Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki prezent na Mikołaja

Polecane posty

Gość gość

Czy macie jakieś ciekawe pomysły na świąteczne prezenty dla bliskich? Coś praktyczne, oryginalnego i od serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesalinka
ja c***owiem, że u mnie też głównie słodycze na mikołajki, ewentualnie jakiś mały drobiazg, ale to zwykle kwotowo 10zł maksymalnie. za to pod choinkę nie oszczędzamy. ja w tej chwili przeglądam namiętnie sklepy internetowe i córce chyba to zamówię: http://forum.gazeta.pl/forum/w,46,119033197,148269940,Re_jaki_prezent_dla_8_latki_pod_choinke_i_na_mik.html - wydaje mi się, ze ta lalka wytrzyma z nią lata i będzie kiedyś milszym wspomnieniem po dzieciństwie niż barbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesalinka
ale mnie wykropkowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mikołajki standardowo - słodycze. Ale od 2 lat zaczęłam też zamawiać list od mikołaja. Widziałam, że mają też wersje dla dorosłych. listodmikolaja.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczkims
A ja bym na Twoim miejscu poszukała prezentów, które moga rozwinąć jakieś nowe pasje i zainteresowania, można oczywiście poszukać na allegro, skąpcu, albo www.conrad.pl - są np. instrumenty (może gitara klasyczna, basowa?), gramofony, prezenty edukacyjne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja wymyśliłam że zorganizuję w tym roku rodzicom wyjazd do Poznania:) Poznali się tam więc powinni się ucieszyć że mogą wrócić i powspominać:) Znalazłam im hotel na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm i zarezerwowałam na tydzień. Odpoczną sobie trochę bo ciągle są czymś zajęci i nie mają czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraGw
Jeśli chodzi o oryginalne i rzeczywiście od serca prezenty dla dzieci, to może to? www.listymikolaja.pl - można zamówić personalizowane wideo albo list od Mikołaja zwracającego się bezpośrednio do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem wyjątkowym i nietuzinkowym prezentem może być mata ochronna POLITRADER, którą zakłada się pod krzesło obrotowe lub jakiś inny ruchomy, rysujący powierzchnie mebel. Można też taką matę wykorzystać jako świetną ochronną podkładkę pod laptop na biurku. Ja tak robię i dzięki temu nie mam żadnych problemów z zarysowaniami i zniszczeniami podłogi lub blatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem wyjątkowym i nietuzinkowym prezentem może być mata ochronna POLITRADER, którą zakłada się pod krzesło obrotowe lub jakiś inny ruchomy, rysujący powierzchnie mebel. Można też taką matę wykorzystać jako świetną ochronną podkładkę pod laptop na biurku. Ja tak robię i dzięki temu nie mam żadnych problemów z zarysowaniami i zniszczeniami podłogi lub blatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas są wory słodyczy prezentu brak ! za to na gwiazdkę u u u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara90
Na pewno fajnie jest dostać coś wyjątkowego. Mojej mamie zakupiłam już w sklepie online jubilea fajne kolczyki. Tacie w tym roku krawat. Ciekawe co ja dostanę. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden przezenty to u mnie sie na gwazdke daje i mamy ustalone ze dzieciom bo dzieci wierza w swietego mikolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już część prezentów zakupiłam :) w Golden Rose znalazłam cudną paletkę cieni w kosmetyczce dla Mamy, hihi przy okazji sobie też sprawiłam prezent w postaci nowych lakierów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barianka
Bardzo dobrze będę wspominać dzisiejszy dzień. My z mężem zrobiliśmy sobie drobny prezent - bilety do teatru, za kilka dni pójdziemy. Nasza córeczka dostała zawartość Bondibox (jeszcze listopadowy, grudniowy będzie w sam raz pod choinkę - http://www.bondibox.pl/ ) jest jeszcze malutka, także prezent idealny :) No i udało nam się spędzić cały dzień razem, czego ostatnio nie mieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałem obraz na płótnie od DCN Gallery i koleżance z pracy się bardzo podobał. Tu mozecie zobaczyć ich kolekcje http://www.dcngallery.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mikołaja tak bardziej symbolicznie jakiś drobiazg, coś słodkiego, taki większy prezent to pod choinkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni ;)) Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych! Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów :) Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! :) Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też się przyjęło że na mikołajki to jakiś drobny prezent a na gwiazdę coś większego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greys90
A mojemu synkowi mikołaj zawsze przynosi worek słodyczy, pachnące mandarynki i zabawkę - wszystko z umiarem, żeby go za bardzo nie rozpuszczać. Ostatnio zaczął interesować się dinozaurami, więc zamierzam mu kupić http://revell.com.pl/modele-do-sklejania/dinozaury/dinozaur---ankulosaurus,art,7563.html taką zabawkę, myślę że się bardzo ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria_wwa
u nas też na mikołajki to jakiś symboliczny prezent, głównie słodycze dzieciaki tak sie z tego najbardziej cieszą :P na święta z kolei wszyscy robimy sobie wspólny wyjazd, bo wyjeżdzamy do spa talaria na okres świąt. wiadomo, że dla nas "starych" największa atrakcją będzie to, że nie musimy sprzątac i gotwać na święta a tylko będziemy korzystać z uroków spa, ale dla dzieci też są przewidzne atrakcje takie jak wspólne strojenie choinki, wykonywanie ozdób świątecznych no i oczywiście prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra od dłuższego czasu "marudzi" ze chce sie zapisac na kurs hiszpańskiego tylko, że nawet nie ma czasu zeby się rozglądnąć za jakąś szkoła jezykową, wiec postanowiłam jej taki kurs wykupić w Akademii Językowej i tak się jeszcze złożyło, że ma ona jedną z fili w Rumi, czyli moja siostra nie będzie musiała jeździć po calym pomorzu, żeby sie uczyć hiszpańskiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bask93
też myśle ze kurs jezykowy na mikołaja to dobry pomysł :) niedawno zapisałam się na francuski do lincolna i jak już tk zaczełam sobie trochę mówić to mojej siostrze tak się spodobał ten język, ze też mysli o zapisaniu się :) ona jeszcze nie wie, ale rodzice wykupili już jej kurs i na mikołajki sie dopiero dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek66
A dawaliście kiedyś w prezencie lot za granicę? Może to dobry trop? Warto przejrzeć - bilety lotnicze ceny są śmieszne https://www.fru.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie prezent na Mikołaja powinien być drobnym upominkiem. Nie ma co kupować za drogich prezentów, bo od tego są święta. Ja rok w rok chodzę 5 grudnia do Polomarketu blisko domu kupuje worek słodkości i wkładam do butów moich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×