Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinka_145

Mieszkania na sprzedaż Kraków Ruczaj

Polecane posty

Poszukuję z mężem już od miesiąca mieszkania w Krakowie w dzielnicy Ruczaj, ale jakoś kiepsko nam idzie, albo cena nie taka, albo lokalizacja nie do końca nam odpowiada. Ktoś mieszka może w tej dzielnicy?Może coś polecić, albo widział jakieś fajne ogłoszenie? Ja ogólnie nie jestem z Krakowa, ale brak pracy spowodował, że musimy się z mężem przeprowadzić do większego miasta, a Kraków jest najbliżej... Bardzo proszę o jakąś radę nt. sprzedaży mieszkań w Krakowie...Od kogo jest najlepiej kupować.. od właściciela, dewelopera, czy może poprzez biuro nieruchomości..? Proszę o radę, najlepiej doświadczonych kupców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo po prostu...
a znasz hogo.pl jak nie to baw się. wywal ogłoszenie na gumtree.pl tablica.pl i biura beda same dzwonic ze aż ci sie odechce. pamietaj że jak chcesz to z góry załóż ze grosza nie płacisz prowizji i się tego trzymaj - niech przerzuca prowizje na sprzedajacego. da sie. pracowałem w tym szajsie to wiem. uwazaj tez co podpisujesz. tu jest kilkaset biur, no przynajmniej koło 200-300 było kilka lat temu więc wyobraz sobie co sie tu dzieje w dobie kryzysu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotow_34
Ja polecam tobie mieszkania usytuowane na ul. Obozowej na Ruczaju. Mieszkam tam z mężem od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieszkanie kupiliśmy od dewelopera Sobola. Lokalizacja super i sąsiedzi też sympatyczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za cenne rady :) Na pewno wezmę je pod uwagę przy ostatecznym zakupie mieszkania :) Na ul. Obozową też na pewno zajrzymy, nawet nie wiedziałam, że tam są jakieś wolne mieszkania. Ostatnio widzieliśmy inwestycje na ul. Szwai..ale kiepskie, a w dodatku ceny kosmiczne! Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelkowelove
ja osobiście nie polecam mieszkania na ul. Obozowej. Mieszkałam tam przez rok i bardzo się cieszę, ze juz stamtad ucieklam. Wedlug mnie tragedia jesli chodzi o mpk, blok na bloku, kazdy moze zagladac sobie do okna, wszystko strasznie slychać, nie ma za dużo miejsca na samochody, chyba ktos to to robił nie pomyslał, ze blok na bloku nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam te inwestycje Pana Soboli. Z tym blokami to faktycznie można się doczepić... bo jest ich tam trochę...Do mpk trzeba podejść sobie, jak wszędzie pewnie, ok. 10 min, ale to akurat nie jest taki duży problem dla mnie... Teraz w Krakowie tak naprawdę wszędzie buduje się blok na bloku, jakiś taki trend. Ja oglądałam wiele bloków, ale najbardziej spodobało mi się właśnie na ul. Obozowej, nie ukrywam, że cena też najlepsza...Chyba zdecydujemy się z mężem na kupno tego mieszkania właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula77
Moja bliska koleżanka mieszka na ul. Obozowej i jest bardzo zadowolona. Mieszkanie ma śliczne, cieplutkie i przytulne -moge potwierdzić, bo często u niej bywam. Kupiła mieszkanie w tym dokładnie budynku http://sobola.pl/sprzedaz-mieszkan/rynek-pierwotny Ogólnie bardzo sobie je chwali. Z tego co widzę, zostało jeszcze kilka mieszkań. Na Ruczaju fajne się wydają też te mieszkania nowe na ul. Chmieleniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaK.
Bylam ostatnio na ul. Obozowej obejrzeć jedno mieszkanie, dokładnie to http://sobola.pl/component/joomgallery/46b-14 Muszę przyznać, że bardzo przyjemne lokum i cena dobra, jak na taki metraż w Krakowie. Raczej się zdecydujemy z mężem na zakup tego mieszkania. Będziemy mieć blisko do pracy i przedszkola naszego maluszka. Czytałam opinie na temat tego dewelopera i przewaga jest tych pozytywnych. Zresztą bardzo dobrze odebrałam Panią, która oprowadzała nas po tym mieszkaniu - konkretna i sympatyczna Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
A może na osiedlu europejskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
wszystko super tylko że to betonowy karcer , to samo żabiniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
zleć kilku biurom nieruchomości , już oni mają w tym biznes ,szukaj takich co nie pobierają opłaty od kupującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam mieszkania do 30-40m2 i jest z tym olbrzmi problem.Zamierzam obejrzeć przy Szwai dlatego bardzo mnie interesują opinie nt. tej inwestycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka mieszka na Szwai i bardzo sobie chwali, bardzo ładne osiedle, ale jeden minus, za dużo bloków tam jednak powstaje, ale okolica bardzo przyjemna, raczej dla młodych rodzin :) Ja mieszkam w podobnej okolicy, na ul. Obozowej, niedaleko i też nie narzekam, ale minus ten sam co tutaj, troszkę za dużo tu tych bloków się utworzyło - ale oczywiście zależy co komu przeszkadza i jakie ma wymagania ;) pozr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mieszkam na ul. Obozowej od 5 lat i bardzo sobie chwalę :) Wcześniej mieszkaliśmy w centrum Krakowa, masakra, jeszcze w starej, zaniedbanej kamienicy...Różnica jest kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle Ruczaj, Dębniki, Borek Fałęcki to najlepsze lokalizacje Krakowa, zdecydowanie. Jest bezpiecznie i ludzie są zupełnie inni jak np na Hucie, czy Krowodrzy - miałam okazje tam mieszkać. Polecam te okolice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borek... fakt super. szczególnie odkąd zaczęli biegać z maczetami i obcinać łapy jest tam kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruczaj to i tak nadal najlepsza okolica w Krakowie i koniec kropka!Mieszkam tu już 10 lat i żadne większe incydenty nie miały tu miejsca. Widzę, że jedno zdarzenie potrafi nieźle wpłynąć na ogólny pogląd o danym miejscu...żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, że borek ruczaj to najlepsze dzielnice. Ruczaj nawet lubię, ale zawsze mnie ten dojazd męczył, ciężko się z niego wydostać. Zdecydowanie wolałabym mieszkać w centrum. Marzy mi się jedno z tych mieszkań na Kazimierzu http://koneser.co/ piękne, odnowione kamienice, z klimatem i w samym sercu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradda
Całkiem ciekawe to mieszkanie z linku. W zasadzie ciężko powiedzieć czy patrzeć na mieszkanie czy na dewelopera, ale jak się już trafi na dobrego dewelopera to każde jedno jego mieszkanie może być obiecujące:) choćby taki Kozioł Invest Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelllka
Jeśli masz problem ze sprzedażą swojej nieruchomości, wystaw ją na www.prywatnaoferta.pl Dzięki temu ogłoszenie pojawi się wszędzie - na ponad 100 portalach z ogłoszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plateksniegowy
o kurcze a myślałam, że jest kryzys, a tu tyle inwestycji i nowych mieszkań, będzie na pewno w czym wybierać, ale muszę powiedzieć, że te mieszkania http://koneser.co/ zrobiły na mnie największe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramar
Poradda: Zgadzam się. Dobry deweloper to podstawa. Jak firma jest rzetelna i słowna, dotrzymuje terminów to tym bardziej warto się na niej skupić. Właśnie ostatnio dowiedziałem się o Kozioł Invest Group i zacząłem szukać o nich opinii. Kupiłaś może mieszkanie u tego dewelopera? Możesz powiedzieć coś więcej na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka29
Ja zakupiłam mieszkanie od tetnowskiego przy ul. Lea. Stąd na ruczaj samochodem dojedziesz w jakieś 10 minut. Zajrzyj sobie na ich stronę, mieszkania są naprawdę solidnie zrobione, a do wyboru masz zarówno niskie jak i wysokie zabudowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka29
www.tetnowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×