Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_to_ona

Jakas pozyczka tania

Polecane posty

Gość Ona_to_ona

Witam Wszystkich, czy ktos moglby mi polecic najtansza pozyczke przez internet, potrzebuje szybko pozyczyc pieniadze, troche szukalam w internecie ale jakos mam watpilosci, moglibyscie polecic jakies sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_to_ona
Nikt nie brał nigdy takich? nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_to_ona
o wszystkich chyba maja fajnie zobacze i dam znac czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_aisa
spokojnie mozesz brac takie pozyczki, przeciez to oni Tobie daja pieniadze a nie ty im wiec nikt cie nie oszuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewarek
Ta spokojnie tylko trzeba oddac bo jak nie to przerabane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_to_ona
no dokladnie, trzeba oddac, ale to jak wszędzie. pozyczylam sobie na tej stronie co mi podaliscie, splate mam na 10 i w sumie taniej mnie wyszlo niz w skoku i przynajmniej przelewem bez wychodzenia na zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do ilu chcesz. ale do bodajze 1200 albo 1500 pozyczka w vivusie jest nieoprocentowana. wiem bo mama brala raz i zwrocila tyle ile pozyczyla. ale tylko pierwsza pozyczka na takich zasadach, i tak jak mowie- to sa dla ludzi ktorzy potrzebuja niewielkiej pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkao92
Właśnie znalazłam rewelacyjne rozwiązanie :D Jest taka firma jak Fincredo, która zajmuje się doradztwem finansowym. Pomagają wybrać najlepszą ofertę dostępną na rynku (bankową lub pozabankową) i nie biorą za to od klientów żadnej kasy :) im płacą już te poszczególne firmy do których Cię kierują, a z tego co mi wiadomo od wszystkich mają taką samą prowizję więc wybierając Ci ofertę nie patrzą żeby się "nachapać" tylko podchodzą do sprawy na prawdę uczciwie :) Ja akurat wypełniłam formularz zgłoszeniowy na ich stronie (www.fincredo.pl) i do mnie oddzwonili ale pewnie można też samemu zadzwonić i się dopytać o wszystko :) Polecam, bo mi bardzo pomogli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe... a tylu ludzi się ładuje w te pożyczki na najmniejszą kasę. Z drugiej strony - czy pożyczka na 20 koła nie będzie wymagała zaświadczeń o dochodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
chyba nie ma czegoś takiego jak tania pożyczka ale zawsze jeszcze możesz zapytać o to tutaj http://www.comperia.pl/forum , pewnie te pożyczki, które można bez prowizji spłacić w ciagu miesiaca Ci przychodza do głowy ale ja bym się na to nie decydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×