Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elam24

Meble kuchenne na wymiar Bydgoszcz

Polecane posty

Gość elam24

witam! jestem na etapie urządzania swojego mieszkania, szukam firmy która zrobiłaby mi meble pod wymiar - czy ktoś może polecić mi firmę z bydgoszczy? mieszkam tu od niedawna i nie orientuję się jeszcze w tym, gdzie co się znajduje, tym bardziej w fachowcach, którym warto zaufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzabellka
A pytałaś w Futura Kuchnie? tutaj ich strona http://www.futura-kuchnie.pl/ mam od nich meble kuchenne i jestem bardzo zadowolona. Cenowo wyszło nawet nieco taniej niż w sklepie a są dokładnie taki jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to ja bym Ci polecił Agata Meble. W Bydgoszczy chyba masz salon? Biorąc pod uwagę ich ceny przy jakości mebli to i nawet sporo km opłaci CI się przejechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anny3
Ja mam nieco zastrzeżeń co do jakości mebli z Agaty... przecież tam wszystko ze sklejki, wzory jak wszędzie... Wspomnianą tutaj firmę Futura Kuchnie znam i mogę polecić, sama mam meble innej firmy bo wtedy nie znałam jeszcze Futury, ale widziałam ich realizacje na żywo i wyglądają bardzo solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawroja
Ja tam na swoje meble nie narzekam. Może nie są w 100% z drewna, ale też nie są beznadziejnej jakości, bo gdyby były to by 5 lat u mnie nie wytrzymały :) Ostatnio też kupiłam sofę i również się świetnie trzyma. Może dawno temu kupowałaś meble :) A co do wzorów, to też jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikac
A ja powiem tak: Każdy zawsze mniej lub bardziej wie co kupuje :) jeżeli chce się za wszelką cenę zaoszczędzić to nie ma co później się dziwić, że sie meble sypią :( jakość to podstawa, a poźniej się na wygląd i cenę patrzy. Jak dla, mnie obecnie Agata Meble ma najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za Agatą mają dobrej jakości przy tych cenach moi znajomi urządzili całe mieszkanie, już rok i są zadowoleni, nie radził bym z Ikei po krótkim czasie się rozsypują znajomej przywiezli i zaczęli przy rozpakowaniu i montowaniu zaczęły się kruszyć, musieli jechać i wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elam24, jedź jutro na giełdę, jest tam dużo małych firm, niekoniecznie z Bydgoszczy, które robią meble na zamówienie, i nie tylko kuchnia, ale też meble tapicerowane, a wybór masz dużo większy niż w firmowych salonach; akurat też urządzam mieszkanie, więc jestem na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia to serce domu, dlatego trzeba ją dobrze przygotować i urządzić. Meble to podstawa. Takie robione na wymiar są fajne, wraz z ciekawym granitowym blatem kuchennym. WFM Kuchnie nadadzą zupełnie nowego charakteru całej kuchni. Zapraszamy WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanek
Bardzo fajne. :) nie tylko te mi się podobają z tej stronki - inne aranżację tez są fajne. Dzięki za linka. Można się zainspirować tymi zdjęciami wnętrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz zamiar kupić coś w Agata Meble to polecam przejechać się do salonu bo na zdjęciu wszystko inaczej wygląda niż w rzeczywistości :) Czasem na zdjęciu się słabo wydają meble a jak je zobaczysz to wtedy sie dopiero potrafią spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanek
Mi chodziło bardziej o odwrotną sytuację :) że na zdjęciu wygląda ok a w rzeczywistości nie bardzo :) :) ale zgadzam się, że najlepiej obejrzeć na żywo, dotknąć a nawet powąchać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim wypróbować czy mebel jest wygodny, przecież po samym zdjęciu tego nie ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanek
Tak, dlatego właśnie jestem zwolennikiem kupowania mebli w salonach meblowych, najlepiej sprawdzonych i ogólnie polecanych, typu np. Agata Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frodoq
Nie ma to jak podziukac sobie na łóżku w salonie :) wtedy czasem nawet można chemię poczuć :D przez neta nie podziukasz na łóżku, nie dotkniesz go, nie poczujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej meble wypróbować, wtedy wiadomo co kupujemy, jak mam zamiar zrobić większe zakupy meblowe to zawsze zaglądam do Agaty Meble chyba najbardziej lubię ten salon meblowy ze wszystkich, mają największy wybór mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kuchnie niemiecką -SACHSEN w Kwadracie. Zrobili mi fajny projekt. Kuchnia super wykończona ,przywieźli zamontowali - wszystko działa. Jestem zadowolona, mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zamowilmam szafki na wymiar i zastanawiają mnie grzejniki cokołowe. Sa zamontowane na dole szafek, tak ze nie zajmują dużo miejsca i sa praktycznie niewidoczne. Czy ktos może montował coś takiego? Jestem ciekawa czy sa rzecyzwisci takie energooszczędne i praktyczne jak czytalam. Wiem ze npo ta firma oferuje tego typu grzejniki http://thomson24.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokos2013
hmm ja zamawiałem do mojego mieszkania z http://red-co.net meble nie pod wymiar i mam teraz mały problem... już nie popełnię takiego błędu bo kosztował mnie zdecydowanie za wiele nerwów i pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez reklamy. My mamy z OHQ. Oni mieli kiedyś stoisko w galerii fordon we fordonie. Bardzo ładne meble i do dzisiaj dobrze się sprawują. Wykonczeniowka była pod klienta - wszystkie nasze uwagi zrealizowali. Także polecam, właśnie za to, że nie jedna nierzetelna firma olalaby klienta. Dziękuję za super meble!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa_89
W Bydgoszczy na ul. Jana Pawła II masz Studio Meblowe Max Kuchnie - ja u nich robiłam meble na wymiar i powiem Ci, że całkiem nieźle to wygląda. Jestem bardzo zadowolona z wyników, szczególnie, że moja kuchnia nie ma fantastycznych wymiarów i do tego jest ciemna - bez okna, więc można sobie wyobrazić :D Pomimo tego naprawdę wszystko bardzo dobrze wyszło, kto by pomyślał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też w Bydgoszczy:))) Parę miesięcy temu zamawiałam na wymiar meble od http://www.kondor.bydgoszcz.pl/oferta.html to wieloletnia firma i maja dobrych stolarzy także polecam:))) ladne te mebelki wyszly, takie jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam na sprzedaż gotowe meble kuchenne, wykonane na wymiar dla niepoważnego klienta, który przed ich montażem stwierdził, że już nie chce nowej kuchni. Kuchnia w kolorze Jabłoń Locarno, wykonana na zamówienie. Kuchnia pierwotnie miała być na jedną długość ściany, ale można ją ułożyć jak się komu podoba. :) Jest zabudowa lodówki i piekarnika, 5 wiszących szafek i 5 stojących (w tym szafka na zlew i pod płytę grzewczą). Dokładniejsze informacje znajdziecie Państwo pod adresem: http://olx.pl/oferta/nowa-gotowa-kuchnia-meble-kuchenne-jablon-locarno-CID628-IDaKrlx.html#dbd69bb2f4 moje ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giziak
Możesz zerknąć na ofertę systemmeble.pl Robią ładne projekty w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarax3
Moje były z systemmeble.pl Zrobili mi cały projekt, dałam im dowolność, bo sama nie wiedziałam, jak się za to zabrać. W sumie wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekzBydzi
Trzeba uważać także na salony niby z doświadczeniem - Ja zamówiłem meble w Studio Mebli Kuchennych MEGA w Bydgoszczy przy ul. Towarowej właściciel Adam Schmidt - z frontami z drewna "Drewopl-u". Zestaw mebli z tyloma wadami i usterkami, że sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie, bo dostawca twierdzi, że wszystko jest zgodne ze "sztuką stolarską" i nie chce naprawić. Jeden z przykładów: szafy wysokie dostarczył niższe niż to było ustalone twierdząc, że rysunki są z wymiarami orientacyjnymi, a ostatecznie wymiary ustala stolarnia. UWAGA NA TEGO SPRZEDAWCĘ - nie polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony polecam Drewutnie z Lisiego Ogona k Bydgoszczy. Meble na wymiar więc masz wszystko tak jak sobie ustalisz. http://www.drewutnia.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×