Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wioletta88

Leasing

Polecane posty

Gość Wioletta88

Mam problem z Bikiem, gdzie i jaki moge dostać leasing ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetną firmę leasingową www.leasing-torun.pl/. Korzystałem z ich usług kilka razy, nigdy się nie zawiodłem. Dobrze doradzają w wielu sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessa31
Platforma Finansowa. Ja polecam tam. Jak miałam kiepska zdolność kredytową to tam mi też proponowali leasing konsumencki i dostałam bez problemu, fajna alternatywa dla osób nie mających zdolności kredytowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xypka
Widzę, że finansowanie samochodu jest coraz popularniejsze. Racja, leasing konsumencki też jest opcją, ale jeśli ktoś nie ma zdolności kredytowej to po kiego czorta ma brać kolejne zobowiązanie? Ja teraz będę chciała wziąć leasing na firmę w Toyota Banku, ale tylko jeśli dostanę pozytywną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem w http://leasing-torun.pl/ . I uważam, że bardzo mi się to opłaciło. Jestem zadowolony z tej współpracy oraz samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaronn
Zgadzam się z Jessa i z leasingiem od Platformy Finansowej - jakiś czas temu został mi udzielony z minimalnym wkładem własnym i na bardzo dobrych warunkach. Dzięki temu leasingowi rozbujałem swój biznes o którym zawsze marzyłem - nie bójcie się ryzykować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha963
ja mogę polecić leasing z platformafinansowa.pl jestem bardzo zadowolona bo dopasowali miesięczne raty do moich potrzeb i nie musiałam płacić żadnych odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeusa
podbijam - https://www.platformafinansowa.pl/ na chwilę obecną chyba najlepszy, najszybszy i najprostszy leasing online jaki jest, w jeden dzień wszystko można załatwić online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannnka
jeśli masz problem z wzięciem kredytu to polecam platformę finansową. ofertę dopasują do twoich potrzeb, wszystko jasno i przejrzyście. brałam samochód w leasing właśnie przez platformę i mogę się teraz cieszyć jazdą moim wymarzonym oplem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy leasing jak dla mnie oferuje platforma finansowa właśnie. Kiedyś potrzebowałam sprzętów do firmy także brałam leasing online i muszę przyznać że dużo lepsze warunki niż kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamberto
A ile w tym leasingu można wziąć towarów w jednym wniosku, leasingu? bo szukam firmy gdzie wezmę 5 urządzeń w leasing i to każde urządzenie z innego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxrrrr
Wydaje mi się że jeśli chodzi o platformę finansową to możesz wziąć spokojnie kilka sprzętów w leasing sam do firmy brałem 2 laptopy i drukarkę w leasing i nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sieci jest wiele porównywarek leasingoiwych warto wczesniej zapoznać się z ofetami kilku firm/banków można pare procent zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą pomocą w znalezieniu finansowania samochodów w leasingu okazała się firma www.auto-finance.pl która ma znajomości w bankach i firmach leasingowych więc mogłam liczyć na korzystną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamarx
Generalnie to sprawdziłem sobie teraz ofertę https://www.platformafinansowa.pl/ i faktycznie jest opłacalny leasing bardziej niz kredyt! Dobrze, ze ogarnalem to teraz bo wlasnie mialem brac kredyt na sprzet do firmy a tu leasing jednak lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha5122
Najniższe raty leasingu oferuje Platforma Finansowa. Mają bardzo proste warunki leasingu, bardzo szybki czas weryfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubiisiak
A czy w firmie https://www.platformafinansowa.pl/ o której piszecie aby otrzymać leasing firmowy to trzeba mieć jakiś wkład własny czy nie? Jak to konkretnie wygląda czy ktoś mógłby opisać? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia844
Najlepiej porozmawiać z doradcą z jakiejś poważnej, sprawdzonej instytucji finansowej typu EFL, Idea, Raiffaisen, które od lat specjalizują się w leasingu i dokładnie dowiedzieć się, jak wygląda Twoja sytuacja w świetle przepisów i praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z leasingu w Leasing Experts -leszczecin.pl. Korzystam z 4 samochodów osobowych i jednego dostawczego (wszystko nowe). Dobrze indywidualnie przygotowana oferta, raty mam sezonowe, symboliczna wręcz opłata wstępna, korzystny pakiet ubezpieczeń, proste zasady samego leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja samochód w leasing osobowy brałam w firmie https://partnerleasingowy.pl/leasing-aut-osobowych-i-dostawczych/  ponieważ pomogli mi dopasować ofertę najbardziej korzystną dla mnie. Poza tym bardzo sympatyczna obsługa, zawsze wszystko ci wytłumaczą dokładnie. Mają bardzo korzystne warunki, do tego minimum formalności i bardzo niski wkład własny. Bardzo polecam, auto służy mi już 3 rok bezawaryjnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leasing samochodowy to najbardziej korzystma forma kredytu, a czy jest łatwiejszy do osiągnięcia. Ta opcja daje Ci więcej możliwości, choćby odporwadzanie paliwa z podatku, a najważniejsza jest możliwość wymiany samochodu po paru latach. Ja sam mam leasing od kilku dobrych lat w banku toyota, autka są fajne i nie przepłacam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie leasing a pożyczka na samochód także z banku Toyota i myślę, że to był trafny wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio skorzystałam z tej formy  przy zakupie samochodu dla firmy bardzo fajne warunki można uzyskać w Mińsku Mazowieckim na ulicy Warszawskiej 111 jest taki punkt partnera banku gdzie mi pomogli wszystko ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leasing wziąłem w Toyota Banku, można tam znaleźć bardzo fajne auta, więc jak potrzebujesz dość taniego w utrzymaniu samochodu - polecam. Szczególnie, że w ofercie są też używane Toyoty, więc w sumie to podwójny profit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leasing może być całkiem dobrą opcją: nie twierdzę, że nie: ale fakty są takie, ale przed podjęciem decyzji warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej oferty. Obowiązkowo należy doczytać warunki i jeżeli coś się nie podoba lub budzi wątpliwość, to negocjować zapisy na swoją korzyść. Często jest tak, że banki w których posiadamy rachunki wiedzą że na koncie jest staly i duży przychód, więc będą skłonne negocjować.

Warto w związku z tym sprawdzić warunki na konta bankowe np tutaj: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w każdym przypadku może wyjść inaczej - w sensie, co się najbardziej opłaca, jakie będą koszty.

Pogadajcie z Filipem z leasing24.poznan.pl. W moim przypadku w ogólnym rozrachunku okazało się, że lepiej wychodzi pożyczka leasingowa. No ale właśnie - to trzeba szukać optymalnego rozwiązania, a nie z góry nastawiać się, że coś jest optymalne. Filip doradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×