowo jak wygląda sytuacja za dania ? da rade najeść się w przystępnych cenach, czy raczej za zwykłą zupę biorą 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izabelaKa nie, nie jest źle. Porcję dużych pierogów masz za 25 zł, a naprawdę można tym się najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@izabelaKa W wspomnianym doppio za 25 zł to już jest niezła pizza, a najlepiej zrobisz jak poprzeglądasz strony www lokali. Zawsze tam są podane ceny dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorjjkk
ja bardzo lubię chodzic do Five restaurant ;) maja przepyszne naleśniki ze szpinakiem :) niebo w gębie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambamtam
Również uwielbiam chodzić do Five Restaurant ;) nie jadłam jeszcze tych naleśników. Za to uwielbiam ich sernik z czekoladą, tatar z łososia i wszystkie pasty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam cenami coś poszło w górę ? czy raczej be zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ceny na takim samym poziomie, przynajmniej ja żadnych zmian nie zauważyłam. Pizza za tyle samo wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię żeby ceny podnosili, raczej w wszędzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Ja jestem zwolennnikiem szukania nowych smaków, dlatego jak raz na jakiś czas idę do restauracji to staram się zawsze wybierać nowe miejsce. A miejsc jest sporo - http://www.restauracjewarszawa.com/ . W zasadzie jakość jedzenie dzięki tym programą kulinarnym w TV dość mocno się podniosła w knajpach z tego względu, że klient też jak wchodzi to jest świadomy co powinien otrzymać. Cenny no cóż, jak ktoś zarabia tyle co ja to restauracja raz w miesiącu to maks, ale przynajmniej jest to zawsze takie jakby święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jak ktos z was szuka fajnej restauracji w warszawie to polecam www.salon-kulinarny.pl  maja fajne propozycje lunchowe i danie dnia tez jakies zawsze fajne się trafi :D ja bylam już kilka razy i za każdym razem nie mogę się powstrzymac od spróbowania zupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
ja mogę polecić Antich Caffe, która znajduje się na ursynowie - domowa atmosfera, starannie przyrządzone potrawy - widać że ze świeżych składników, ciekawe menu i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelelena
Ja ostatnio byłam w arkadii w zapiecku. Jedzenie smakowało. Za 4 osoby zapłaciliśmy ok 90 zł, więc całkiem sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zamówiliście że wyszło 90 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelelena
Każdy co innego zamawiał. Mieliśmy pierogi, placek po wegiersku a dla dzieciaków naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
szkoda tylko że idą w stronę sieciówek, na rodzinne obiady/obiado-kolacje czasem lepiej bardziej unikalne miejsca gdzie można spróbować czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepsza restauracja w jakiej jadłem w tych okolicach znajduje się w dworku pod Warszawą http://www.chotynia.pl . Byłem tam w hotelu, ale... Warto odwiedzić choćby dla samej restauracji. Kuchnia jest po prostu doskonała i jak na taki standard - dość tania. Poza tym można tam wypić świetne wino. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://restauracjarozdroze.pl/ - najsmaczniejsza (według mnie) restauracja w Warszawie. Polecam ją każdemu, kto lubi zjeść tradycyjny polski obiad w ciszy i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monspecompdres1984yokpo
izabelaKa nie, nie jest źle. Porcję dużych pierogów masz za 25 zł, a naprawdę można tym się najeść. Jasne http://shorturl.stevenfedor.com/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymeria
Serdecznie zachęcam do odwiedzenia Osteria Limoni na Dąbrowskiego. Jest tam głównie kuchnia włoska, podobno smaczna, ale ja i tak stawiam zawsze na pizzę. :D Jest wprost genialna, tylko z włoskich składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super restauracja z pysznym tajskim jedzonkiem jest na Foksalu - Papaya. Zresztą zobacz sobie, jak tam ładnie, są fotki na stronce http://www.papaya.waw.pl/ i menu oczywiscie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×