Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elkar

Meble łazienkowe szukam czegoś ekskluzywnego

Polecane posty

Gość Elkar

Hej, tak jak w temacie, szukam jakichś ładnych mebli do łazienki w ciekawym stylu. Chcę by były nowoczesne i funkcjonalne. Sieciowe sklepy raczej odpadają. Co polecicie? :) w moim mieście w sklepach mają jakieś badziewie brzydko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkala
Jak nie chcesz z marketów to zamów w internecie najlepiej. Największy sklep z wyposażeniem łazienek to chyba https://www.lazienkaplus.pl/ , wybór spory to powinnaś cos ładnego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryl452
ja jeszcze niedawno kupowałam nową wannę i szafki do łazienki to właśnie stamtąd zamawiałam, dobre są ceny w porównaniu do stacjonarnych sklepów, szczegolnie takich w mniejszch miejscowościach, gdzie zauważyłam, ze sprzedawcy narzucają kosmiczne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maryla stacjonarne sklepy wiadomo, że mają dużo wyższe ceny, bo trzeba opłacić za coś wynajem budynku, personel, ekipę sprzątającą itp także ceny w takich sklepach będą dużo wyższe zawsze! Kupując przez internet tak jak to jest w sklepie LazienkaPlus koszty utrzymania sklepu są nawet o połowę niższe, także i ceny produktów są dużo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12x
Poszukaj czegoś własnie w internecie teraz dużo szybciej kupisz online niż stacjonarnie. Dodatkowo masz same korzyści jak np dużo niższe ceny, duży wybór i wszystko w jednym miejscu. Zresztą ja bardzo często zamawiam online meble nie ma problemu ze zwrotem jeśli coś mi się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym tygodniu własnie zamówiłam na Lazienka Plus akcesoria i ozdoby do łazienki, dzisiaj dostałam przesyłkę i dzięki takim małym rzeczom łazienka zyskała nowy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia9811
Oczywiście wystarczy jeden ładny kubek figurka żeby wnętrze zyskało innego charakteru. lazienka plus widzę że ma sporo bardzo ładnych dodatków do łazienek może sama coś zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdaliaAxel

Jeżeli szukasz ekskluzywnych mebli łazienkowych to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy WIDAX Meble z Kielc. Ostatnio zamawiałam i wyglądają fenomenalnie! :)

 

______________________
Podaję adres sklepu jakby ktoś był zainteresowany:
ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×