Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pieniek1971

Kempingi które odwiedziliście - podzielcie się wrażeniami

Polecane posty

Witam wszystkich podróżujących po Polsce . Podrózujemy dość dużym pojazdem ze sporą przyczepką więc chętnie podzielę się z Wami wrażeniami z odwiedzonych kempingów. Interesują mnie także Wasze wrażenia odnośnie lokalizacji , jakości dojazdów , oznaczeń takich miejsc oraz jakość usług. Oczywiście najbardziej interesujące są walory krajobrazowe więc proszę dzielcie się wrażeniami polecajcie bądź odradzajcie jeśli coś jest nie tak, ponieważ jak mi się wydaje trochę za mało jest praktycznych informacji na ten temat. Niestety dopiero rok minął od kiedy posiadamy przyczepkę i jeszcze w niewielu miejscach byliśmy ale fajniej jest pojechać w sprawdzone ładnie położone miejsce niż szukać na pałę. P.S. W tym roku odwiedziliśmy dopiero 4 kempingi ale staramy się jeżdzić co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Czy byliście już nad jez.Powidzkim nie daleko Gniezna czyściutka woda idealna do kąpieli fajne miejsce do żeglowania i nie takie bardzo oblegane oczywiście jest miejsce kempingowe,jadalnia na miejscu.pozdrawiam i życze udanych eskapad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. czyżby tak mało osób korzystało z kempingów ??? aż trudno uwieżyć. byliśmy teraz w giżycku , o płatnych prysznicach słyszałem ale ubikacja i umywalka? trochę smutne ale z drugiej strony znając brak poszanowania cudzej pracy i własności o kulturze niektórych nie wspominając chyba słuszne. Niestety co poniektórzy potem potrafią nasikać komuś koło namiotu czy przyczepy. Bardzo fajnie jest w Lebie kemping AMBRE świetnie położony i czysty Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do pieniek 1971 przyczepkę kupilismy w sobote więc jestesmy\"zieloni\"w tym temacie poczatkowo plan był taki że jadziemy na Wegry znajomy policił nam miejsce,niestety okazało sie ze nasza córka musi mnie paszport(o tym nie pomyslałam) i z Wegier w tym roku nici.Wiec mam pytanie do ciebie jaki kempik byś nam poleciła-jedziemy z małym dzieckiem(2 lata) fajnie by było żeby niedaleko był jakis plac zabaw czy stadnina koni ,niedaleko od wody i jeszcze jak by było to potkarpacie lub malopolska było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam 25 am niestety podkarpackie jest mi jeszcze obce, jedyne co w tamtym/na południe od w-wy/ kierunku mi do głowy przychodzi to Suchedniów kemping niby na pograniczu miasta ale sklepik blisko , ładnie położony nad rzeką , jest plac zabaw łódki do wynajęcia , kąpielisko. niestety koniki najbliższe z jakich korzystaliśmy 65 km dalej w bałtowie ale żonka podpowiada że dla maluch a chyba nie bardzo nasze maleństwo ma 11 lat i nie mamy takich zmartwień ps. jak coś ciekawego znajdziecie podzielcie sie wrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pieniek Dziekuje za odpowiedz Własnie sprawdziłam kemping w Suchedniów na googlach i chyba się tam wybierzemy,jesli Węgry nam nie wypalą-jest szansa na paszport dla corki jestem umowiona na jutro z kierownikiem w celu przyspieszenia wydania paszportu-mam nadzieje że cos z tego wyjdzie ,rano dzwoniłam do urzędu i powiedzieli mi że wystarczy wpis do mojego paszportu wraz z zdjeciem dziecka po południa mąż pojechała i okazało sie że nic z tego ponieważ w paszporcie mam panińskie nazwisko i nie auktualny adres zamieszkania- a napaliłam sie na te Węgry strasznie ,znajomy opowiadał że ceny jak w Polsce a atrakcji o niebo więcej. Jak Wegry nie wypala o mysleliśmy o kempingu na Mazurach, ale ceny wysokie na jednym z kempingów 5zł doba za psa ,nie wspomijajac juz o prądzie itp. jak by nie wyszlo to pewnie zostanie Suchedniów 65km na konie to jeszcze nie tragednia a córka jej uwielbia. Na ten weekeend planuje wyjazdy na Ożanne http://www.meteor.turystyka.pl/O/noclegi_Ozanna.html rzut beretem od nas- w celu \"przetestowania \"przyczepki- atrakcji nie ma za wiele ale mamy sentyment do tego miejsca. Oczywiście jak znadziemy coś ciekawego -dam znać Dzięki za informacje . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko wlasnie wrocilismy z Polanczyka - pole namiotowe Cypel moge polecic - jest nad samym jeziprem, co prawda nad Solina chyba nie ma typowych plaz, woda jest od razu glebsza wiec dzieci obowiązkowo kapok albo \"pufki\" samo pole - okey ceny znosne 9,50 dorosly, 5 - 7 dziecko, prad 7 - bylismy za mala przyczepka sanitariaty - powiem poziom sredni - prysznice dodatkowo platne my mielismy cały czas pogode wiec było okey okolice piękne w zeszlym roku bylismy na kempingu w Sławie - podobało nam się szkoda ze samo jezioro nie nadaje się do kąpieli ...:( ale mozna popływać rowerkiem i wypozyczyć inny sprzęt to byłoby tyle - tez dopiero testujemy ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my wlasnie wrocilismy z dwu tygodniowego pobytu w chlapowie (dzielnica wladyslawowa) bylismy na pomaranczowym ( www.pomaranczowe.pl ) bylo naprawde super poozone jest na klifie widok na morze do plazy dwie minutki w poblizu piekna wioska kowbojska warunki super do wladyslawowa do centrum 15 min na nogach naprawde polecam my jestesmy zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że są chętni do dzielenia się wrażeniami. Przejeżdzaliśmyprzez Władysławowo tylko ale widoki faktycznie urzekające, nad Soliną byliśmy dawno i wtedy nie mieliśmy przyczepy ale \"Cypel \" też pewnie niebawem odwiedzimy tak jak i Sławno. Dziś póki co idziemy na basen kryty na ochocie /jeden z nielicznych czynnych w lato/ Pozdrowionka dla wszystkich podróżujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam gorąco
Polecam kamping w hajduszoboszlo na Wegrzech.Kamping nazywa sie thermal camping i jest supeer.Spokoj cisza zadbane i b.czyste łazienki i toalety.Kazde miejsce jest oddzielone zywoplotem.Kamping jest polaczony z basenami takze nie trzeba kupowac dodatkowego biletu za ok.15 zl od osoby tylko mozna chodzic na baseny bezograniczen.Kompleks basenow jest najwiekszy w Europie i w sumie nie da sie tego opisac trzeba pojechac i zobaczyc.Naprwde warto!Na kampingu jest duzo polakow i panuje fajna atmosfera.Ceny sa podobne jak w Polsce a nawet jest taniej.Hajduszoboszlo jest jakies 280-300 km od granicy w Barwinku.Ja jezdze tam od wielu lat co roku i w tej chwili nie wyobrazam sobie wakacji bez chociazby kilku dni w Hajdu....Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka
Byłam dawno ale cos kojarze,ze kemping w Łebie Eurocamp był strasznie drogi. Pełno ludzi ( bo jest duzy). Ale bylismy fajna brygadą wiec było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Centrum Rekreacyjno - Wypoczynkowe Zatonie. Świetne, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Bardzo bezpieczne miejsce, z dala od ruchu ulicznego, nad pięknym jeziorem Lubie. To idealne miejsce na odpoczynek z dziećmi:) Na terenie ośrodka piękna, strzeżona plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego. http://www.centrum-zatonie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×