Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbina:)

LOT SAMOLOTEM Z 3-LATKIEM

Polecane posty

Gość Balbina:)

Czy kto Mi moze powiedziec jak reaguja 3 latki na lot samolotem? Płacza w samolocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze plakac z powodu cisnienia, ale to nie kazde dziecko tak reaguje. Ja lecialam kiedys z dwulatka i w ogole nie plakala, a raz z pieciolatka to krzyczala ze ja uszka bola. Tak wiec to zalezy od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od dziecka-moze plakac,moze sie denerwowac na zapinanie pasow najlepiej chyba latac z dziecmi noca:)z tego co zaobserwoawalm najczesciej wtedy spia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina:)
Dzieci Wielkie Jestem pełna obaw, niedosc ze ja lece pierwszy raz to dziecko tez i jeszcze ten stres i strach :( Boje sie ze bedzie caly czas płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek___
Trzylatki są bardzo ciekawe, choć najczęściej dość szybko zasypiają. Bardzo rzadko zdarza się, że dziecko w tym wieku marudzi, no chyba, że w czasie lotu do USA, czy na daleki wschód. Aha - weź mu cukierka od stewardessy od razu na początku, to go od razu nastawi optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aserda
dla redukcji stresu wez do kabiny kilka drobiazgow: ksiazke ktora lubi, mala zabawke, moze kolorowanke i kredki dla zajecia czasu. i rzeczywiscie zaopatrz sie w cukierki albo zelki [z witaminami;] i zeby mial pod reka cos do picia - powietrze w kabinie jest suche. ponadto jak sama nie dasz poznac po sobie ze sie boisz, to maly tez nie bedzie. poopowiadaj mu o samym samolocie, dlaczego taka wielka maszyna lata, co robia piloci, stewardzi itd. zaciekaw go podroza, a wtedy sam sie bedzie garnal do podziwiania - i moze zaszczepisz w nim smykalke do podrozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×